PDA

مشاهده نسخه کامل : ارور در کارت صوتی کریتیو

sara.dehnavi
31-01-15, 16:29
با سلام
من یک کارت صوتی کریتو اینترنال خریداری کرده ام. و آن را با سی دی خودش نصب کردم.
اما وقتی بعضی نرم افزار های جانبی که نصب شده مانند Creative Graphic Equalizer را می خواهم اجرا کنم با پیغام زیر روبرو می شوم.
---------------------------
Graphic Equalizer
The audio device supported by this application is not detected. The application will exit.
OK
Only the registered members can see the link

مشکلم از کجاست؟

AMD>INTEL
31-01-15, 16:45
آخرین نسخه درایور و نرم افزار رو از سایت کریتیو دانلود و نصب کنید

sara.dehnavi
01-02-15, 16:27
آخرین نسخه درایور و نرم افزار رو از سایت کریتیو دانلود و نصب کنید

از این صفحه درایور های جدید را که مخصوص ویندوز سون 64 بیت بود را دانلود و نصب کردم. اما گزینه هایی که مانند Creative Graphic Equalizer - Creative Smart Recorder - Creative EAX Settings و ... تو فایلهای نصبی وجود نداشت.
این موارد را از سی دی کارت هم نصب کردم که باز هم ارور قبل را دیدم. با اینکه داریور کارت صوتی را همان بود که از سایت دانلود کرده بودم؟

M3RS4D 50062
01-02-15, 16:30
مدل کارت تون رو بنویسید.

sara.dehnavi
01-02-15, 17:11
مدل کارت تون رو بنویسید.
Creative Blaster Audigy Value
تصویر جعبه کارت صدا

AMD>INTEL
01-02-15, 17:18
تمام برنامه تو سایت creative هست . من صفحه رو باز کردم . فقط باید view all download رو بزنید
Creative Weltweite Unterstützung > Audigy Value (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
01-02-15, 18:02
Creative Blaster Audigy Value
تصویر جعبه کارت صدا

sara.dehnavi
01-02-15, 20:50
تمام برنامه تو سایت creative هست . من صفحه رو باز کردم . فقط باید view all download رو بزنید
Creative Weltweite Unterstützung > Audigy Value (Only the registered members can see the link)

من تمام فایلهایی که شما فرموده بودید را دانلود و نصب کردم. اما ان چیزهایی که می خواستم در آنها نبود.
من به دنبال موارد زیر هستم

AMD>INTEL
01-02-15, 20:55
الان تیک ویندوز درایور رو که زدید دوباره درایورها از سیدی نصب میشه . همون برنامه ها رو دانلود کنید .

sara.dehnavi
01-02-15, 21:06
الان تیک ویندوز درایور رو که زدید دوباره درایورها از سیدی نصب میشه . همون برنامه ها رو دانلود کنید .
من این تصویر را از قبل از اجرای سی دی گرفتم . همان فایلها را دانلود کردم و نصب زدم. امام داخل هیچکدام موارد گفته شده نبود.

AMD>INTEL
01-02-15, 21:07
من این تصویر را از قبل از اجرای سی دی گرفتم . همان فایلها را دانلود کردم و نصب زدم. امام داخل هیچکدام موارد گفته شده نبود.

شما یکبار انیستال کنید و creative diganostic رو نصب نکنید

sara.dehnavi
01-02-15, 22:12
شما یکبار انیستال کنید و creative diganostic رو نصب نکنید

تمام قبلیها را حذف کردم. و مواردی که دانلود کرده بودم را نصب کردم. اما فقط مواردی که در عکس پیوست هست نصب شد. که بعضی از آنها هم مثل Creative Speaker Setting همان ارور قبلی را دارد.

AMD>INTEL
01-02-15, 22:14
تمام قبلیها را حذف کردم. و مواردی که دانلود کرده بودم را نصب کردم. اما فقط مواردی که در عکس پیوست هست نصب شد. که بعضی از آنها هم مثل Creative Speaker Setting همان ارور قبلی را دارد.

ببینید از طریق creative software auto update برنامه ها اپدیت میشوند . شما کارت صدای آنبردتون رو از بایوس دیسیبل کردید ؟

sara.dehnavi
01-02-15, 22:30
ببینید از طریق creative software auto update برنامه ها اپدیت میشوند . شما کارت صدای آنبردتون رو از بایوس دیسیبل کردید ؟

با آپدیتر تست نکردم. اما این کار را امتحان می کنم.
خیر. کارت صوتی آنبرد را دیسیبل نکردم. ممکن است تاثیر داشته باشد؟
چون از کارت کریتیو صدا دارم. اکثر تنظیماتش هم فعال است. اما بزرگترین مشکل من این ارور هست که نشان می دهد.

AMD>INTEL
01-02-15, 22:33
با آپدیتر تست نکردم. اما این کار را امتحان می کنم.
خیر. کارت صوتی آنبرد را دیسیبل نکردم. ممکن است تاثیر داشته باشد؟
چون از کارت کریتیو صدا دارم. اکثر تنظیماتش هم فعال است. اما بزرگترین مشکل من این ارور هست که نشان می دهد.

دقیقا دلیل اصلی اون هست . چون برنامه کریتیو رو به اشتباه میاندازد

sara.dehnavi
01-02-15, 22:57
دقیقا دلیل اصلی اون هست . چون برنامه کریتیو رو به اشتباه میاندازد
این کار را هم کردم اما تفاوتی نداشت.

AMD>INTEL
01-02-15, 23:04
این کار را هم کردم اما تفاوتی نداشت.

باید درایور کارت صدای آنبرد حذف بشه . برنامه های کریتیو یکبار انیستال بشه و دوباره نصب بشه .

sara.dehnavi
02-02-15, 14:54
باید درایور کارت صدای آنبرد حذف بشه . برنامه های کریتیو یکبار انیستال بشه و دوباره نصب بشه .ممنون از لطف شما.طبق دستور که فرموده بودید عمل کردم و مشکلم حل شد.از شما و سایر دوستان که من را اهنمایی کردند بسیار بسیار سپاسگزارم.امیدوارم همیشه موفق باشید.