PDA

مشاهده نسخه کامل : انتشار تصاویر اولیه از پاورهای جدید +OC گرین توسط سایت گرین

Admiral_Hunter
09-02-15, 21:54
گروه پاورهای +OC گرین در شش سطح توان خروجی از 750 وات الی 1450 وات طراحی شده اند ...

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (GREEN) اقدام به نمایش تصاویر اولیه ی پاورهای فوق حرفه ای خود تحت سری "Overclocking Evo" نموده است. پاورهای گروه OC+ گرین در شش سطح توان خروجی شامل 750W, 850W, 1050W, 1200W, 1350W, 1450W و با راندمان فوق العاده تحت استاندارد 80 پلاس پلاتینیوم در اوایل اسفندماه سال 1393 به بازار عرضه خواهند شد.
نمایی از پاورهای سری +OC تحت برند GP750B-OC+ , GP850B-OC+ , GP1050B-OC+ , GP1200B-OC+ (750W~1200W) GREEN

نظر شما در مورد این پاورها چیه؟ اگر که قیمت مناسب باشه به نظر جالب باشه:great:

منبع:

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
09-02-15, 21:56
اگر قیمتش با مدلهای و نمونه های خارجی برابر باشه . زیاد ارزش خرید نداره . ولی اگر اختلاف قابل توجه با برندهای خوب بازار از نظر قیمت داشته باشه عالیه .

M3RS4D 50062
09-02-15, 22:43
بنظرم ارزش نداره
وقتی برای اورکلاک داری قطعه ای رو تهیه میکنی, بخوای از قسمت اصلیش یعنی پاور, کم بزاری.
مگر تفاوت قیمت زیاد باشه ولی بازم من ترجیح میدم پول بیشتر بدم و البته کیفیت بالاتری داشته باشم.

sinos
09-02-15, 23:18
سلام . بدم نیست حداقل الان یه سری پاور فول مادولار داره . ممنون از اطلاع رسانیتون

Shahryar
10-02-15, 00:12
منتظر بررسی اولیه این پاور ها توسط شهر سخت افزار باشید ... :Love-ssa~! (1):

SajjadKhati
10-02-15, 07:40
بنظرم ارزش نداره
وقتی برای اورکلاک داری قطعه ای رو تهیه میکنی, بخوای از قسمت اصلیش یعنی پاور, کم بزاری.
مگر تفاوت قیمت زیاد باشه ولی بازم من ترجیح میدم پول بیشتر بدم و البته کیفیت بالاتری داشته باشم.

مگه تا حالا گرین پاور بی کیفیت زد؟
کدوم نمونه ی گرین با نمونه ی خارجیش رقیب نبود؟
به نظر منم حتی یه کم یا اصلا ارزون نده ، خیلی خوبه

Admiral_Hunter
10-02-15, 14:39
گارانتی گرین چجوریاست؟

میشه روش حساب کرد؟

AMD>INTEL
10-02-15, 15:49
گارانتی گرین چجوریاست؟

میشه روش حساب کرد؟

گارانتیش مشکلی ندارد . یکی از بی دردسرترین ها هست .

M3RS4D 50062
10-02-15, 21:10
مگه تا حالا گرین پاور بی کیفیت زد؟
کدوم نمونه ی گرین با نمونه ی خارجیش رقیب نبود؟
به نظر منم حتی یه کم یا اصلا ارزون نده ، خیلی خوبه

اوستا سجاد
اگه ایران خودرو بیاد خودرویی بزنه در حد مازراتی و قیمتش هم با مازراتی یکی باشه هم مشخصاتش, شما ماشین از ایران خودرو میخری یا کمپانیه ایتالیای مازراتی؟؟؟؟
اینم همینه ,تا وقتی برند های Corsair و Cooler Master و EVGA و . . . هستن شما میری سراغ گرین؟!؟!؟!؟!؟!؟!

AMD>INTEL
10-02-15, 21:15
البته دوستان باید صبر کرد تا بررسی تخصصی سایت شهر سخت افزار را درباره این محصول ببینیم . شاید محصول خوبی با ارزش خرید بالا باشد .

SajjadKhati
10-02-15, 21:41
اوستا سجاد
اگه ایران خودرو بیاد خودرویی بزنه در حد مازراتی و قیمتش هم با مازراتی یکی باشه هم مشخصاتش, شما ماشین از ایران خودرو میخری یا کمپانیه ایتالیای مازراتی؟؟؟؟
اینم همینه ,تا وقتی برند های Corsair و Cooler Master و EVGA و . . . هستن شما میری سراغ گرین؟!؟!؟!؟!؟!؟!

چه ربطی به صنعت خودرو داره؟
ایران قرنها تو صنعت خودرو و فوتبال عقب هست و خواهد ماند چون پول مفت توشون زیاده و کسی که به پول مفت عادت کنه ، به خودش زور و فشار نمیاره .
یعنی میگی گرین به بقیه ی برندهای معتبر دنیا نمیرسه؟ فرق شون چیه؟
البته تا وقتی که چش خود ایرانی ها به خارج باشه قطعا هم همینطور خواهد شد . نباید هم انتظار پیشرفت از ایران رو داشت

M3RS4D 50062
10-02-15, 22:07
چه ربطی به صنعت خودرو داره؟
ایران قرنها تو صنعت خودرو و فوتبال عقب هست و خواهد ماند چون پول مفت توشون زیاده و کسی که به پول مفت عادت کنه ، به خودش زور و فشار نمیاره .
یعنی میگی گرین به بقیه ی برندهای معتبر دنیا نمیرسه؟ فرق شون چیه؟
البته تا وقتی که چش خود ایرانی ها به خارج باشه قطعا هم همینطور خواهد شد . نباید هم انتظار پیشرفت از ایران رو داشت

عزیز من مثال زدم.ولی واقعیت امر همین هست.
من که فکر نمیکنم چیزی که ایرانی جمعات روش سرمایه گذاری کرده ,توش دزدی نکرده باشه(من منظورم به قشر خاصی نیست و قصد توهین ندارم. من دیدم برای خودم هست و برای خودم محترمه و بنظرت هم احترام میزارم اوستا سجاد:give_rose:)

ولی اگه واقعا گرین معتبره و در حد قابل فبولی هست. چنتا بررسی اورکلاک بیار که از پاور گرین استفاده کرده باشن و پا به پای پاور های Corsair یا EVGA باشه.

