PDA

مشاهده نسخه کامل : اورکلاک و پشتیبانی

M3RS4D 50062
04-02-15, 22:04
سلام
من علاقه خیلی بالایی دارم به اورکلاک
سیستمم یه اور جند مگاهرتزی کردم که خودم ذوق مرگ شدم:love::love::love:

حالا با این دلار که نمیشه یه سیستم اور خرید
یه برد و پردازنده و رم و پاور برای اور بگیری شده 3 تا 4 تومن
جایی هست که از اورکلاکر ها پشتیبانی کنن یا اینکه بهشون سیستم بدن تا اور کنن
مثلا گیکابایت یا ساپورترش گیگابایت یه همچین بخش هایی نداره ؟ یا پشتیبانی میکنن؟

AMD>INTEL
04-02-15, 22:11
سوال رو مهدی جان جواب بدن بهتر هست . چون استاد اورکلاک انجمن هستند . درباره پشتیبانی هم شرکت ها نمیتونند این تعداد کاربران رو پوشش بدند .فقط میتونند اگر مشکلی هنگام اور پیش اومد به برد و قطعات رسیدگی کنند .

AMD>INTEL
04-02-15, 22:17
اورکلاک رو حتما نباید روی سیستم های اند انجام داد. میشه برای یادگیری از سوکت 775 یا am3 شروع کرد . دوستان هم ماشا الله هم تو این زمینه خبره هستند.

M3RS4D 50062
04-02-15, 22:25
اورکلاک رو حتما نباید روی سیستم های اند انجام داد. میشه برای یادگیری از سوکت 775 یا am3 شروع کرد . دوستان هم ماشا الله هم تو این زمینه خبره هستند.
آقا امید یه سیستم معرفی میکنی؟
حالا چه استوک چه نو (که فکر نکنم نو باشه, همین اشتوکشم به زور پیدا میشه)

AMD>INTEL
04-02-15, 22:29
آقا امید یه سیستم معرفی میکنی؟
حالا چه استوک چه نو (که فکر نکنم نو باشه, همین اشتوکشم به زور پیدا میشه)

یک مادربرد p45 دست دوم میتونی تهیه کنی . با یک پردازنده e2200 یا پنتیوم e6300 . مادربرد اگر ddr3 باشه کمی هزینه خرید رم مناسبت کمتر میشه . یک خنک کننده hr2 macho هم برای شروع خوبه . اصول و تکنیکش رو با این باندل یاد بگیر .
مهدی جان هم با بردهای سوکت 775 زیاده کار کرده و همچنین جناب lorn

alksdj
05-02-15, 09:40
سلام
من علاقه خیلی بالایی دارم به اورکلاک
سیستمم یه اور جند مگاهرتزی کردم که خودم ذوق مرگ شدم:love::love::love:

حالا با این دلار که نمیشه یه سیستم اور خرید
یه برد و پردازنده و رم و پاور برای اور بگیری شده 3 تا 4 تومن
جایی هست که از اورکلاکر ها پشتیبانی کنن یا اینکه بهشون سیستم بدن تا اور کنن
مثلا گیکابایت یا ساپورترش گیگابایت یه همچین بخش هایی نداره ؟ یا پشتیبانی میکنن؟

با سلام و اجازه از استاد آقا اميد گل و شرمنده بابت دير جواب دادن
آقا مرصاد عزيز در مورد اول و دوم كه آقا اميد گل فرمودند . ولي در مورد اوركلاك هم ميشه با هر مادربوردي و سوكتي انجام داد بستگي به قطعات داره كه خود فرد موجود دارد شما هم ميتونيد با همين قطعاتي كه دارين شروع به اوركلاك كنيد ولي اگر ميخواين در سطح نيمه حرفه اي كار كنيد همانطور كه آقا اميد گل فرمودند ميتونيد با تهيه كردن يك مادربورد p45 يا x48 شروع كنيد . سوكت 775 از نظر من بهترين سوكت براي يادگيري اوركلاك هست هم از نظر اموزش و هم از نظر اوركلاك . چون اوركلاك با اين سوكت خيلي راحت هست و با تمامي اصطلاحات اوركلاك هم آشنا ميشين . اگر خواستين ميتونم مادربورد براتون تهيه كنم . از نظر cpu هم شما يكي از cpu هاي خيلي خوش اور و همچنين دما پايين رو دارين و ميتونيد با تهيه يكي مادربورد خوب يك اوركلاك عالي انجام بدين در مورد اصطلاحات و آموزش هم اگر سوالي داشتين من و استايد بزرگ در خدمتم شما هستيم در مورد قطعات هم شما فقط فعلا نياز به يك مادربورد خوب دارين و يك كولينگ عالي. كه ميشه هم از اير و هم از واتر استفاده كنيد در مورد كولينگ هم اگر خواستين يكسري كولر خوب دارم كه اگر خواستين به اعضا فروم و اوركلاكر هاي شهر سخت افزار به قيمت فوق العاده ميتونم تقديمشون كنم

