PDA

مشاهده نسخه کامل : مسابقه بزرگ شهر سخت افزار شروع شد (سؤال امتیازی جدید اضافه شد!)

Shahryar
11-02-15, 11:45
بالاخره مسابقه بزرگ شهر سخت افزار شروع شد! مسابقه ای نسبتاً ساده با جوایزی نفیس و یادگاری های بسیار به دعوت اصیل زاده های خاندان گیمینگ گیگابایت! برای اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه با ما همراه باشید.

این مسابقه با حمایت و پشتیبانی شرکت آواژنگ و برند گیگابایت برگزار خواهد شد و تم کلی مسابقه به پیشنهاد شرکت آواژنگ روی سری گیمینگ مادربردهای گیگابایت که او از آن ها به "زاده شده برای بازی ( BORN TO GAME )" یاد میکند و ما دوست داریم آن ها را “گیمر مادرزاد” خطاب کنیم، برگزار می شود!

Only the registered members can see the link

روال کلی مسابقه به این این شکل است که شما عزیزان باید به یکسری سوال که در زیر اومده پاسخ میدید و بعد صفحه مسابقه را تا پایان مسابقه به صورت متداوم چک کنید، چون ما سوالات اضافه ای میدیم که شانس شما را برای قرعه کشی و برنده شدن جوایز نفیس این مسابقه بالا میبره.
Only the registered members can see the link

برای شرکت در مسابقه کلیک کنید. (Only the registered members can see the link)

Shahryar
11-02-15, 15:09
ناظران مسابقه ,حواسشون به افرادی که جواب هارو از اشخاص دیگه کپی میکنن هست دیگه؟
در ضمن سوال هنوز اضافه نکردینا!!!
بعدم تا کی هست؟ کی مسابقه تموم میشه؟

توی خود صفحه مسابقه گفته شد در مورد کپی برداری ها.

زمان اتمام هم توی صفحه مسابقه گفته شده. فعلاً 2 ماه :11():

M3RS4D 50062
11-02-15, 15:21
توی خود صفحه مسابقه گفته شد در مورد کپی برداری ها.

زمان اتمام هم توی صفحه مسابقه گفته شده. فعلاً 2 ماه :11():
ای وای من
اقا شهریار من بصورت مهمان جواب دادم.
خوب الان اگه عضو بشم. بعد دوباره جوابم رو ارسال کنم ,نظرم حذف نمیشه؟؟؟
اخه نظره من رو حداقل 10 نفر کپی پیست کردن
خودم یه وقت نرم جزو اونا!!

یعد من تست هایی رم که زدم رو همینطوری بوده و وارد نشدم تو سایت. اونا چی؟؟؟؟

Shahryar
11-02-15, 15:28
ای وای من
اقا شهریار من بصورت مهمان جواب دادم.
خوب الان اگه عضو بشم. بعد دوباره جوابم رو ارسال کنم ,نظرم حذف نمیشه؟؟؟
اخه نظره من رو حداقل 10 نفر کپی پیست کردن
خودم یه وقت نرم جزو اونا!!

یعد من تست هایی رم که زدم رو همینطوری بوده و وارد نشدم تو سایت. اونا چی؟؟؟؟

خیلی ساده.

چون یوزرنیمتون توی یوزر مهمان بوده و خاص هست یعنی کس دیگه ای جز شما نبوده. میتونید عضو بشید و دوباره ارسال کنید و ما براتون همون مهمان را لحاظ میکنیم ( تاریخ مهمان میشه تاریخ شرکت شما )

تستی ها را هم دوباره جواب بدید وقتی لاگین کردید.

M3RS4D 50062
11-02-15, 15:52
خیلی ساده.

چون یوزرنیمتون توی یوزر مهمان بوده و خاص هست یعنی کس دیگه ای جز شما نبوده. میتونید عضو بشید و دوباره ارسال کنید و ما براتون همون مهمان را لحاظ میکنیم ( تاریخ مهمان میشه تاریخ شرکت شما )

تستی ها را هم دوباره جواب بدید وقتی لاگین کردید.