SajjadKhati
10-02-15, 23:05
عزیز من مثال زدم.ولی واقعیت امر همین هست.
من که فکر نمیکنم چیزی که ایرانی جمعات روش سرمایه گذاری کرده ,توش دزدی نکرده باشه(من منظورم به قشر خاصی نیست و قصد توهین ندارم. من دیدم برای خودم هست و برای خودم محترمه و بنظرت هم احترام میزارم اوستا سجاد:give_rose:)

ولی اگه واقعا گرین معتبره و در حد قابل فبولی هست. چنتا بررسی اورکلاک بیار که از پاور گرین استفاده کرده باشن و پا به پای پاور های Corsair یا EVGA باشه.

توهین که کردی ...
فکر کردی مثلا همون شرکت خارجی ، کم توش دزدی هه؟
چه ربطی داره؟ گرین واسه ایرانه و معلومه که از کالای ایرانی استفاده نمیکنن اونم تو شرایطی که تحریم هستیم
ضمن اینکه یه جوری میگی این شرکت و اون شرکت انگار همه قطعات رو خودشون میزنن . اسمبل و سیستم خنک کنندگی و چن قطعه ی دیگه اغلب کار خودشونه که حداقل گرین سال های سال تجربه رو داره

SASANOC
10-02-15, 23:05
سلام
مگه اصلا پاورهارو این شرکت خودش میسازه که ازش طرفداری میکنید؟؟؟؟ مثل چیزای دیگه وارداتیه سودشم واسه وارد کننده و واسطه
آواژنگ هم همینجور فقط و فقط تبلیغات
بهترین اورکلاکرو بهترین پردازنده 4790 دنیارو آوردن باهاش تست گرفتن و رکورد زدن!!!! کلی هم تبلیغات، حالا اون پردازنده رو بندازی رو هر بردی واست رکورد میزنه
کسایی که ده تا ده تا 2600 اون موقع باز میکردن و تست میگرفتن میدونن چی میگم، زمانی که 320 تومن بود

M3RS4D 50062
10-02-15, 23:14
توهین که کردی ...
فکر کردی مثلا همون شرکت خارجی ، کم توش دزدی هه؟
چه ربطی داره؟ گرین واسه ایرانه و معلومه که از کالای ایرانی استفاده نمیکنن اونم تو شرایطی که تحریم هستیم
ضمن اینکه یه جوری میگی این شرکت و اون شرکت انگار همه قطعات رو خودشون میزنن . اسمبل و سیستم خنک کنندگی و چن قطعه ی دیگه اغلب کار خودشونه که حداقل گرین سال های سال تجربه رو داره
خوب عزیز یعنی اشغال بودن گرین از Corsair یا EVGAکمتره؟

SajjadKhati
10-02-15, 23:30
خوب عزیز یعنی اشغال بودن گرین از Corsair یا EVGAکمتره؟

اگه آشغاله ، دقیقا کجاش آشغال تر از Corsair و ... هست؟

M3RS4D 50062
10-02-15, 23:52
اگه آشغاله ، دقیقا کجاش آشغال تر از Corsair و ... هست؟

شکل اینجاست محصولات گیرین توسط هیچ شخص حرفه ای یا سایت یا کانل یوتوب ریویو نشده ( اگر شده من ندیده ام ) پس ادم یکم عقل داشته باشه می تونه متوجه بشه که باید محصولاتی رو انتخاب کند که توسط افراد حرفه ای زیر فشار رفته و تست شده تا ببینن اون جنس چه کیفیتی داره

و همیشه پاور های کورسیر یا ارنمکس یا ترمینالتک دارای کیفیت بالا بوده و زیر تست های سنگین ریویو گر ها موفق بیرون امده

پس شاید این می تونه یکی از دلایلی باشه که بعضی از دوستان محصولات خارجی رو ترجیح می دن به محصولات داخلی

در ضمن هیچ اورکلاکری از پاورهای گرین استفاده نمیکنه این کاملا مشهوده چون زیر فشار سنگین نمیتونه تاب بیاره(من تا حالا با پاور گرین اور نکردم ولی رکورد هایی هم که دیدم تا حالا هیچکدومش با گرین نبوده)

تو این لینک هم میتونید ببنید که تولید کننده های پاور و تامین کننده هاشون رو
PSU Makers: C-D - Who's Who In Power Supplies, 2013: Brands Vs. Manufacturers (Only the registered members can see the link)

این تاپیک رو هم مطالعه کنید.

اگر بازم نظرتون روی پاور گرین بود در مقابل Corsair یا EVGA یا هر پاور سطح اولی, من دیگه چیزی برای گفتن ندارم.:great:

SajjadKhati
11-02-15, 08:29
شکل اینجاست محصولات گیرین توسط هیچ شخص حرفه ای یا سایت یا کانل یوتوب ریویو نشده ( اگر شده من ندیده ام ) پس ادم یکم عقل داشته باشه می تونه متوجه بشه که باید محصولاتی رو انتخاب کند که توسط افراد حرفه ای زیر فشار رفته و تست شده تا ببینن اون جنس چه کیفیتی داره

و همیشه پاور های کورسیر یا ارنمکس یا ترمینالتک دارای کیفیت بالا بوده و زیر تست های سنگین ریویو گر ها موفق بیرون امده

پس شاید این می تونه یکی از دلایلی باشه که بعضی از دوستان محصولات خارجی رو ترجیح می دن به محصولات داخلی

در ضمن هیچ اورکلاکری از پاورهای گرین استفاده نمیکنه این کاملا مشهوده چون زیر فشار سنگین نمیتونه تاب بیاره(من تا حالا با پاور گرین اور نکردم ولی رکورد هایی هم که دیدم تا حالا هیچکدومش با گرین نبوده)

تو این لینک هم میتونید ببنید که تولید کننده های پاور و تامین کننده هاشون رو
PSU Makers: C-D - Who's Who In Power Supplies, 2013: Brands Vs. Manufacturers (Only the registered members can see the link)

این تاپیک رو هم مطالعه کنید.