M3RS4D 50062
05-02-15, 11:58
با سلام و اجازه از استاد آقا اميد گل و شرمنده بابت دير جواب دادن
آقا مرصاد عزيز در مورد اول و دوم كه آقا اميد گل فرمودند . ولي در مورد اوركلاك هم ميشه با هر مادربوردي و سوكتي انجام داد بستگي به قطعات داره كه خود فرد موجود دارد شما هم ميتونيد با همين قطعاتي كه دارين شروع به اوركلاك كنيد ولي اگر ميخواين در سطح نيمه حرفه اي كار كنيد همانطور كه آقا اميد گل فرمودند ميتونيد با تهيه كردن يك مادربورد p45 يا x48 شروع كنيد . سوكت 775 از نظر من بهترين سوكت براي يادگيري اوركلاك هست هم از نظر اموزش و هم از نظر اوركلاك . چون اوركلاك با اين سوكت خيلي راحت هست و با تمامي اصطلاحات اوركلاك هم آشنا ميشين . اگر خواستين ميتونم مادربورد براتون تهيه كنم . از نظر cpu هم شما يكي از cpu هاي خيلي خوش اور و همچنين دما پايين رو دارين و ميتونيد با تهيه يكي مادربورد خوب يك اوركلاك عالي انجام بدين در مورد اصطلاحات و آموزش هم اگر سوالي داشتين من و استايد بزرگ در خدمتم شما هستيم در مورد قطعات هم شما فقط فعلا نياز به يك مادربورد خوب دارين و يك كولينگ عالي. كه ميشه هم از اير و هم از واتر استفاده كنيد در مورد كولينگ هم اگر خواستين يكسري كولر خوب دارم كه اگر خواستين به اعضا فروم و اوركلاكر هاي شهر سخت افزار به قيمت فوق العاده ميتونم تقديمشون كنم

یه برد خوب چقدر قیمتش میشه.
تازه اول راه هستم استاد.
یه برد 1 تومنی نزاری جولومون :Love-ssa~! (1): بعدم همین پردازنده خودم رو یدونه باید ازش بخرم. چون همین رو برای سیستمم دارم استفاده میکنم نمیشه برا اور استفاده کرد.
ممنون

alksdj
05-02-15, 16:21
یه برد خوب چقدر قیمتش میشه.
تازه اول راه هستم استاد.
یه برد 1 تومنی نزاری جولومون :Love-ssa~! (1): بعدم همین پردازنده خودم رو یدونه باید ازش بخرم. چون همین رو برای سیستمم دارم استفاده میکنم نمیشه برا اور استفاده کرد.
ممنون
آقا مرصاد گل عزيز مثل cpu خودتون رو دارم تاژه اين cpu از cpu كه ركود اول دنيا رو زده هم بالاتر هست مادربورد فعلا x48 دارم بكارتون مياد

M3RS4D 50062
05-02-15, 16:24
آقا مرصاد گل عزيز مثل cpu خودتون رو دارم تاژه اين cpu از cpu كه ركود اول دنيا رو زده هم بالاتر هست مادربورد فعلا x48 دارم بكارتون مياد

خوبه.:great:
قیمتش هارو برام پ.خ میکنید؟

alksdj
05-02-15, 17:21
خوبه.:great:
قیمتش هارو برام پ.خ میکنید؟

ارسال شد:give_rose::Love-ssa~! (1):