PDA

مشاهده نسخه کامل : راه حل مشکل "Display driver stopped responding and has recovered"

AMD>INTEL
04-02-15, 07:15
"Display driver stopped responding and has recovered"
این پیغام رو درصدی از کارت ها پیدا میکنند و خیلی دوستان حتی کارشون به تعویض کارت گرافیک هم کشیده و یا مجبور به نصب ویندوز و امتحان درایورهای مختلف کردند و کلی وقت گذاشتند و نتونستند مشکل رو حل کنند .
ساده ترین راه توسط سازنده ویندوز مایکروسافت توسط یک پچ FIXIT عرضه شده است . که به راحتی این مشکل رو در 90% موارد رفع میکند .
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
برای دانلود این FIXIT بر روی لینک زیر کلیک کنید
Only the registered members can see the link

حسم
15-05-15, 00:03
لینک مشکل داره و باز نمیشه

AMD>INTEL
15-05-15, 00:12
مشکل نداره باز میشه .

lakers
03-06-15, 20:42
با سلام و خسته نباشید
من از زمانیکه فوتوشاپ cs6 روی سیستم ام نصب کردم در هنگام استفاده از فوتوشاپ با این ارور مواجه میشم!! مثلا زمانیکه دکمه ctrl+ alt+z را می زنم این ارور را مشاهده می کنم و یکدفعه صفحه سیاه میشه!! و گاهی اوقات صفحه شطرنجی می شود!! توی حالات عادی !!! مثل عکس زیر!
کارت گرافیکم: gforce 9600 gso 512 هست!
من پچ FIXIT را دانلود و نصب کردم ولی تاثیری نداشت!! راه دیگه ای ایا وجود دارد؟
سپاس

AMD>INTEL
03-06-15, 20:58
با سلام و خسته نباشید
من از زمانیکه فوتوشاپ cs6 روی سیستم ام نصب کردم در هنگام استفاده از فوتوشاپ با این ارور مواجه میشم!! مثلا زمانیکه دکمه ctrl+ alt+z را می زنم این ارور را مشاهده می کنم و یکدفعه صفحه سیاه میشه!! و گاهی اوقات صفحه شطرنجی می شود!! توی حالات عادی !!! مثل عکس زیر!
کارت گرافیکم: gforce 9600 gso 512 هست!
من پچ FIXIT را دانلود و نصب کردم ولی تاثیری نداشت!! راه دیگه ای ایا وجود دارد؟
سپاس

خوب این ایراد شما مربوط به gpu کارت هست . اگر توانایی دارید . فنش رو باز کنید خمیر قبلی رو پاک کنید . روی هسته گرافیک خمیر جدید بزنید .

lakers
03-06-15, 22:56
ممنون: یعنی این ارور ربط به خمیر سلیکون داره!!!؟
فن کارت گرافیک را قبلا باز کرده بودم! ولی یادم نیست خمیر داشت یا نه!!
سپاس

AMD>INTEL
04-06-15, 00:19
ممنون: یعنی این ارور ربط به خمیر سلیکون داره!!!؟
فن کارت گرافیک را قبلا باز کرده بودم! ولی یادم نیست خمیر داشت یا نه!!
سپاس

ممکنه با خمیر خوب بشه ممکنه نه .

lakers
04-06-15, 10:56
ممنون: اگر تاثیری نداشت باید چه کار کنم؟ اخرین راه چی هست؟ تعویض !!؟
الان کارت گرافیک gpu اش مشکل پیدا کرده!؟ تعمیر میشه؟

سپاس

AMD>INTEL
04-06-15, 10:57
ممنون: اگر تاثیری نداشت باید چه کار کنم؟ اخرین راه چی هست؟ تعویض !!؟
الان کارت گرافیک gpu اش مشکل پیدا کرده!؟ تعمیر میشه؟

سپاس

از راه دور نمیتونم نظر بدم . یا از gpu هست و یا یک قسمت دیگر کارت .

hashemt4
02-07-16, 13:24
سلام به همه دوستان

چند وقت بود که با این مشکل بر روی لپ تاپ ASUS K52JT مواجه بودم
تقریبا تمام راه حل های فارسی که در اینترنت وجود داره رو انجام دادم اما نتیجه نگرفتم

از چند تعمیرکار هم پرسیدم که جواب درستی بهم ندادن و میگفتن باید چیپش ریبال بشه یا هیت داده بشه و حدود هزینش 120 تومن میشه

البته لپ تاپ رو برای یه همکار فرستادم که با کلی منت و 50 تومن هزینه برام راهش انداخت
اما مجدد بعد از نصب ویندوز به همین مشکل برخوردم

ولی بالاخره راهی پیدا کردم و نتیجه گرفتم
گفتم اینجا مطرح کنم شاید بدرد کسی بخوره
چون خودم خیلی اذیت شدم

درواقع با آپدیت درایور کارت گرافیک مشکل براحتی حل شد

برای این کار نرم افزار Driver Talent رو از این لینک (Only the registered members can see the link) دانلود کنید
بعد از اجرا لیست درایورهایی که باید نصب یا آپدیت بشن رو بهتون نشون میده

آپدیت دریوار کارت گرافیک رو دانلود کنید
چون ار نسخه رایگان نرم افزار استفاده می کنید فایل آپدیت رو توی یکی از درایوها براتون دانلود میکنه
و باید به صورت دستی فایل آپدیت رو اجرا کنید

بعد از نصب آپدیت سیستم رو ری استارت کنید

امیدوارم کمکی کرده باشم...