اگر بازم نظرتون روی پاور گرین بود در مقابل Corsair یا EVGA یا هر پاور سطح اولی, من دیگه چیزی برای گفتن ندارم.:great:

من میگم بگو مشکلش کجا هست که میگی نسبت به بقیه ی برندها آشغاله باز میگه تست نشد . تو کارایی باشه ، صدها هزار نفری که گرین میخرن تو ایران ، تو یک دهه ی اخیر اگه ناراضی بودن نسبت به محصولات دیگه ، قطعا میرفتن همون محصولات دیگه رو میخریدن
این از قضیه ی تست
برای تستی که لینک دادی به نظرم نمیشه بهش اکتفا کرد چون کمترینش اینه که این تست واسه 6 ساله پیشه که تو این مدت هر شرکتی میتونه نسبت به شرکت دیگه پیشرفت بیشتر یا کمتری داشته باشه . دوما چون پاورها با سرتیفیکیشن های مختلف رو با هم قاتی تست کرد که معلومه این کار بازدهی رو بالا و پایین میاره . ضمن اینکه اصلا فکر نکنم خودت تست ها رو دیده باشی . تو قسمت اول ، با اونکه سرتیفیکیشن اون مدل گرین 80 پلاس برنز بود ، حتی به امتیاز پاورهایی با سرتیفیکیشن اون مدل گرین 80 پلاس طلایی هم بسیار نزدیک بود و از اغلب پاورها بهتر عمل کرد . تو قسمت دوم ، بهترین مقایسه رو بین اون مدل Antec و اون مدل گرین دیدم چون فکر نکنم آنتک آمریکایی رو که هی تاکید روی برند خارجی داری ، بهتر از برندهای دیگه بدونی و هم سرتیفیکیشن های هر دو 80 پلاس برنز هستن که توی بازدهی load test فقط 1.4 درصد با هم اختلاف دارن :

Seventeam ST-750P-AF Power Supply Review | Hardware Secrets (Only the registered members can see the link)

Antec TruePower New 750 W (TP-750) Power Supply Review | Hardware Secrets (Only the registered members can see the link)

امام خامنه ای یه مطلب عالی ای گفت . گفت باوری که بهمون تزریق کردن اینه که آمریکا رو که نمیشه شکست داد . این برای ملت ها امروز مسلم شده که این باور غلط اندر غلط است

mahdyshr
11-02-15, 12:31
تنها دلیل من برای خرید پاور گرین گارانتی عالیش هست که تقریبا در هیچ برندی ندیدم

دوستم سیستمش یک مشکلی پیدا کرد و پاورش هم گرین بود ( مدل دقیقش یادم نیست ) برد گارانتی براش سر پنج دقیقه عوش کردند تو همین شیراز ( نه گفتند می فرستیم تهران برو یک ماه دیگه بیا از این حرف هایی که اکثر برند ها در شهرهایی بجز تهران می زنند ) ولی مشکل سیستمش حل نشد بعد فهمید یکی دیگه از قطعات مشکل داشته یعنی گارانتی به دلیل اینکه مشتری رو راضی نگه داره قطعه سالم رو عوض کرد

خودم چند سال قبل یک مشکلی داشتم پنج شنبه عصر که تهران هم اکثرا تعطیله زنگ زدم دفتر پشتیبانی تهران با مهندسشون که اگر اشتباه نکنم اسمشون عمرانی بود صحبت کردم و مشکلم رو حل کرد

حالا برید تو اینترنت بخونید گارانتی که پاورهای corsair رو گارانتی می کنه چه وضعی دارد
آدم وقتی از یک برند احترام می بینه قاعدتا بهش علاقه مند میشه

ممنون

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

AMD>INTEL
11-02-15, 14:08
بازار رقابتی با حضور برندهای مختلف نتیجش به سود کاربران تموم میشه . جای خوشحالیست که اکثر برندهای قدرتمند صنعت پاور در ایران حضور دارند . درباره این مدل گرین هم تا بردش رو از نزدیک نبینم نمیتونم اظهار نظر کنم . ولی oem این محصول یعنی high power رو قبول دارم . ولی در انتخاب من همانطور که عرض کردم فاکتور قیمت تعیین کنندست .

یک توصیه به تمام دوستان : از بکار بردن واژه آشغال شدیدا بپرهیزید .

I M A N
11-02-15, 19:47
سلام دوستان . باورهای غلط خودتون رو کنار بزارین و بهتره از کلمات نامناسب هم استفاده نکنین .:Love-ssa~! (1):

بنده توی این مدت زمانی که با سخت افزار آشنایی دارم و برای دیگران سیستم بستم و پیشنهاد دادم ، همیشه پاور گرین استفاده کردم و می کنم و نظری درباره برندهای دیگر ندارم چرا چون استفاده نکردم ازشون .

تا بحال مشکلی با این برند نداشتم و گارانتیش بسیار راضی کننده بوده برام و فاکتور قیمتش هم مناسب و توان مورد نیاز سیستم های مورد نظرم رو تامین کرده . :love:
موفق باشین /

Shahryar
12-02-15, 16:22
ممکنه یه کالایی در یکسری محصولات و زمان هایی به قیمتش نیارزه و این برای هر برندی ممکن هست پیش بیاد اما اینکه کیفیت یک برند را زیر سوال ببریم اصلاً درست نیست. این یک قانون کلی هست.

