PDA

مشاهده نسخه کامل : < مشکل در کارت گرافیک

shintaro
27-01-15, 20:11
سلام دوستان

من گرافیکم رو فرستادم برای تعمیر ، گرافیک تعمیر شد ( مشکل طبق گفته ی شرکت گارانتی بایوس گرافیک بوده و آپدیت شده) مسئله اینجاس وقتی رفتم نمایندگی برای دریافت گرافیک دیدم در قسمت slot ورودی برای مادربرد وجود داره یک قطعه ای عوض شده ( تازه لحیم شده مشخص هست ) و اینکه در انتهای برد ( نزدیکی slot گرافیک ) در قسمت هایی بورد به رنگ زرد دراومده مخصوصا در قسمتی که قطعه انگار تازه لحیم شده
چند تا سوال داشتم
1. آپدیت بایوس گرافیک مگر سخت افزاری هست ؟
2. آیا این مسئله طبیعی هست ؟
3. با توجه به اینکه من کارت رو تازه خریدم و در گارانتی نوشته شده هر گونه تغییر رنگ و .. شامل گارانتی نمیشه من الان این کارت رو چه کنم ؟ ارجاع بدم دوباره به شرکت ؟

AMD>INTEL
27-01-15, 20:30
همونجا بهشون میگفتید . در کل مشکلی نیست . این عوض کردن یک قطعه مسئله خاصی نیست . اون زرد شدن هم به خاطر حرارتی هست که موقع تعویض قطعه میدن . جای نگرانی نیست .
در کارت گرافیک بایوس لحیم شده روی برد و باید از روی کارت بار بشه و پروگرام بشه و برگرده سر جاش

shintaro
27-01-15, 20:51
همونجا بهشون میگفتید . در کل مشکلی نیست . این عوض کردن یک قطعه مسئله خاصی نیست . اون زرد شدن هم به خاطر حرارتی هست که موقع تعویض قطعه میدن . جای نگرانی نیست .
در کارت گرافیک بایوس لحیم شده روی برد و باید از روی کارت بار بشه و پروگرام بشه و برگرده سر جاش

سلام
ممنون از پاسخگوییت
مسئله اینه وقتی کارت گارانتی اینطوری نوشته که تغییر رنگ و ... شامل گارانتی نیست
من چطوری بعدا به این ها ثابت کنم ؟
اونم با این وضع گارانتی ها

AMD>INTEL
27-01-15, 20:55
سلام
ممنون از پاسخگوییت
مسئله اینه وقتی کارت گارانتی اینطوری نوشته که تغییر رنگ و ... شامل گارانتی نیست
من چطوری بعدا به این ها ثابت کنم ؟
اونم با این وضع گارانتی ها

سابقه کارت شما رو دارند . اینطوری بود که هیچ قطعه ای رو درست نمیکردند . تمام سوابق کارت شما بر اساس سریال تو سیستمشون ثبت میشه .

AMD>INTEL
27-01-15, 21:00
حتی تشخیص تکنسین و قطعاتی که استفاده شده هم تو سابقه کارت شما تو سیستم شرکت هست .