PDA

مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم بعد از اتصال هارد

son_ariyayi
02-02-15, 18:54
سلام دوستان

هارد لپ تاپم یه ضربه خورد بعد هنگ کرد ریست کرد دیگه ویندوزش بالا نیامد که نیامد هر کاری هم کردم ویندوز نصب نشد آخر هاش ارور می داد

خلاصه رفتیم روی یه پارتشین دیگه ویندوز نصب کردم رفتم تو ویندوز اونجا نرم افزارHDD Regenerator فلشم رو بوت کردم که بدسکتور های هارد رو بگیرم

این یه روز طول داد بد سکتور گیری یه گیگ تو اون یه گیگ هفت هزار تا بد سکتور رو پیدا کرد منم سیستم رو خاموش کردم از اون به بعد هارد لپ تابم رو نشناخت هر کاری کردم نشناخت لپ تاپم رو باز کردم هاردشو به سیستم دیگه که میزنم هنگ میکنن

مشکل چیه الان؟

هاردم سوخته نرم افزاری هست درست اش کنم ؟

AMD>INTEL
02-02-15, 18:58
سلام دوستان

هارد لپ تاپم یه ضربه خورد بعد هنگ کرد ریست کرد دیگه ویندوزش بالا نیامد که نیامد هر کاری هم کردم ویندوز نصب نشد آخر هاش ارور می داد

خلاصه رفتیم روی یه پارتشین دیگه ویندوز نصب کردم رفتم تو ویندوز اونجا نرم افزارHDD Regenerator فلشم رو بوت کردم که بدسکتور های هارد رو بگیرم

این یه روز طول داد بد سکتور گیری یه گیگ تو اون یه گیگ هفت هزار تا بد سکتور رو پیدا کرد منم سیستم رو خاموش کردم از اون به بعد هارد لپ تابم رو نشناخت هر کاری کردم نشناخت لپ تاپم رو باز کردم هاردشو به سیستم دیگه که میزنم هنگ میکنن

مشکل چیه الان؟

هاردم سوخته نرم افزاری هست درست اش کنم ؟

بدسکتور داره . وقتی تعداد بدسکتور زیاد باشه . موقع روشن کردن سیستم باعث هنگ میشه . برای اینطور موارد تنها راه تعویض هارد هست .

son_ariyayi
02-02-15, 21:15
بدسکتور داره . وقتی تعداد بدسکتور زیاد باشه . موقع روشن کردن سیستم باعث هنگ میشه . برای اینطور موارد تنها راه تعویض هارد هست .

اینو هارد قابل تعمیر هس یعنی وقتی تعمیر کنم به عنوان هارد اکسترنال استفاده کنم

اگر این کار انجام بشه این هارد قابل اعتماد هس یعنی اطلاعات یه دفعه ازش نپره

M3RS4D 50062
02-02-15, 21:20

هاردی که بد سکتور سخت افزاری داره ,دیگه امیدی بهش نیست.
بدسکتور در اثر ضربه ایجاد شده. درست بشو نیست
فکر هم میکنم در اینده دچار ارور smat هم بشین که دیگه هارد, یاعلی میخوابه :lol:

AMD>INTEL
02-02-15, 21:25

خیر. این هارد در سکتورهای اولیه دچار بدسکتور هست و غیر قابل تعمیره

son_ariyayi
02-02-15, 21:27
خیر. این هارد در سکتورهای اولیه دچار بدسکتور هست و غیر قابل تعمیره

خب تو پارتیشین بندی صد گیگ اول رو بیخیال میشم بازم نمیشه ؟

AMD>INTEL
02-02-15, 21:29
خب تو پارتیشین بندی صد گیگ اول رو بیخیال میشم بازم نمیشه ؟

هاردی که باعث هنگ سیستم میشه رو چجوری میخواهید پارتشین بندی کنید 7000 تا بدسکتور یعنی هاردتون تعطیله