در تایید کیفیت پاورهای گرین همین بس که اگه بد بود، شهر سخت افزار هیچ وقت سیستم های چندین و چند میلیونیه Testbed هاش را زیر این پاور تست نمیکرد.

در مورد گارانتی گرین هم وقتی به دیتابیس گارانتی ها مراجعه کنید و اخبار ما را دنبال کنید خواهید دید که گارانتی معتبر و پاسخگویی هست. :give_rose:

امید رض
12-02-15, 18:17
ماکه ازجنس ایرانی خیرندیدیم
این یه واقعیته!!!:1. (26):افتضاح
رگم بره دیگه ازاین تولیدات درهم برهم ایرانی نمیخرم کاشکی خودشون میساختن همه قطعات چینی بیکیفیت
..............................
کل دنیا دارن از کولرمستر یا کورسیر یا انتکت استفاده میکنن
اونوقت فقط ما ازگیرین یا tsco
نمیگم بدن ولی قابل باورنیستن
مثلا 1600w گیرین که به قول خودشون ساخت ایران
چرا باید قیمتی فضایی داشته باشه برا یک ایرانی؟؟؟باید مفت ترباشه برامردمش
به طوری که توخارج دلار.. دلاره..براما 5000هست :1. (27):پس پاورایرانی چرا داره با دلار 5000فروش میره؟درصورتی که توهیچ لیست جهانی معتبر نیست !!
این مسئله چه معنی داره؟
اگه تحریمه چرامیگید تولید ایرانیه؟اگه چینیه .چرامیگید ایرانیه؟چرا داره باقیمت جهانی پیش میره که درونش نیست؟
اینا دلایلشه
ایرانی بسازه خوبشومیسازه ازکل دنیا حتی اگه اولین بارش باشه ولی چرامشکلات

SajjadKhati
12-02-15, 19:01
رگم بره دیگه ازاین تولیدات درهم برهم ایرانی نمیخرم کاشکی خودشون میساختن همه قطعات چینی بیکیفیت
به طوری که توخارج دلار.. دلاره..براما 5000هست :1. (27):پس پاورایرانی چرا داره با دلار 5000فروش میره؟درصورتی که توهیچ لیست جهانی معتبر نیست !!
این مسئله چه معنی داره؟
اگه تحریمه چرامیگید تولید ایرانیه؟اگه چینیه .چرامیگید ایرانیه؟چرا داره باقیمت جهانی پیش میره که درونش نیست؟
اینا دلایلشه

شما میشه بگید آنتک آمریکایی ، چرا چینی هه؟
به همون دلیل ، گرین ایرانی ، چینی هه و چون قطعات با کیفیتی استفاده میکنه ، و اغلب از بقیه ی برندها کیفیت مرغوب تری داره ، معلومه که از مواد اولیه ی مرغوب تر و گرونتر استفاده کرد و قیمت نهایی اش گرون تر شد (مثل همه ی برندهای مرغوب دیگه) . هر چند به قول تو قیمت نهایی اش بخاطر ایرانی و تولید داخل بودن ، چند دلاری کمتر از بقیه شد

AMD>INTEL
12-02-15, 19:18
به همون دلیل ، گرین ایرانی ، چینی هه و چون قطعات با کیفیتی استفاده میکنه ، و اغلب از بقیه ی برندها کیفیت مرغوب تری داره ، معلومه که از مواد اولیه ی مرغوب تر و گرونتر استفاده کرد و قیمت نهایی اش گرون تر شد (مثل همه ی برندهای مرغوب دیگه) . هر چند به قول تو قیمت نهایی اش بخاطر ایرانی و تولید داخل بودن ، چند دلاری کمتر از بقیه شد

حالا سجاد جان بیا یکبار از کولرمستر و انرمکس استفاده کن شاید نظرت عوض شد :1. (35)::Love-ssa~! (1):

SajjadKhati
12-02-15, 19:25
حالا سجاد جان بیا یکبار از کولرمستر و انرمکس استفاده کن شاید نظرت عوض شد :1. (35)::Love-ssa~! (1):

من تا حالا از گرین و گیگابایت فقط استفاده کردم
گیگابایت برخلاف همه ی برنداش ، میتونم بگم پاورش اصلا رضایت بخش نبود نسبت به گرین و خیلی تفاوت داشت .
قطعا برندهای دیگه هم کیفیت خوبی دارن اما گرین هم چیزی کم از اونا نداره و حتی بهتر از اونا هم هست و یه کم هم ارزونتر
خوب من چرا باید برندی رو بخرم که هم یه کم گرونتره و هم کیفیت در همون حد گرین داره و هم اگه بخرم ، کمک به غیر ایرانی و اقتصاد غیر ایرانی میشه؟

Shahryar
12-02-15, 19:33
این مسئله چه معنی داره؟
اینا دلایلشه

دوست عزیز،

جنس ایرانی ربطی به پاور گرین نداره. پاور گرین سفارش ایران هست و اسمبل جزئی در ایران و تمامی قطعات خارجی و اعلاء ژاپنی و ... هست.

ساده تر بگم، کلیه پاورهای برند های بزرگی مثل مثلاً Huntkey یا OCZ یا Antec همگی سفارش های اون شرکت ها هستند به کمپانی های مادر تولید کننده پاور. گرین هم توی ایران دقیقاً همین کار را میکنه.

باور ندارید قطعاتش با کیفیت هست ؟

صبر کنید تا شنبه و بررسی همین پاور های جدید را بخونید. :Love-ssa~! (1):

خرابی پاور های خارجی را اطلاع دارید چه قدر هست ؟ :1. (35):

پیشنهاد میکنم یه تحقیقی روی تاف پاور های کمپانی بزرگ ThermalTake داشته باشید و خیلی از سری های محصول از کمپانی های بزرگ دیگر ... :wink:

بحث طرفداری از برند گرین نیست، بحث واقعیت و ذهیت های اشتباه روی یک "برند" هست. هر برندی روی یکسری از محصولاتش سوتی و مشکلات داره و این شکی درش نیست. اما یک برند اونم گرین را نمیشه تخصصی این شکلی رد کرد. :give_rose:

M3RS4D 50062
12-02-15, 19:44
ممکنه یه کالایی در یکسری محصولات و زمان هایی به قیمتش نیارزه و این برای هر برندی ممکن هست پیش بیاد اما اینکه کیفیت یک برند را زیر سوال ببریم اصلاً درست نیست. این یک قانون کلی هست.