اقا شهریار من دوباره وارد شدم و جواب های تشریحی را تو قسمت نظرات ارسال کردم ولی توی تست ها ,تست ها نیومد و فقط نمودار جواب ها اومد برام.
یعنی تست ها برام ثبت شده ؟؟؟

Shahryar
11-02-15, 15:54
اقا شهریار من دوباره وارد شدم و جواب های تشریحی را تو قسمت نظرات ارسال کردم ولی توی تست ها ,تست ها نیومد و فقط نمودار جواب ها اومد برام.
یعنی تست ها برام ثبت شده ؟؟؟

کوکی ها را پاک کنید و پس فردا جواب تستی ها را دوباره بدید. :give_rose:

M3RS4D 50062
11-02-15, 16:04
کوکی ها را پاک کنید و پس فردا جواب تستی ها را دوباره بدید. :give_rose:

ممنون
من الان با یه مرورگر کروم که ازش استفاده نمیکردم وارد سایت شدم با حساب خودم و تست ها برام اومد و جواب های تستی رو ثبت کردم.
ممنون از اینکه انقدر سریع جوابم رو دادین
اقا شهریار یدونه باشی
واسه SSA باشی:Love-ssa~! (1): :Love-ssa~! (1)::Love-ssa~! (1):

alksdj
11-02-15, 23:58
با سلام خدمت تمامی دوستان و اعضا سایت .
باید یک تشکر ویژه از شرکت گیگابایت و گارانتی آواژنگ داشته باشم و از اعضا و مدیران شهر سخت افزار هم بابت برگزاری این مسابقه تشکر کنم :give_rose::Love-ssa~! (1):

I M A N
13-02-15, 18:26
دوستان بنده شرکت کردم در مسابقه و سوال های 4 جوابی رو که جواب دادم چند ساعتی نتایج را نشون میداد که یعنی قبلا شرکت کردم . :great:

اما امروز نتایج نشان داده نمیشه و انگار دوباره می توانم شرکت کنم ؟! جریان چیه نیاز نیست دوباره شرکت کنم یا اگه شرکت کنم جایگزین میشه ؟!

AMD>INTEL
13-02-15, 19:00
دوستان بنده شرکت کردم در مسابقه و سوال های 4 جوابی رو که جواب دادم چند ساعتی نتایج را نشون میداد که یعنی قبلا شرکت کردم . :great:

اما امروز نتایج نشان داده نمیشه و انگار دوباره می توانم شرکت کنم ؟! جریان چیه نیاز نیست دوباره شرکت کنم یا اگه شرکت کنم جایگزین میشه ؟!

برای من هم دوباره اینطوری شده .

Hessam II
13-02-15, 19:18
سیستم سایت فقط همون اولین ثبت رو می پذیره... مابقی به حساب نمیاد.

M A H R A D
14-02-15, 13:05
گزینه‌هایی که قبلاً ثبت کردید در سیستم محفوظه. نیازی به ثبت دوباره نیست.

نکته مهم اینه که حتماً در سایت ثبت‌نام کنید و بعد در مسابقه شرکت کنید تا پاسخ‌هاتون برای ما قابل پیگیری باشه.

سپاس

M A H R A D
19-03-15, 18:34
عید امسال به دیدن خاندان گیمرهای گیگابایت بروید: مسابقه بزرگ گیگابایت با سوالات جدید برای عید! (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Hessam II
19-03-15, 18:47
برای پاسخ به سوالات جدید مشکلی نداره همون کامنت اولی که گذاشتیم رو ویرایش کنیم یا باید کامنت جداگانه بذاریم؟

M A H R A D
19-03-15, 19:42
برای پاسخ به سوالات جدید مشکلی نداره همون کامنت اولی که گذاشتیم رو ویرایش کنیم یا باید کامنت جداگانه بذاریم؟

کامنت جداگانه بذارید.

سپاس

M3RS4D 50062
19-03-15, 20:54
مهراد عزیز

پی نوشت: حتی غلط هم جواب بدید شانس برنده شدن فلش مموری های جذاب G1 GAMING را در هر هفته دارید!

این قرعه کشی ها انجام شده تا حالا؟؟؟

AMD>INTEL
19-03-15, 21:01
مهراد عزیز

این قرعه کشی ها انجام شده تا حالا؟؟؟

معرفی برندگان خوش‌شانس هفته چهارم مسابقه بزرگ شهرسخت‌افزار (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
19-03-15, 21:20
ما که برنده نشدیم , مبارک دوستانی باشه که برنده شدن.:give_rose:

این فلش هارو میشه تهیه کرد؟؟؟ تو بازار هست که بخرم؟؟؟ از طرحش خیلی خوشم میاد:1. (31):

Shahryar
20-03-15, 17:43
ما که برنده نشدیم , مبارک دوستانی باشه که برنده شدن.:give_rose:

این فلش هارو میشه تهیه کرد؟؟؟ تو بازار هست که بخرم؟؟؟ از طرحش خیلی خوشم میاد:1. (31):

شاید هفته های بعدی برنده بشید ...

