PDA

مشاهده نسخه کامل : اینترنت هم هست هم نیست,مودم.

hwcpmm
04-02-15, 17:34
با سلام
نمیدونم چرا با این حال که مودم بیسیم روشنه و لپ تاپ وصل میشه و پیام اینترنت اکسس هم میدهد اما با این حال اینترنتی در کار نیستش مگر اینکه مودم را خاموش کنم و دوباره روشنش کنم آنوقت است که اینترنت کار می کند؛ این مشکل هر روز یا دو روزی که صبح میخواهم بروم اینترنت بوجود می آید یعنی که تا شب قبل مشکلی نداشتش.

AMD>INTEL
04-02-15, 17:37
فریم ویر مودمتون رو اپدیت کنید .

hwcpmm
10-04-15, 18:39
Only the registered members can see the link

این تصویر را الان گرفته ام؛آیا مودمم آپدیت نیستش؟(در اینصورت لطفا لینک دانلود فایل آپدیت را برایم بگذارید,چونکه پیدا نکردم)

AMD>INTEL
10-04-15, 18:53
با سلام
نمیدونم چرا با این حال که مودم بیسیم روشنه و لپ تاپ وصل میشه و پیام اینترنت اکسس هم میدهد اما با این حال اینترنتی در کار نیستش مگر اینکه مودم را خاموش کنم و دوباره روشنش کنم آنوقت است که اینترنت کار می کند؛ این مشکل هر روز یا دو روزی که صبح میخواهم بروم اینترنت بوجود می آید یعنی که تا شب قبل مشکلی نداشتش.

1-فریم ویر مودم رو اپدیت کنید
2-ایپی سیستم رو دستی بدید .

- - - Updated - - -

مدل دقیق مودم

AMD>INTEL
10-04-15, 21:36
Only the registered members can see the link

این تصویر را الان گرفته ام؛آیا مودمم آپدیت نیستش؟(در اینصورت لطفا لینک دانلود فایل آپدیت را برایم بگذارید,چونکه پیدا نکردم)

خدمت شما
Index of /downloads/Products/ADSL/DSL-2740U HW V1/Firmware (Only the registered members can see the link)

hwcpmm
10-04-15, 23:44
ببخشید ولیکن مگر داخل خود تصویری که فرستاده ام ننوشته است که مودم تا تاریخ 29 ژولای 2014 آپدیت می باشد؟
این لینکی که فرستاده اید آپدیت 26 ژولای 2014 است؟!

AMD>INTEL
11-04-15, 00:32
ببخشید ولیکن مگر داخل خود تصویری که فرستاده ام ننوشته است که مودم تا تاریخ 29 ژولای 2014 آپدیت می باشد؟
این لینکی که فرستاده اید آپدیت 26 ژولای 2014 است؟!

این فریم ویر توسط سایت ایرانی دی لینک گذاشته شده . نظری در موردش ندارم .
Index of /pub/ADSL/DSL-2740U/Firmware (Only the registered members can see the link)