در تایید کیفیت پاورهای گرین همین بس که اگه بد بود، شهر سخت افزار هیچ وقت سیستم های چندین و چند میلیونیه Testbed هاش را زیر این پاور تست نمیکرد.

در مورد گارانتی گرین هم وقتی به دیتابیس گارانتی ها مراجعه کنید و اخبار ما را دنبال کنید خواهید دید که گارانتی معتبر و پاسخگویی هست. :give_rose:
اقا شهریار
من نمیخوام بحثی رو شروع کنم یا باعث دو دستگی بشم یا هر چیزه دیگه.
ولی یه سوال
یعنی این سیستماتون testbed رو برای چی با پاور های دیگه بررسی نمیکنید؟؟؟
حتی یه مسئله ای هست که حرف خودتون رو نقض میکنه.
این لینک و ببینید و ببنید مثل بقیه بررسی ها چرا از پاور Green GP 855P - EPS استفاده نشده؟؟؟
بررسی جدیدترین عضو خانواده محبوب اورکلاکرهای گیگابایت: Z97X-SOC Force ( با قرعه کشی برای خوانندگان ) (Only the registered members can see the link)
شاید بگید که چون برد حرفه ای بوده و برای اورکلاک بوده از این پاور استفاده کردین( که باز همینم باعث میشه که از یار دیرینه خودتون یعنی Green GP 855P - EPS انتظار کافی نداشتین مه رفتین سراغ Antec 1200W Gold)
ولی خوب تو بقیه بررسی های اخیر همه تست ها با پاور Green GP 855P - EPS بوده به جز همین موردی که در بالا خدمت شما گفتم.
همه تن حریف و کم نظیر: بررسی تخصصی مادربرد ASUS Z97 Deluxe (Only the registered members can see the link)
بررسی تخصصی مادربرد MSI Z97 GAMING 7 : باب دل بازی خورها ! (Only the registered members can see the link)
بررسی کامل مادربرد MSI Z97S SLI PLUS : کلاسیک ! مدرن و خوش قیمت ( با قرعه کشی ویژه MSI برای خوانندگان ) (Only the registered members can see the link)
بررسی پادشاه جمهوری گیمرها و حرفه ای ها : ASUS Rampage V Extreme (با جوایز 70 دلاری برای خوانندگان) (Only the registered members can see the link)
گیمر مادرزاد : بررسی تخصصی مادربرد GIGABYTE X99-GAMING G1 WiFi (Only the registered members can see the link)

جدای از این حرفا اگه سیستمی برا خودتون داشتین ,یه سیستم قوی مثل :Only the registered members can see the link

بازم میرفتین سراغ Green یا این که سیستم رو با یه پاور معتبر در سطح جهانی مثل Corsair یا EVGA یا Antec Quattro 1200W تهیه میکردین؟
(حاضر بودین واقعا بردی که بررسی هاش تو سطح جهانی گیم هست رو با یه پاور ایرانی یا به سفارش ایران با قطعات درجه کیفیت یک بخرین و پاوری مثل EVGA SuperNova 1000W P2 Platinum یا Cooler Master Vanguard 1200W Platinum یا Corsair HX1000i Platinum نخرین؟؟؟)

AMD>INTEL
12-02-15, 19:51
مرصاد جان لابراتور شهر سخت افزار آماده همکاری و بررسی تمام محصولات سخت افزاری هست . evga تو خوب بودنش شکی نیست . ولی خریداری که کلی هزینه میکنه توقع خدمات پس از فروش دارد . متاسفانه تو ایران این مسئله فقط خدمات قبل از فروش هست . شرکت ها باید برای بررسی محصول در اختیار شهر سخت افزار بگذارند . که فقط تعداد معدودی همکاری میکنند .

M3RS4D 50062
12-02-15, 19:55
مرصاد جان لابراتور شهر سخت افزار آماده همکاری و بررسی تمام محصولات سخت افزاری هست . evga تو خوب بودنش شکی نیست . ولی خریداری که کلی هزینه میکنه توقع خدمات پس از فروش دارد . متاسفانه تو ایران این مسئله فقط خدمات قبل از فروش هست . شرکت ها باید برای بررسی محصول در اختیار شهر سخت افزار بگذارند . که فقط تعداد معدودی همکاری میکنند .

درسته . من به این مسئله واقف نبودم.:give_rose:

Shahryar
12-02-15, 20:08
درسته . من به این مسئله واقف نبودم.:give_rose:

مرصاد جان شهر سخت افزار چندین لابراتوار داره که هر کدوم از پاور های مختلفی استفاده میکنند.

دلیل نمیشه تنها پاور مورد تایید ما گرین باشه، اما گرین این قدر خوب بوده که ما توی لابراتوار اصلی سخت افزارمون به عنوان پاور شماره یک استفاده میکنیم. اون تست که با آنتک 1200W گرفته شده در تهران گرفته شده و بقیه تست ها در لابراتوار قزوین. :great:

پس یک پاور مورد تایید وجود نداره.

امید رض
12-02-15, 21:06
دوست عزیز درسته تمامیه قطعات چینیه ولی همون انتک امریکا مهندس داره ..تجهیزات داره توکل دنیا شناخته شدس وتایید میشه
شرکت گرین اصلا جایی شناخته شده نیست فقط توکشورما دهن واکرده ....اون دوستمون اقا شهریار عزیز هم که فرمودن گرین ایرانی نیست به سفارش ایرانه ازخارج کشور .. میارن یعنی چی؟ یعنی زیرزمین خارج کشور ؟
درضمن من کی گفتم قیمت نهایی اش بخاطر ایرانی و تولید داخل بودن ، چند دلاری کمتر از بقیه شد..تازه بیشترهم شدهOnly the registered members can see the link

M3RS4D 50062
12-02-15, 22:47
مرصاد جان شهر سخت افزار چندین لابراتوار داره که هر کدوم از پاور های مختلفی استفاده میکنند.

