PDA

مشاهده نسخه کامل : فروش سایت تفریحی و سرگرمی فن نارنیا

Gar3ia
18-02-15, 11:27
با سلام

قصد فروش سایتمو داشتم
اینم ادرسشه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
اینم از زیر بخش هاش
سایت عاشقانه (Only the registered members can see the link)
انجمن تفریحی (Only the registered members can see the link)
فروش شارژ (Only the registered members can see the link)
و بقیه رو هم میتونین با مراجعه به سایت مشاهده کنین

میخوام قیمتو کسی که خریداره بده (خودم فعلا قیمت اصلیشو نمیگم)
لطفا طوری قیمت بدین که نه سیخ بسوزه نه کباب

سیستم سایت تفریحی و عاشقانه وردپرس هست و انجمن هم ویبولتین
یه گروه اینترنتی یاهو هم سایت داره با 463 عضو که روی سایت فروخته میشه
Only the registered members can see the link

برای قالب سایت تفریحی (وبعدا بازنویسی آن) و سئو این سایت 400تومن خرج شده (قالب دوسال پیش توسط مدیر سایت پشتیبان وردپرس (Only the registered members can see the link) بصورت اختصاصی طراحی شده است) الان شبیه این قالب روی چندتا سایت هست ولی دلیل بر این نمیشه که این قالب کپیه
بعد از طراحی قالب پستی در انجمن طراح ایجاد شده است که میتونه حرفای منو ثابت کنه لینک (Only the registered members can see the link)
و برای قالب سایت عاشقانه هم 200تومن خرج کردم (قالب اختصاصی برای خود سایت هست)

مطالب سایت تفریحی فعلا 3959 هست (درسته بیشتر مطالب کپی هست اما روی عنوان و خود مطلب کار شده)
مطالب سایت عاشقانه هم فعلا 101 تا هست (روی مطالب کار شدست و چند موردشم به صورت اختصاصی است)
مطالب انجمن هم فعلا موضوع ها 6,670 هست و نوشته ها هم 7,559 هست

قصدمم از فروش برا اینکه وقت کافی ندارم بهش برسم(کارودرس)
بخاطر اینکه هفته ای یکی دوبار اپش میکنم امارش نسبت به ماهایه گذشته اومده پایین
تو سئو هم نه خوبه نه بد، از متوسط به بالاست Only the registered members can see the link

مشخصات سرویس
هاست پربازدید - شرکت گذرگاه جهانی
فضای هارد دیسک 20gb
پهنای باند ماهیانه 400gb
Parked Domain - Unlimited
Add-On Domain - 3
هزینه ماهانه سرویس (ماهانه) - 30.300 تومن
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
در مورد عمر دامنه هم دامنه بصورت 5 ساله از سایت ایرنیک (Only the registered members can see the link)خریداری شده
زمان ثبت: 2013-01-31
زمان انقضاء: 2018-02-01

در مورد درامده سایت هم، درامدش بالا پایین داره
اوایل از چندتا سیستم همکاری در فروش استفاده کردم ولی یه ساله که از یدونه سیستم همکاری در فروش استفاده میکنم که علاوه بر خرج خود سایت برا خودمم یچیزی مونده
تبلیغ برا سایت نگرفتم, پذیرش داشتم ولی ترجیح دادم محصول فروشگاهی بفروشم چون بصرفه تر بوده
از یک سیستم پاپ آپ هم استفاده میکردم که درامد خوبیم داشتم ازش ولی چون تعرفه اشو اورد پایین از سایت برش داشتم

اینم بگم سایت تا سال پیش زیر 3 هزار ایران و 65هزار جهان بود
اما بعد عید 93 به دلیل اشتباه بنده که سایت رو تو ستاد ساماندهی ثبت نکرده بود و چون تو سایت عکس چندتا بازیگر زن ایرانی گذاشته شده بود که به گفته برادران زحمت کش ستاد فیلترینگ مشکل دار بودن، سایت ف ی ل ت ر شد به مدت 4 ماه
خودم پیگیر سایت بودم اما خیلی سخت گیری میکردن و اخرای هرماه به درخواستای رفع ف ی ل ت ر جواب میدادن رفع ف ی ل ت ر سایت 4 ماه طول کشید اما سایتو همیشه اپ میکردم ولی از مهر93 به بعد نتونستم بهش زیاد برسم که امارش خراب شده
لینک رفع ف ی ل ت ر سایت (Only the registered members can see the link)
سایت الان تو ستاد ساماندهی ثبت شده هستش و هیچ مشکلی هم نداره

مشکل اصلی فعلا اپ کم و امار سایته که با بالا رفتن اپ روزانه اماراشم خوب میشه

درمورد آمار سایت و درامد هم گزارش به کسی که خریدار هست خواهد شد.