نه عزیز توی بازار نیست. :give_rose:

milwaki
03-08-15, 17:29
سلام من یکی از برندگان هفته دهم هستم! و هنوز فلشمو تحویل نگرفتم! دو بار ایمیل زدم حتی به خودشون زحمت ندادن یه جواب کوتاه هم در رابطه با اینکه ایمیل بدستشون رسیده یا نه ندادن!!!

امروز هم که اومدم تو سایت دیدم کامنتا بستس دیگه اومدم اینجا پیام میدم!
فلش بیست تومنی ارزشی نداره ، اما اینکه واسه بالا بردن آمار بازدید سایت اینکارا انجام میشه خجالت داره....

حداقل اگه مشکلی هم تو تحویل جوایز بود باید خیلی رو راست توضیح میدادن! ملت رو چی فرض کردن؟ نمیدونم

متاسفم برای مدیران این سایت:wink:

AMD>INTEL
03-08-15, 17:42
سلام من یکی از برندگان هفته دهم هستم! و هنوز فلشمو تحویل نگرفتم! دو بار ایمیل زدم حتی به خودشون زحمت ندادن یه جواب کوتاه هم در رابطه با اینکه ایمیل بدستشون رسیده یا نه ندادن!!!

فلش بیست تومنی ارزشی نداره ، اما اینکه واسه بالا بردن آمار بازدید سایت اینکارا انجام میشه خجالت داره....

حداقل اگه مشکلی هم تو تحویل جوایز بود باید خیلی رو راست توضیح میدادن! ملت رو چی فرض کردن؟ نمیدونم

دوست گرامی مشخصات کاربری خودتوندر سایت با شماره تماس رو برای من خصوصی کنید . پیگیری میکنیم .
با تشکر
با توجه به پرسش‌های مکرر مخاطبان و برندگان شهرسخت‌افزار درباره زمان ارسال جوایز مسابقات و قرعه‌کشی‌های مختلف، بر خود لازم دانستیم تا در این‌باره توضیحاتی را ارائه کنیم.

متأسفانه علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مختلف از طریق ایمیل افراد برنده و همچنین کامنت‌های سایت، هنوز تعدادی از برندگان قرعه‌کشی‌های مختلف، اطلاعات خود را به دست ما نرسانده‌اند. همین امر سبب شده است تا ارسال برخی جوایز با تأخیر همراه شود؛ چرا که شهرسخت‌افزار باید لیست همه برندگان یک قرعه‌کشی را به شرکت مربوطه اعلام کند تا ارسال جوایز صورت پذیرد. در نتیجه چنانچه تعدادی از برندگان یک قرعه‌کشی خاص، اطلاعات خود را به دست ما نرسانده باشند، امکان ارسال جوایز وجود ندارد.

از این رو، اعلام می‌کنیم که افراد زیر که برنده قرعه‌کشی‌های مختلف سایت بوده‌اند، هنوز اطلاعات خود را به دست ما نرسانده‌اند:

- کاربران گرامی ArminZol و Hamedpixel برای قرعه‌کشی ماوس‌های سادیتا

- کاربران گرامی فرهاد کمانگر، Etzioesi ، alireza3 و rouzbeh2015‌ برای قرعه‌کشی مسابقه گیگابایت و شهرسخت‌افزار

- کاربر گرامی Hossein Nemati برای قرعه‌کشی بررسی مینی‌ پی‌سی LIVA X

- کاربر گرامی hosseinb1370 برای قرعه‌کشی بررسی رم G.SKILL

کاربران فوق حداکثر تا انتهای هفته پیش رو (تا جمعه 9 مرداد 94) فرصت دارند که اطلاعات خود شامل نام، آدرس دقیق (با ذکر کدپستی)، شماره تلفن و یک تصویر از کارت ملی خود را برای ما به آدرس shahrsakhtafzar [ at ] GMail [ dot ] com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که این آخرین فرصت برای این کاربران است و در صورتی که تا مهلت مقرر اطلاعاتی از این کاربران به دست ما نرسد، شهرسخت‌افزار اقدام به قرعه‌کشی مجدد خواهد کرد و افراد جدیدی جایگزین آن‌ها خواهند شد.
اطلاعیه مهم درباره ارسال جوایز قرعه‌کشی‌های مختلف شهرسخت‌افزار (Only the registered members can see the link)

milwaki
03-08-15, 17:51
دوست گرامی مشخصات کاربری خودتوندر سایت با شماره تماس رو برای من خصوصی کنید . پیگیری میکنیم .
با تشکر
با توجه به پرسش‌های مکرر مخاطبان و برندگان شهرسخت‌افزار درباره زمان ارسال جوایز مسابقات و قرعه‌کشی‌های مختلف، بر خود لازم دانستیم تا در این‌باره توضیحاتی را ارائه کنیم.