دلیل نمیشه تنها پاور مورد تایید ما گرین باشه، اما گرین این قدر خوب بوده که ما توی لابراتوار اصلی سخت افزارمون به عنوان پاور شماره یک استفاده میکنیم. اون تست که با آنتک 1200W گرفته شده در تهران گرفته شده و بقیه تست ها در لابراتوار قزوین. :great:

پس یک پاور مورد تایید وجود نداره.

میشه جواب این رو هم بدین؟
کلا میخوام نظرتون رو بدونم.:give_rose:

جدای از این حرفا اگه سیستمی برا خودتون داشتین ,یه سیستم قوی مثل :
Click here to view the original image of 598x411px.

بازم میرفتین سراغ Green یا این که سیستم رو با یه پاور معتبر در سطح جهانی مثل Corsair یا EVGA یا Antec Quattro 1200W تهیه میکردین؟
(حاضر بودین واقعا بردی که بررسی هاش تو سطح جهانی گیم هست رو با یه پاور ایرانی یا به سفارش ایران با قطعات درجه کیفیت یک بخرین و پاوری مثل EVGA SuperNova 1000W P2 Platinum یا Cooler Master Vanguard 1200W Platinum یا Corsair HX1000i Platinum نخرین؟؟؟)

SajjadKhati
12-02-15, 23:13
دوست عزیز درسته تمامیه قطعات چینیه ولی همون انتک امریکا مهندس داره ..تجهیزات داره توکل دنیا شناخته شدس وتایید میشه
شرکت گرین اصلا جایی شناخته شده نیست فقط توکشورما دهن واکرده ....اون دوستمون اقا شهریار عزیز هم که فرمودن گرین ایرانی نیست به سفارش ایرانه ازخارج کشور .. میارن یعنی چی؟ یعنی زیرزمین خارج کشور ؟
درضمن من کی گفتم قیمت نهایی اش بخاطر ایرانی و تولید داخل بودن ، چند دلاری کمتر از بقیه شد..تازه بیشترهم شدهOnly the registered members can see the link

گرین هم مهندس داره ، تجهیزات داره ، تو کل دنیا شناخته شده هست
تو میگی شناخته شده نیست ، نظر خودته وگرنه تو پست های قبلی سایت خارجی 6 سال پیش اونو تست نمیکرد
ضمن اینکه آنتک هم قطعات پاورش رو از شرکت های چینی میگیره (Only the registered members can see the link) نه اینکه اصل اش تو آمریکا تولید بشه و مثل محصولات دیگه به چین تولید شو واگزار کنه . از شرکت های چینی FSP ، DELTA ، CWT ، Seasonic و Enhance . اگه اشتبا نکنم ، گرین قطعات شو از شرکت CWT میگیره
من نگفتم تو گفتی . خودم اونو گفتم . کجا بیشتر شده؟

چند نفر سوکت 2011 میگیرن؟
تو اینجا تا قبل از اینکه گرین استاندارد پلاتینیوم رو قبل اسفند امسال بده حق با تو هه اما فکر نکنم کسی برای سیستم 1150 اش بخاد بالای استاندارد گلد که 500 تومن قیمت پاورش هست هزینه کنه . فعلا برای اون سیستم ها گرین هم مد نظرت باشه اگه x99 خاستی بگیری ، چیز دیگه ای بگیر
مشکل ما اینه که حقا و انصافا روی همین مدلی که تو بازار هست و میدونیم از لحاظ کیفی چیزی از برندای دیگه کم نداره ، باز هم میریم سراغ برندای دیگه حتی با تفاوت قیمت

lorn
12-02-15, 23:17
با کسب اجازه از دوسته خوبم آقا شهریار :give_rose:
من واقعا فکر می کردم کاربران IT کشورمون به یه سطح سوادی رسیدن که می تونستیم تاثیر مثبتی روی صنعت IT کشور شاهد باشیم ولی متاسفانه .......................:whistle:

این مسئله چه معنی داره؟
اینا دلایلشه

ببین گلپسر به اصطلاح باهوش اگر جوابت رو نگرفتی از پست ادمینهای سایت خوب بخون ببین چی می نویسم برات
اولا این رو بدون که بنده کاملا به دیدگاه شما واقف هستم و از همین رو چون می دونم آدم با استعدادی هستی وقتم می زارم تا برات کاملا روشن کنم قضیه رو:great:
لپ کلام چیه ؟
لپ کلام اینه که گرین می ره به برندهای معتبر بازار دنیا سفارش پاور یا کیس می ده و وقتی که وارد ایران می شه با یسری حرکتهای خاصی روشون انجام می ده و اونها رو می فروشه و الیاقی ماجرا
تا همین جا شما بدونی کافیه و کفایت می کنه از اینجا به بعد رو به روایت تصویر برات می رم

شما تصویر زیر رو نگاه کنید . یاده چه کیسی از گرین میوفتی ؟ x9 ؟ درسته
این کیس که در تصویر پایین می بینی تولید یک شرکت معتبر امریکایی هست و مدل دقیقش هم اینه Rosewill Thor XL
شما حتی اگر تو سایت خود rosewill هم بری این مدل رو پیدا نمی کنی بنظر من این مدل فقط و فقط به سفارش گرین ساخته شده حالا کجایه دنیا ساخته می شه من که بعید می دونم داخل ایران این کیس تولید شده باشه چون از لحاظ کیفیت ساخت بسیار بسیار بسیار نامرغوب هست برای اثبات حرفم هم شما می تونید تو گوگل سرچ کنید تا حتی با ورژن های دیگه مدل thor از شرکت ROSEWILL آشنا بشید
Rosewill Thor XL-ATX Full Tower Gaming Case Review

