PDA

مشاهده نسخه کامل : اشکال در نصب رم DDR2

shayanspd
21-01-15, 21:52
یه مادر برد asus مدلP5/EPU داریم نوشته 2 گیگ تا فرکانس 1200 ساپورت میکنه رو خودش 2 رم 1 گیگی نصب هستش یکی از رماش مشکل داشت برای خرید رم یک گیگی رفتیم نبود یه رم 2 گیگ کینگ استون با فرکانس 800 گرفتیم حالا نصبش که میکنم جواب نمیده و ویندوز شروع به کا نمیکنه.موقع نصب هم بطور صحیح نصب میکنیم واون صدای جا افتادنش میاد مشکل چیه؟؟ حتما باید 2 رم نصب بشه؟/ یا چیزه دیگس؟؟

AMD>INTEL
21-01-15, 21:59
یه مادر برد asus مدلP5/EPU داریم نوشته 2 گیگ تا فرکانس 1200 ساپورت میکنه رو خودش 2 رم 1 گیگی نصب هستش یکی از رماش مشکل داشت برای خرید رم یک گیگی رفتیم نبود یه رم 2 گیگ کینگ استون با فرکانس 800 گرفتیم حالا نصبش که میکنم جواب نمیده و ویندوز شروع به کا نمیکنه.موقع نصب هم بطور صحیح نصب میکنیم واون صدای جا افتادنش میاد مشکل چیه؟؟ حتما باید 2 رم نصب بشه؟/ یا چیزه دیگس؟؟

رم رو با برنامه passmark memtest تست کنید

shayanspd
21-01-15, 22:18
رم رو با برنامه passmark memtest تست کنید
/
با cpu-z چک کردم رم رو شناسایی میکنه ولی وقتی تنها نصب هست کار نمیکنه الانم این فقط شناسایی شده کار نمیکنه

AMD>INTEL
21-01-15, 22:27
/
با cpu-z چک کردم رم رو شناسایی میکنه ولی وقتی تنها نصب هست کار نمیکنه الانم این فقط شناسایی شده کار نمیکنه

یک عکس از رم بگیر . رمهای ریمارک ddr2 تو بازار پر هست به احتمال زیاد شما هم از این رم ها خریدی .رم خودت رو روی اسلات 1 و رم جدید روی اسلات 2 بگذار . بایوس مادربردت هم اپدیت کن

AMD>INTEL
21-01-15, 22:34
مدل دقیق مادربردت هم بنویس .

shayanspd
21-01-15, 22:42
مدل دقیق مادربردت هم بنویس .
/
مادربرده اینه یه لینک اپدیت بهم بدید ممنون..رم هم ریمارک نیستش از فروشگاه معتبری گرفتم گارانتی پژواک هم داره
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
21-01-15, 22:46
/
مادربرده اینه یه لینک اپدیت بهم بدید ممنون..رم هم ریمارک نیستش از فروشگاه معتبری گرفتم گارانتی پژواک هم داره
Motherboards - P5K/EPU - ASUS (Only the registered members can see the link)

گارانتیش داد میزنه ریمارکه

AMD>INTEL
21-01-15, 22:52
اینو دانلود کن
با این اپدیت کن
باید فلش بوتیبل درست کنی با rufus

shayanspd
21-01-15, 22:57
گارانتیش داد میزنه ریمارکه
/
rufus کار نکرد تو سیستم .میگه تو این سیستم نمیخونه این برنامه رو.اگه بعد اپ بازم مشکل حل نشد..برم عوضش کنم.. ولی الان تو سایتا نیگا کردم همه همین مدل رو فقط دارن... یه مدل معتبر اگه سراغ داری معرفی بکن DDR2 /1200 ترجیحا..متشکر

AMD>INTEL
21-01-15, 22:59
/
اگه بعد اپ بازم مشکل حل نشد..برم عوضش کنم.. ولی الان تو سایتا نیگا کردم همه همین مدل رو فقط دارن... یه مدل معتبر اگه سراغ داری معرفی بکن DDR2 /1200 ترجیحا..متشکر

شما 800 بدون مشکل پیدا کن . 1200 پیشکش
اگر تهرانی برو پاساژ ایران طبقه زیر همکف کارکرده با تست بخر