PDA

مشاهده نسخه کامل : دسترسی به Services Menu در مانیتور های LG

problem
27-01-15, 19:23
سلام دوستان من مانیتور LG 23MP65HQ رو دارم میخواستم ببینم چطوری میتونم به Services menu دسترسی داشته باشم؟

AMD>INTEL
27-01-15, 19:52
For some TV models, you might need to press "Menu" buttons on remote and TV panel simultaneously for a few seconds to access the service menu. In a few TV models, both methods work and they open different service menus.

If the service menu asks for a password, enter 0000 (four zero). If 0000 doesn't work for you, try 7777 or 0413 or 8741 or 8743 or 8878.

Now you can make changes to your desired settings.

To save the changes press <OK> button on the remote.
12558

problem
28-01-15, 12:21
For some TV models, you might need to press "Menu" buttons on remote and TV panel simultaneously for a few seconds to access the service menu. In a few TV models, both methods work and they open different service menus.

If the service menu asks for a password, enter 0000 (four zero). If 0000 doesn't work for you, try 7777 or 0413 or 8741 or 8743 or 8878.

Now you can make changes to your desired settings.

To save the changes press <OK> button on the remote.
Only the registered members can see the link

عزیز این مثل اینکه ماله تی وی هست ... من برای مانیتور LG 23MP65HQ میخواستم توی این مانیتور من هوم رو نگه دارم یک OSD Lock va OSD Unlock میاد فقط !!

AMD>INTEL
28-01-15, 12:23
عزیز این مثل اینکه ماله تی وی هست ... من برای مانیتور LG 23MP65HQ میخواستم توی این مانیتور من هوم رو نگه دارم یک OSD Lock va OSD Unlock میاد فقط !!

دکمه منو رو نگه دار و دگمه خاموش بزن .

problem
28-01-15, 14:38
دکمه منو رو نگه دار و دگمه خاموش بزن .

من با راهنمایی شما وارد شدم .. الان یک مشکلی هست یکی از نماینده های مادایران اومده بودن برای مانیتور که چکش کنن یک کارهایی توی این سرویس منو کردن که الان من دارم تست میکنم دیگه من نمیتونم کالر تمپ رو عوض کنم هرچی عوض میکنم توی منوی نرمالش هیچ اتفاقی نمی افته .. تنظیمات دیفالت سرویس منوی این مانیتور رو من چطوری می تونم ببینم یا کلا به دیفالت برش گردونم تنظیمات داخل سرویس منو رو؟

AMD>INTEL
28-01-15, 15:23
من با راهنمایی شما وارد شدم .. الان یک مشکلی هست یکی از نماینده های مادایران اومده بودن برای مانیتور که چکش کنن یک کارهایی توی این سرویس منو کردن که الان من دارم تست میکنم دیگه من نمیتونم کالر تمپ رو عوض کنم هرچی عوض میکنم توی منوی نرمالش هیچ اتفاقی نمی افته .. تنظیمات دیفالت سرویس منوی این مانیتور رو من چطوری می تونم ببینم یا کلا به دیفالت برش گردونم تنظیمات داخل سرویس منو رو؟

باید ببینید دسترسی ها رو چه تغییری دادن

problem
28-01-15, 15:40
باید ببینید دسترسی ها رو چه تغییری دادن

چطوری باید ببینم ؟ لطفا کامل راهنمایی کنید .

AMD>INTEL
28-01-15, 15:58
چطوری باید ببینم ؟ لطفا کامل راهنمایی کنید .

من این مدل دستم نیست . فقط میتونستم تا ورود به سرویس منوی کمکتون کنم .