دیگه من این همه توضیح و... دادم حالا دیگه واقعا بستگی بخودت داره که بخوای بحث رو ادامه بدی(کشش بدی) یا که نه بخوای حرف من رو قبول کنی
با تشکر:give_rose:

خوبی برادر یکی دوتا حرف هم برای شما عزیز دل داشتم البته می دونم حرف امسال اینجانب رو قبول نداری
اولا که جواب شما رو هم در جواب دوسته دیگمون دادم فقط کافیه یکم فکر کنی
دوما هیچ موقعه هیچ موقعه هیچ موقعه برندی مثل آنتک رو زیر سوال نبر نه برای اینکه خودم از پاور آنتک 1200 استفاده می کنم :wink:
فقط برای این می گم که چندین نفر از بزرگان اورکلاکینگ دنیا که حرفی برای گفتن دارن از همین پاور آنتک 1200 گلد و 1300 پلاتینیوم استفاده می کنن برای سنگینترین تستهاشون
یعنی 3 الی 4 تا از این مدل ها رو برای یک تست روشن می کنن.
بهتر بگم یعنی برای هر دو یا یک کارت گرافیک 1 دونه پاور اختصاص می دن. می دونی یعنی چی ؟
البته اگر توضیحات بیشتر در مورد پاور می خوای می تونم در پ.خ به سوالاتت پاسخ بدم یا حتی بگم این مدل جدید گرین چی داخلش هست:wink:

البته دوسته عزیزم شهریار برای شما مثالهایی از پاور های TT زدن که دیگه ترجیح می دم توضیح بیشتری ندم چون هم از حوصله من خارج هست هم از حوصله شما دوستان و سایت
باتشکر:give_rose:

M3RS4D 50062
12-02-15, 23:30
چند نفر سوکت 2011 میگیرن؟
تو اینجا تا قبل از اینکه گرین استاندارد پلاتینیوم رو قبل اسفند امسال بده حق با تو هه اما فکر نکنم کسی برای سیستم 1150 اش بخاد بالای استاندارد گلد که 500 تومن قیمت پاورش هست هزینه کنه . فعلا برای اون سیستم ها گرین هم مد نظرت باشه اگه x99 خاستی بگیری ، چیز دیگه ای بگیر
مشکل ما اینه که حقا و انصافا روی همین مدلی که تو بازار هست و میدونیم از لحاظ کیفی چیزی از برندای دیگه کم نداره ، باز هم میریم سراغ برندای دیگه حتی با تفاوت قیمت

اولا که فک میکنم باید اقا شهریار جواب بده!!!!
دوما شما میتونی برای 1150 هم گرین بگیری اصلا 2011 چیه شما برای 2015 هم گرین بگیر.:lol:

بعدم مشکل ما نیست
اگه میخوای ادامه بدیم بحث و پ . خ بده.

SajjadKhati
12-02-15, 23:36
با کسب اجازه از دوسته خوبم آقا شهریار :give_rose:
من واقعا فکر می کردم کاربران IT کشورمون به یه سطح سوادی رسیدن که می تونستیم تاثیر مثبتی روی صنعت IT کشور شاهد باشیم ولی متاسفانه .......................:whistle:

ببین گلپسر به اصطلاح باهوش اگر جوابت رو نگرفتی از پست ادمینهای سایت خوب بخون ببین چی می نویسم برات
اولا این رو بدون که بنده کاملا به دیدگاه شما واقف هستم و از همین رو چون می دونم آدم با استعدادی هستی وقتم می زارم تا برات کاملا روشن کنم قضیه رو:great:
لپ کلام چیه ؟
لپ کلام اینه که گرین می ره به برندهای معتبر بازار دنیا سفارش پاور یا کیس می ده و وقتی که وارد ایران می شه با یسری حرکتهای خاصی روشون انجام می ده و اونها رو می فروشه و الیاقی ماجرا
تا همین جا شما بدونی کافیه و کفایت می کنه از اینجا به بعد رو به روایت تصویر برات می رم

شما تصویر زیر رو نگاه کنید . یاده چه کیسی از گرین میوفتی ؟ x9 ؟ درسته
این کیس که در تصویر پایین می بینی تولید یک شرکت معتبر امریکایی هست و مدل دقیقش هم اینه Rosewill Thor XL
شما حتی اگر تو سایت خود rosewill هم بری این مدل رو پیدا نمی کنی بنظر من این مدل فقط و فقط به سفارش گرین ساخته شده حالا کجایه دنیا ساخته می شه من که بعید می دونم داخل ایران این کیس تولید شده باشه چون از لحاظ کیفیت ساخت بسیار بسیار بسیار نامرغوب هست برای اثبات حرفم هم شما می تونید تو گوگل سرچ کنید تا حتی با ورژن های دیگه مدل thor از شرکت ROSEWILL آشنا بشید
Rosewill Thor XL-ATX Full Tower Gaming Case Review

دیگه من این همه توضیح و... دادم حالا دیگه واقعا بستگی بخودت داره که بخوای بحث رو ادامه بدی(کشش بدی) یا که نه بخوای حرف من رو قبول کنی
با تشکر:give_rose:

خوبی برادر یکی دوتا حرف هم برای شما عزیز دل داشتم البته می دونم حرف امسال اینجانب رو قبول نداری
اولا که جواب شما رو هم در جواب دوسته دیگمون دادم فقط کافیه یکم فکر کنی
دوما هیچ موقعه هیچ موقعه هیچ موقعه برندی مثل آنتک رو زیر سوال نبر نه برای اینکه خودم از پاور آنتک 1200 استفاده می کنم :wink:
فقط برای این می گم که چندین نفر از بزرگان اورکلاکینگ دنیا که حرفی برای گفتن دارن از همین پاور آنتک 1200 گلد و 1300 پلاتینیوم استفاده می کنن برای سنگینترین تستهاشون
یعنی 3 الی 4 تا از این مدل ها رو برای یک تست روشن می کنن.
بهتر بگم یعنی برای هر دو یا یک کارت گرافیک 1 دونه پاور اختصاص می دن. می دونی یعنی چی ؟
البته اگر توضیحات بیشتر در مورد پاور می خوای می تونم در پ.خ به سوالاتت پاسخ بدم یا حتی بگم این مدل جدید گرین چی داخلش هست:wink:

