PDA

مشاهده نسخه کامل : مبخوام اوركلاك كنم-هر كي اينكاره است بياد تو

tanshat
07-02-15, 11:24
سلام

به طور خلاصه:

مدل مادبرد اينه:

GA-945PL-S3P سوكت اينتل 775 با فركانس 1066

دليل اوركلاك:

براي اينكه پردازنده باس 1333 را ساپورت كنه بايد اوركلاك بشه

* GA-945PL-S3P (rev. 6.6) is able to boot with Intel® Core™2 Duo supporting FSB 1333MHz (OC)

ميخوام Core™ 2 Duo E8400 روي اين برد نصب كنم

لطفا از اول بفرماييد من چه كار كنم اولين باره ميخوام اوركلاك كنم

AMD>INTEL
07-02-15, 12:42
آموزش کامل اورکلاک سیستم های مبتنی بر پردازنده Intel ( بخش اول ) (Only the registered members can see the link)

alksdj
07-02-15, 16:09
سلام

به طور خلاصه:

مدل مادبرد اينه:

دليل اوركلاك:

* GA-945PL-S3P (rev. 6.6) is able to boot with Intel® Core™2 Duo supporting FSB 1333MHz (OC)

دوست عزیز همانطور که استاد امید راهنمایی کردن تاپیک آموزشی رو مطالعه کنید اگر سوالی بود در خدمتم :give_rose:

lorn
07-02-15, 19:40
سلام

به طور خلاصه:

مدل مادبرد اينه:

دليل اوركلاك:

با اجازه اساتید و دیگر دوستان
عزیز ببینید اگر ا لحاظ فنی صحبت کنیم مادربردتون قابلیت پشتیبانی از e8400 رو در حالت دیفالت داره طبق اون متنی که خودتون گذاشتین

* GA-945PL-S3P (rev. 6.6) is able to boot with Intel®
Core™2 Duo supporting FSB 1333MHz (OC)

شما بایوس رو به آخرین ورژن آپدیت کنید و از این پردازنده لذت ببرید. احتیاجی به اورکلاک پردازنده ندارید.
لازم بذکر هست طبق گفته خودتون اگر مادربردتون
rev. 6.6 باشه می تونید این پردازنده رو نصب کنید بدون دردسر.ولی اگر مادربردتون
rev. 6.6 نباشه و ورژن پایینتر باشه شما مجبور می شید پردازنده رو پین مود کنید برای استفاده روی این مادربرد که توصیه نمی کنم بهتون چون پین مود کار شما نیست و احتمال سوختن پردازنده هم بالا می ره
در این موارد توصیه می شه کلا مادربرد رو عوض کنید

امیدوارم مفید بوده باشه
با تشکر :11():

tanshat
07-02-15, 19:49
با اجازه اساتید و دیگر دوستان
عزیز ببینید اگر ا لحاظ فنی صحبت کنیم مادربردتون قابلیت پشتیبانی از e8400 رو در حالت دیفالت داره طبق اون متنی که خودتون گذاشتین

شما بایوس رو به آخرین ورژن آپدیت کنید و از این پردازنده لذت ببرید. احتیاجی به اورکلاک پردازنده ندارید.
لازم بذکر هست طبق گفته خودتون اگر مادربردتون
rev. 6.6
باشه می تونید این پردازنده رو نصب کنید بدون دردسر.ولی اگر مادربردتون
rev. 6.6
نباشه و ورژن پایینتر باشه شما مجبور می شید پردازنده رو پین مود کنید برای استفاده روی این مادربرد که توصیه نمی کنم بهتون چون پین مود کار شما نیست و احتمال سوختن پردازنده هم بالا می ره
در این موارد توصیه می شه کلا مادربرد رو عوض کنید

امیدوارم مفید بوده باشه

ضمن تشکر از شما اگه متن قرمز را به دقت خونده باشد تو پرانتز قید شده oc یعنی اورکلاک
برای اینکه باس 1333 را ساپورت کنه باید اورکلاک بشه

تاج
07-02-15, 21:05
عزیز
اگه بخوای از این پردازنده استفاده کنی بهتره مین تعویض کنی
حالا نمیدونم میخوای ببینی قدرت مین توی آور چقده یا توان cpu
هرچند مسئله باس رم هم مدنظر بایدباشه

tanshat
08-02-15, 19:02
ميخوام يه CPU قويتر روش نصب كنم - الان پنتيوم روشه كه ديگه جوابگوي نياز مشتري نيست
برنامه Easy tune را هم نصب كردم و روي اوركلاك كليك كردم-فقط هنگ كرد و هيچ اتفاقي نيفتاد

AMD>INTEL
08-02-15, 19:53
دوست عزیز توی ویندوز اورکلاک نمیخواد . شما تو بایوس باید fsb رو روی 1333 ست کنید .هر چند که این پردازنده روی این برد کارایی لازم رو نداره .بهتری از سری e7500-e7300 استفاده کنید .

alksdj
08-02-15, 23:34
ميخوام يه CPU قويتر روش نصب كنم - الان پنتيوم روشه كه ديگه جوابگوي نياز مشتري نيست
برنامه Easy tune را هم نصب كردم و روي اوركلاك كليك كردم-فقط هنگ كرد و هيچ اتفاقي نيفتاد
دوست عزیز برای اورکلاک کردن به یکسری قطعات هم لازم هست که مهمترین اونها یک کولر خوب برای cpu و یک برد خوب نیاز دارین . همانطور که آقا امید گفتن این پردازنده روی این برد کارایی لازم رو نداره

lorn
09-02-15, 16:21
ضمن تشکر از شما اگه متن قرمز را به دقت خونده باشد تو پرانتز قید شده oc یعنی اورکلاک
برای اینکه باس 1333 را ساپورت کنه باید اورکلاک بشه

خوب دوسته من حتمی باید مدیران و دیگر دوستان بیان حرفی که من تو دو خط زدم رو براتون تو 10 پست ترجمه کنن ؟ :great:
لطفا تو فروم سرچ کنید در صورت نگرفتن جواب تاپیک بزنید این انجمن یکی از غنی ترین انجمن های سخت افزاری و مرجع هست همینجوری فایده ای نداره تاپیک ایجاد کنید