PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک فوری هک شدم

sajjad.2014
17-02-15, 13:14
سلام
خواهش میکنم کمک کنید من الان فهمیدم مودم هک شده و همسایه هامون دارن از مودم استفاده میکنن هر چی دانلود کردم و وبگردی کردم میدونن الان رمز مودم و وایرلس و اتصال به اینترنت رو عوض کردم دیگه چیکار کنم مودمم D-LINK 2730U
نرم افزار هم برا امنیت بگین

AMD>INTEL
17-02-15, 13:39
سلام
خواهش میکنم کمک کنید من الان فهمیدم مودم هک شده و همسایه هامون دارن از مودم استفاده میکنن هر چی دانلود کردم و وبگردی کردم میدونن الان رمز مودم و وایرلس و اتصال به اینترنت رو عوض کردم دیگه چیکار کنم مودمم D-LINK 2730U

رمز رو عوض کنید مشکلی نیست .

Mehrdad.A 88
17-02-15, 13:40
من جات بودم واقعا میرفتم با چوب بیسبال میزدم تو زانوهاشون

sajjad.2014
17-02-15, 19:06
فقط عوض کردن رمز کافیه؟

AMD>INTEL
17-02-15, 19:09
فقط عوض کردن رمز کافیه؟

بله کافیه .

Optimus Prime
17-02-15, 19:58
سلام

من متوجه نشدم.
یعنی چی هر چی دانلود کردین اونا میدونن !
مودم شما هک شده خوب اونا از حجم بینوای شما استفاده کردن.
وب گردی شما به اونا چه مربوطه !
من باز متوجه نشدم!
در ضمن بهتره اینبار هم رمز رو عوض کنین هم اگه قابلیت mac address داره مودم شما اون رو هم فعال کنین.
تو شناسایی دستگاههای جدید یکم کارتون سخت میشه ولی در عوض دیگه هک کردنش کار هر کسی نیست.

Mahdi_ys
17-02-15, 20:21
من متوجه نشدم.
من باز متوجه نشدم!
در ضمن بهتره اینبار هم رمز رو عوض کنین هم اگه قابلیت mac address داره مودم شما اون رو هم فعال کنین.
تو شناسایی دستگاههای جدید یکم کارتون سخت میشه ولی در عوض دیگه هک کردنش کار هر کسی نیست.

وقتی به وایرلس وصل میشن ، در واقع به شبکه وارد شدن و بدست آوردن اطلاعات اعضای شبکه ی مشترک نباید کار خیلی سختی باشه

sajjad.2014
19-02-15, 16:20
من متوجه نشدم.
من باز متوجه نشدم!

نمیدونم والا،ولی موندم با گوشی هواوی و این کارا!
الان نمیدونم سرمو به کجا بکوبم،اومده دم در خونه،دم در،میگه چرا اینترنت قطع شده شما بگین چی بگم بهش باید به حرف جناب MICPET عمل میکردم تو اون لحظه حیف نه چوب بیسبال داشتم هم اینکه دختر بود.

M3RS4D 50062
19-02-15, 16:30
الان نمیدونم سرمو به کجا بکوبم،اومده دم در خونه،دم در،میگه چرا اینترنت قطع شده شما بگین چی بگم بهش باید به حرف جناب MICPET عمل میکردم تو اون لحظه حیف نه چوب بیسبال داشتم هم اینکه دختر بود.

هرچند خارج از روند تاپیک هست ولی ,بگید اینترنت رو برای مصرف خودم گرفتم نه شما. اگه نیاز به اینترنت دارین میتونید از سرویس دهنده ها تهیه کنید.:1. (31):(واقعا بعضی از دخترا فقط اسمشون دختره وگرنه از پسرای پرو هم پرو ترن)

YosefFaraji
20-02-15, 00:17
با این برنامه کم حجم میتونید لیست لوازم متصل به وای فای رو ببینید
Wireless Network Watcher 1.77 نمایش دستگاه های متصل به شبکه وایرلس | دانلود رایگان نرم افزار (Only the registered members can see the link)

JiMmY.j
20-02-15, 12:17

خیلی باحال بود....:rofl::lol:
عجب آدمایی پیدا میشن!

