PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با نور مانیتور در حال پخش فیلم فایل ویدئویی

ramtiinn
24-02-15, 04:53
سلام من دیروز این مانیتور رو خریدم LG 23Mp65HQ Only the registered members can see the link پشیمونم

الکی تعریف ازش کردن

واسه من مشکلش اینه که در حال فیلم دیدن یا سریال در حال پخش یهو یه رنگ سیاه تیره در میاد فیلم بعد اینکه ماوس کامپیوتر رو تکون میدی دوباره رنگ فیلم برمیگرده اعصابمو داره خورد میکنه فکر کنید داری سریال میبینی یهو تصویر فیلم یهو به رنگ سیاه تیره در بیاد و بعد چند ثانیه بره این مشکل چیه چشه چه مرگشه چرا ایجوری میکنه پوله زیاادی بالای این مانیتور دادم اعصابم بهم ریخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Only the registered members can see the link پسش بدم یعنی؟

:1. (28)::1. (28):

AMD>INTEL
24-02-15, 12:17
سلام من دیروز این مانیتور رو خریدم LG 23Mp65HQ Only the registered members can see the link پشیمونم

الکی تعریف ازش کردن

واسه من مشکلش اینه که در حال فیلم دیدن یا سریال در حال پخش یهو یه رنگ سیاه تیره در میاد فیلم بعد اینکه ماوس کامپیوتر رو تکون میدی دوباره رنگ فیلم برمیگرده اعصابمو داره خورد میکنه فکر کنید داری سریال میبینی یهو تصویر فیلم یهو به رنگ سیاه تیره در بیاد و بعد چند ثانیه بره این مشکل چیه چشه چه مرگشه چرا ایجوری میکنه پوله زیاادی بالای این مانیتور دادم اعصابم بهم ریخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Only the registered members can see the link پسش بدم یعنی؟

:1. (28)::1. (28):

این مشکلی که میگید به خاطر تنظیمات پاور و اسکرین سیور ویندوز هست .باید turnoff monitor روی never بگذارید .

ramtiinn
25-02-15, 20:31
سلام نه داداش مشکلش اون نبود :love: اونو که میدونم هویچ نیستم خخ

داداش دفترچه راهنما رو خوندم درست شد باز ممنون از کمکت
مشکلش این بود این مانیتور ها جدید ال جی یک قابلیت داره به اسم کاهش توان مصرفی یا همون super saving energy مانیتور این قابلیت کارش اینه که شما در حال ویدئو یا فیلم دیدن خود به خود ماینتور جاه هایی که فیلم جایه تاریک هست اونجا رو تاریک تر میکنه سیاه نشون میده رفتم تو تنظیمات مانیتور قابلیت کاهش توان مصرفی انرژیشو خاموش کردم درست شد . در کل بازم ممنون حالا نظرمو عوض میکنم هه عالیه مانیتور کیفیت تصویر خداست:give_rose: 180 درجه نظرم برگشت :lol: