PDA

مشاهده نسخه کامل : سئوال در مورد SLI کارت گرافیک

kazaroonishahrsakhtafzar
01-02-15, 08:52
باسلام: اگر دو کارت گرافیک را SLI کنم ، دریک بازی همه چیز دوبل خواهد شد یا تقسیم می شود.

به عنوان مثال وقتی دو کارت گرافیک 4GB را SLI کنم ، و بازی که 6GB حافظه بخواهد این دو کارت جوابگو هستند یا نه؟

amirpcp30
01-02-15, 10:11
سلام دوست عزیز
در sli حافظه ها با هم جمع نمیشوند

sinos
01-02-15, 11:17
باسلام: اگر دو کارت گرافیک را SLI کنم ، دریک بازی همه چیز دوبل خواهد شد یا تقسیم می شود.

به عنوان مثال وقتی دو کارت گرافیک 4GB را SLI کنم ، و بازی که 6GB حافظه بخواهد این دو کارت جوابگو هستند یا نه؟

خیر در حالات اس ال ای حافظه ها با هم جمع نمی شوند . فقط زمانی که شما اس ال ای میکنید تعداد هسته های پردازش گرافیکیتون افزایش پیدا مکینه و یکی از تاثیر هایش اینه اگر در بازی به عنوان مثال 45 فریم تصویر میگرفتید اگر اس ال ای کنید 70 فریم میگیرید . ولی مشکل حافظه رو فقط با کارت گرافیک با حافظه ی بالاتر میشه حل کرد

kaveh-gh
01-02-15, 13:02
به غیر از نکته‌ای که دوستان درباره Vram اشاره کردند، باید بدونید که توان گرافیکی هم دوبرابر نمیشه. 2way SLI در شرایط مختلف حدود 70 تا 90 درصد عملکرد رو بهتر میکنه. این باور که 2way SLI دو برابر کارت تنها قدرت داره، اشتباهه.

kazaroonishahrsakhtafzar
01-02-15, 20:34
سلام دوست عزیز
در sli حافظه ها با هم جمع نمیشوند

ممنون از شما ، خوب شما چه گرافیکی بیش از حافظه 4GB پیشنهاد می دهید ، بودجه هم حداکثر پنج تومان

sinos
01-02-15, 21:14
ممنون از شما ، خوب شما چه گرافیکی بیش از حافظه 4GB پیشنهاد می دهید ، بودجه هم حداکثر پنج تومان

سلام gtx تایتان . 6 گیگ

AMD>INTEL
01-02-15, 21:18

شما دو تا کارت 970gtx از برند گیگابایت sli کنید . گرافیک بالای 4 گیگ وقتی هیچ گیمی ساپورت نمیکنه از این مقدار به چه کار شما میاد .

sinos
01-02-15, 22:00

یا شما اگر خیلی علاقه به هزینه کردن و اس ال ای دارید و 6 گیگ رم نیاز دارید میتونید دو تا 780 6 گیگ سری جغد ایسوس هم بخرید . یا اگر بودجه تون میرسه و واقعا نیار دارید دو تایتان 6 گیگ و یا صبر کنید سری 8 گیگ ای ام دی بیاد ایران و اونا رو بگیرید . و الیته همه اینها مستلزم اینه که شما واقعا آیا نیاز دارید

1376MAXIMUM
05-02-15, 13:12
الان قیمت این کارت رو دقیقا نمیدونم ولی خوب فکر کنم نزدیک به بودجه شما باشه کارت جالبیه اگر قیمت بیشتر بود هم شاید تصمیم به افزایش بودجه گرفتید در مورد ۹۷۰ باید بگم که تو این کارت تقلب شده و توصیه میشه نخرید این کارت حافظه ۴ گیگ نداره یک ۳.۵ گیگ هست که سرعت خیلی خوبی داره و بعد هم یک۰.۵ گیگ که سرعت خیلی پایینی داره به طوری که کارایی کارت را به یک هشتم کاهش میده
Sapphire r9 295x2 8gb