متأسفانه علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مختلف از طریق ایمیل افراد برنده و همچنین کامنت‌های سایت، هنوز تعدادی از برندگان قرعه‌کشی‌های مختلف، اطلاعات خود را به دست ما نرسانده‌اند. همین امر سبب شده است تا ارسال برخی جوایز با تأخیر همراه شود؛ چرا که شهرسخت‌افزار باید لیست همه برندگان یک قرعه‌کشی را به شرکت مربوطه اعلام کند تا ارسال جوایز صورت پذیرد. در نتیجه چنانچه تعدادی از برندگان یک قرعه‌کشی خاص، اطلاعات خود را به دست ما نرسانده باشند، امکان ارسال جوایز وجود ندارد.

از این رو، اعلام می‌کنیم که افراد زیر که برنده قرعه‌کشی‌های مختلف سایت بوده‌اند، هنوز اطلاعات خود را به دست ما نرسانده‌اند:

- کاربران گرامی ArminZol و Hamedpixel برای قرعه‌کشی ماوس‌های سادیتا

- کاربران گرامی فرهاد کمانگر، Etzioesi ، alireza3 و rouzbeh2015‌ برای قرعه‌کشی مسابقه گیگابایت و شهرسخت‌افزار

- کاربر گرامی Hossein Nemati برای قرعه‌کشی بررسی مینی‌ پی‌سی LIVA X

- کاربر گرامی hosseinb1370 برای قرعه‌کشی بررسی رم G.SKILL

کاربران فوق حداکثر تا انتهای هفته پیش رو (تا جمعه 9 مرداد 94) فرصت دارند که اطلاعات خود شامل نام، آدرس دقیق (با ذکر کدپستی)، شماره تلفن و یک تصویر از کارت ملی خود را برای ما به آدرس shahrsakhtafzar [ at ] GMail [ dot ] com ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که این آخرین فرصت برای این کاربران است و در صورتی که تا مهلت مقرر اطلاعاتی از این کاربران به دست ما نرسد، شهرسخت‌افزار اقدام به قرعه‌کشی مجدد خواهد کرد و افراد جدیدی جایگزین آن‌ها خواهند شد.
اطلاعیه مهم درباره ارسال جوایز قرعه‌کشی‌های مختلف شهرسخت‌افزار (Only the registered members can see the link)

پخ شد :1. (23): بنده جز این افراد نیستم

AMD>INTEL
03-08-15, 17:56
من مشخصات شما را به ادمین سایت برای رسیدگی فرستادم .

M A H R A D
04-08-15, 11:27

سلام دوست گرامی.

ما از بازدیدکنندگان سایت انتظار داریم که اطلاعیه‌های سایت رو دنبال کنن. ما به قول شما خیلی رو راست توضیح دادیم! و البته ملت رو محترم فرض کردیم. :1. (23):

در مورد تأخیر در ارسال جوایز (همونطور که بهادر عزیز اشاره کرد) : Only the registered members can see the link

در مورد غیرفعال شدن نظرات: اطلاعیه مهم شهر سخت افزار در مورد غیرفعال شدن موقت بخش "نظرات سایت" (Only the registered members can see the link)

ضمن اینکه لطفاً بگید که به کدوم آدرس ایمیل ارسال کردید و جوابی نگرفتید. (در پیام خصوصی برای من بفرستید آدرس ایمیل رو)

این جوایز از طریق شرکت‌های حامی مسابقات تأمین و ارسال میشه و اینکه ما جوایز رو نخوایم بدیم، واقعاً منفعتی برای ما نداره!

در پایان به خاطر تأخیر ارسال جوایز که واقعاً خارج از دسترسی ما بوده، عذرخواهی می‌کنیم. قرعه‌کشی جدید برای اون برندگانی که ایمیل نزدن به ما دوباره تکرار میشه و افراد جدید جایگزین خواهند شد و سعی می‌کنیم در کمترین زمان ارسال جوایز صورت بگیره.

ما هیچ وقت اعتبار چندین ساله سایت رو با این جوایز کوچیک مخدوش نمی‌کنیم دوست عزیز. از این بابت مطمئن باشید :wink:

سپاس :11():