البته دوسته عزیزم شهریار برای شما مثالهایی از پاور های TT زدن که دیگه ترجیح می دم توضیح بیشتری ندم چون هم از حوصله من خارج هست هم از حوصله شما دوستان و سایت
باتشکر:give_rose:

سلام
کدوم برنده که قطعات شو از یه شرکت دیگه نمیگیره؟ اگه این بخواد آتو باشه که اولیش خود آنتک میشه چون با اونکه آمریکایی هه ، قطعات شو از چینی ها میگیره
این یک
دوم اینکه برند آنتک رو زیر سئوال نبردم ؛ از گرین دفاع کردم . ضمن اینکه خود تست ها هم نشون داد که آنتک چیز دندون گیری هم نیست که بخاد زیر سئوال بره یا نه (توی استاندارد هم سطح)
بگو مدل جدید گرین چی توش هست؟ همه بدونن

AMD>INTEL
12-02-15, 23:53
در مورد پاور به طور کامل کسی میتونه نظر کارشناسی بده که شناخت نسبی به مسائل زیر داشته باشه .
از قسمت خازن های اولیه بگیر بریم جلو ترانزیستور های قدرت و مدارهای dc to dc که این مسئله خودش اندازه کتاب باید مطالعه کرد . نوع خازنها و ....
دوستان کسی مثل ادیتور سایت hardware secret وقتی درباره یک پاور نظر میده بر اساس سالها کار بر روی منبع تغذیه سویچینگ هست . و مقایسه پله به پله قطعات روی برد پاور بر اساس دیتاشیت .
طرفداری بدون دانش از هر برندی کار درستی نیست .
طرح شرکت های پاور یا evga یکسری نقاط قوت دارد یکسری نقطه ضعف . وقتی میتونیم منتقد یا حامی خوبی باشیم که شناخت کافی داشته باشیم .
تو شرکت شارپ یک شخصی هست که 30 سال عمرشو فقط برای قسمت تغذیه تلویزیون گذاشته به هیچ بخش دیگه ای هم کار ندارد .

AMD>INTEL
13-02-15, 00:02
در مورد پاور به طور کامل کسی میتونه نظر کارشناسی بده که شناخت نسبی به مسائل زیر داشته باشه .
از قسمت خازن های اولیه بگیر بریم جلو ترانزیستور های قدرت و مدارهای dc to dc که این مسئله خودش اندازه کتاب باید مطالعه کرد . نوع خازنها و ....
دوستان کسی مثل ادیتور سایت hardware secret وقتی درباره یک پاور نظر میده بر اساس سالها کار بر روی منبع تغذیه سویچینگ هست . و مقایسه پله به پله قطعات روی برد پاور بر اساس دیتاشیت .
طرفداری بدون دانش از هر برندی کار درستی نیست .
طرح شرکت های پاور یا evga یکسری نقاط قوت دارد یکسری نقطه ضعف . وقتی میتونیم منتقد یا حامی خوبی باشیم که شناخت کافی داشته باشیم .
تو شرکت شارپ یک شخصی هست که 30 سال عمرشو فقط برای قسمت تغذیه تلویزیون گذاشته به هیچ بخش دیگه ای هم کار ندارد .

چیزی که برای مصرف کننده مهم هست فضای رقابتی هست . اگر رقابت نباشه و برندهای مختلف حضور نداشته باشند . نتیجش توهر صنفی انحصاری کردن و بالا رفتن قیمت هاست . دوستان هم میبینند تو 60% موارد گرین هم پیشنهاد میدم. ولی محصول خوش قیمت و مناسب دیگه هم باشه پیشنهاد میدم .

Shahryar
13-02-15, 13:19

مرصاد جوابتون این هست که : بستگی به اینکه میخوام چی کار کنم .

من هیچ وقت برای یک سیستم ساده پاور Platinum بخرم یا پاورهای خارجی گرون.

اما اگر یک سیستم High-End بخوام براش پاور بگیرم، میگردم با توجه به بودجه ام بهترین گزینه را تحقیق میکنم میخرم. چون هر شرکتی روی یکسری از سری های سوتی و مشکل داره و قیمت های خوبی ممکنه نداشته باشه.

پاور EVGA توی ایران نمیگیرم چون گارانتی خوبی نداره. بین CoolerMaster، Corsair ، گرین و انرمکس هر کدوم کیفیت بهتری داشته باشه و نسبت به قیمتش بیشتر بیارزه را میگیرم.

شنبه بررسی پاور جدید گرین میاد روی شهر سخت افزار، چک کنید. :Love-ssa~! (1):

ارسال های حاشیه ای حذف شد، لطفاً دوستان محیط دوستانه را حفظ کنید.

Shahryar
14-02-15, 20:56
دوستان عزیز،

خدمت شما :

بررسی اجمالی پاور +GREEN GP1050B-OC : پاوری برای حرفه ای ها (Only the registered members can see the link)

بررسی اجمالی از سری جدید پاورهای گرین. توی این بررسی خیلی از سوالاتتون روی اینکه از کجا میاد و ... جواب داده میشه + اینکه کامپوننت ها کجایی هست و ... .

هر سوالی داشتید را به صورت کامنت پایین ریویو بالا بفرستید برامون. :give_rose:

پی نوشت: امیدواریم شرکت های پاورساز و وارد کننده پشتیبانی کنند تا بتونیم بررسی های پاور را عضو جدید خانواده بزرگ بررسی هامون کنیم. :11():