AMD>INTEL
20-02-15, 12:38
بعضی از موجودات خدا به شدت نازنین هستند .:lol:

Cyberlife
20-02-15, 15:08

جان من بگو شوخی میکنی، بابا طرف :love: بوده تو هم خوب احتمالاً حواست

کلاً به این مسائل نبوده و طرف نمیدونسته چطور حالیت کنه اومده با کلی هزینه

و بدبختی رمز وایرلس رو به دست آورده، وگرنه خودش اینکاره نیست و از این راه

خواسته خودش رو نزدیک کنه. آخه کدوم آدمی رو دیدی که این کار رو انجام بده

و بیاد در خونه طرف و بگه چرا اینترنت قطع شده، مگر اینکه اینکار بهونه باشه :wink:

sajjad.2014
22-02-15, 13:49
اگه میشه دوستان یکی آموزش اسنیف کردن رو با cain بیان کنند تا هر کس به مودم من وصل شد اسنیف بشه.
تصویری باشه ممنون میشم دوستان عزیز

sajjad.2014
22-02-15, 16:10
منتظرم،تصویری هم نبود درسته

AMD>INTEL
22-02-15, 16:40
منتظرم،تصویری هم نبود درسته

مطرح کردن موارد هک و مسائل مربوطه بر خلاف قوانین انجمن هست .

sajjad.2014
04-03-15, 17:45
میشه بگین یک گیگابایت ترافیک رو با کمترین مقدار دانلود چقدر طول میکشه تمام شه

- - - Updated - - -

M3RS4D 50062
04-03-15, 18:28

- - - Updated - - -

دقیقا به مقدار 1 گیگابایت هست دیگه.(1024 مگابایت)

با نرم افزار های محاسبه حجم اینترنت میتونید ببینید و حتی فیلتر کنید یا محدودیت حجمی ایجاد کنید.

AMD>INTEL
04-03-15, 18:31

- - - Updated - - -

این بستگی به سایت هایی دارد که باز میکنید . فاکتور یا فرمول خاصی نداره

ramin326
04-03-15, 19:19
سلام
شما با نرم افزار ابتدا مطمئن بشید که افراد دیگه ای جز خودتون متصل هستند به شبکتون اگه مطمئن شدید رمز وای فای تغییر بدین تو تنظیمات dhcp مودم شروع تخصیص آی پی دیفالت رو تغییر بدین و حتما رمز لاگین به تنظیمات مودم رو عوض کنید
و اگه خیلی ناراحت هستین میتونید شکایت کنید و این جور موارد به خوبی پیگیری میشن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

sajjad.2014
14-03-15, 11:44
دقیقا به مقدار 1 گیگابایت هست دیگه.(1024 مگابایت)

با نرم افزار های محاسبه حجم اینترنت میتونید ببینید و حتی فیلتر کنید یا محدودیت حجمی ایجاد کنید.
میشه بفرمایید چه جوری میشه فقط گوشی خودم به وای فای متصل بشه ای پی هم دادم ولی به لیست اضافه نشد یا با نرم افزار who is on my wifi سرعت مشخص برای استفاده از وای فای گذاشت ممنون

tanshat
14-03-15, 12:43
من سرویس نامحدود دارم و اشتراک میفروشم به همسایه هام خیلی هم خوبه

SOHR@B
14-03-15, 16:17
دوست عزیز این همه داستان نداره که
مک آدرست رو ببند
ssid رو اول عوض کن بعد اینویز کن
همین کلی کارات رو راه میندازه و ازش رد شدن نیاز به تخصص داره
من الان مک آدرس گذاشتن فقط و ولی رو وای فایم یوزر نیم پسورد نذاشتم همه میتونن کانکنت بشن ولی 1 کیلو بایتم نمیگیرن
بقیه موارد امنیتیشم میتونی تو فایر وال دستکاری کنی همین