YASER_JAB
03-07-16, 14:44
لینک مشکل دارد ؟
من یه گرافیگ 7770 دارم یهو تصویر رفت و الان که سیستم روشن میکنم چراغ مانتیور سبز میشه و مانتیور بالا نمیاد دیگه ولی اسپیکر رونشنه میره تو ویندوز سییستم

AMD>INTEL
03-07-16, 14:46
لینک مشکل دارد ؟
من یه گرافیگ 7770 دارم یهو تصویر رفت و الان که سیستم روشن میکنم چراغ مانتیور سبز میشه و مانتیور بالا نمیاد دیگه ولی اسپیکر رونشنه میره تو ویندوز سییستم

ایراد شما فرق داره با این مورد تاپیک .

- - - Updated - - -

لینک مشکل دارد ؟

YASER_JAB
03-07-16, 14:49

- - - Updated - - -

میشه راهنمایی کنید؟

AMD>INTEL
03-07-16, 14:53
میشه راهنمایی کنید؟

باید تاپیک بزنید . ولی کارت را در بیارید پایه های کارت رو با پاک کن تمیز کنید . اگر با مبدل به مونیتور وصل کردید با یک مبدل دیگه تست بگیرید .

YASER_JAB
03-07-16, 14:56
باید تاپیک بزنید . ولی کارت را در بیارید پایه های کارت رو با پاک کن تمیز کنید . اگر با مبدل به مونیتور وصل کردید با یک مبدل دیگه تست بگیرید .

چشم تمام این کارها رو کردم گرافیگ فن هاش میچرخه ولی خیلی سرده

farshid008
08-08-16, 01:48
سلام خسته نباشید.
منم همین مشکل رو دارم و این لینکی که گفتیدو وارد شدم اما نمیدونم کدومشو بگیرم اخه زیادن .

AMD>INTEL
08-08-16, 02:03
سلام خسته نباشید.
منم همین مشکل رو دارم و این لینکی که گفتیدو وارد شدم اما نمیدونم کدومشو بگیرم اخه زیادن .

این fix it رو خود مایکروسافت بازنشسته کرده . باید به صورت دستی فیکسش کن
Click Start, type regedit in the Search box, and then double-click regedit.exe from the results above. If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.
Browse to and then click the following registry subkey:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\GraphicsDrivers
On the Edit menu, click New, and then select the following registry value from the drop-down menu specific to your version of Windows (32 bit, or 64 bit):

For 32 bit Windows

Select DWORD (32-bit) value.
Type TdrDelay as the Name and click Enter.
Double-click TdrDelay and add 8 for the Value data and click OK.

For 64 bit Windows

Select QWORD (64-bit) value.
Type TdrDelay as the Name and click Enter.
Double-click TdrDelay and add 8 for the Value data and clickOK.

asasisn76
22-12-16, 21:53
سلام بر همه من Lenovo z5170دارم میخواستم بدونم ارور display...رو باید چیکارکرد من گارانتی هم بردم هیچ مشکلی نداشت ویندوزم عوض کردم

AMD>INTEL
22-12-16, 21:58
سلام بر همه من Lenovo z5170دارم میخواستم بدونم ارور display...رو باید چیکارکرد من گارانتی هم بردم هیچ مشکلی نداشت ویندوزم عوض کردم

برای مشکلتون تاپیک بزنید .

hamid6990
02-11-17, 02:22
سلام دوستان من یه گرافیک نسل جدید گرفتم asus strix rog rx 560 ولی در حال حاضر مانیتورم از این جعبه ای هاست
می خواستم بدون تبدیلی چیزی وجود داره که بتونم از کارت گرافیک جدید تصویر بگیرم رو این مانیتور ؟

AMD>INTEL
02-11-17, 10:29
سلام دوستان من یه گرافیک نسل جدید گرفتم asus strix rog rx 560 ولی در حال حاضر مانیتورم از این جعبه ای هاست
می خواستم بدون تبدیلی چیزی وجود داره که بتونم از کارت گرافیک جدید تصویر بگیرم رو این مانیتور ؟

مبدل های اکتیو باید تهیه کنید . dsub به hdmi