PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپتاپ تا 4.5-5 میلیون

--MOHAMAMD--
20-01-15, 13:54
سلام
دوستان من تا 4500 میتونم هزینه کنم که به دلار حدود 1300 در میاد
برندهای ALIENWARE و GIGABYTE و TOSHIBA و eurocom مد نظرم هستش مثل
Eurocom Configure Model (Only the registered members can see the link(1,257,0)ec)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

دوست دارم برندم از برندهای متداول توی بازار نباشه
اگه میشه لطفا راهنمایی کنین و چند مدل خوب معرفی کنین

--MOHAMAMD--
20-01-15, 13:57
کیفیت صفحه نمایش خیلی مهمه
گرافیک هم همینطور و
همچنین CPU I7 بودن هم اگه باشه بهتره
وزن و طراحی خیلی مهم نیست
درایو نوری اگه باشه چه بهتر
رم اصلا مهم نیست
هارد هم سرعتش مهم نیست ولی حداقل 1 ترا باشه حافظش

AMD>INTEL
20-01-15, 14:27
GIGABYTE P25W Black HDD
لپ تاپ GIGABYTE P25W Black HDD با گارانتی آواژنگ (Only the registered members can see the link 2315&Query=%28%29&PLN=7#tab1)

--MOHAMAMD--
20-01-15, 14:39
خوبه خوشم اومد
قیمتش رو با گارانتی آواژنگ هرچی سرچ کردم پیدا نکردم
حدود قیمت با گارانتی و بدون گارانتیشو داری ؟
صفحه نمایش این بهتره یا اون مدل ALIENWARE ؟

این مدل گیگا رو هم خوشم اومده حدود قیمت اینو هم اگه داری بگو
GIGABYTE - Laptop - Laptop - P series - P34G (Only the registered members can see the link)

این مدل ALIENWARE هم هم مشخصاتش خوبه هم قیمتش خیلی خوبه !
Only the registered members can see the link=n00aw338:1014~890860

AMD>INTEL
20-01-15, 15:40
خوبه خوشم اومد
قیمتش رو با گارانتی آواژنگ هرچی سرچ کردم پیدا نکردم
حدود قیمت با گارانتی و بدون گارانتیشو داری ؟
صفحه نمایش این بهتره یا اون مدل ALIENWARE ؟

این مدل گیگا رو هم خوشم اومده حدود قیمت اینو هم اگه داری بگو
GIGABYTE - Laptop - Laptop - P series - P34G (Only the registered members can see the link)

این مدل ALIENWARE هم هم مشخصاتش خوبه هم قیمتش خیلی خوبه !
Alienware 13 Gaming Laptop | Dell UK (Only the registered members can see the link=n00aw338:1014~890860)

این رو باید مستقیم به آواژنگ تماس بگیری . ببینی کدوم نمایندشون موجود دارد . این مدل گیگابایت تمام خوبیها رو یکجا داره

--MOHAMAMD--
21-01-15, 10:47
این مدل ALIENWARE خیلی خوبه همه چیزش فیقط من میخوام CPU بالاتر رو انتخاب کنم ارور میاد که اینا هماهنگ نیستن
من گرافیک 970 و این مدل CPU رو انتخاب کردم :CPU Intel® Core™ i7-4710HQ (Quad-Core, 6MB Cache, up to 3.5GHz w/ Turbo Boost)
میخواستم بدونم این ارور تا چه حد جدی هستش و میشه ازش گذشت یا واقعا مجبورم CPU پایینتر رو بردارم
Only the registered members can see the link=n00aw501:146~7HNN34 (Only the registered members can see the link)6~GTX970

M3RS4D 50062
21-01-15, 22:33
Only the registered members can see the link MacBook Pro With Retina Display 13 MGX72 : 4.370.000
Apple - MacBook Pro with Retina display - Features (Only the registered members can see the link)

MacBook Pro 13-inch with Retina display (2014) review | Laptops And Netbooks Review | TechRadar (Only the registered members can see the link)
Apple MacBook Pro Retina Display (13-Inch, 2014) Review (Only the registered members can see the link)
Apple MacBook Pro 13-Inch, Retina Display (2014) Review & Rating | PCMag.com (Only the registered members can see the link)
Review: Apple's mid-2014 13-inch MacBook Pro with Retina display (Only the registered members can see the link)
13in MacBook Pro Review (2013 with Retina Display) | Expert Reviews (Only the registered members can see the link)
13in Retina MacBook Pro review, 2.6GHz, 2014 - Review - Macworld UK (Only the registered members can see the link)
Retina MacBook Pro review (13in, 2.8GHz, mid 2014) - Review - Macworld UK (Only the registered members can see the link)
Apple MacBook Pro With Retina Display (13-inch, 2014) Review - ComputerShopper.com (Only the registered members can see the link)
MacBook Pro with Retina display (13-inch) Specs & Latest News | Apple | The Verge (Only the registered members can see the link)

--MOHAMAMD--
24-01-15, 13:52
دوستان این مدل رو هم مد نظرم هست قیمتش پایینه اما کانفیگش واقعا بد نیست به جز رمش که 4 هستش
راحت تر هم پیدا میشه نظرتون درباره این چیه .من اگه بخوام با پول خودمون از مالزی بگیرمش حدود 3500
Asus® ROG Gaming Series G551JM-DM052H 15.6 '' Deep (end 1/22/2016 10:15:00 AM) (Only the registered members can see the link)
ارزش خرید داره ؟

AMD>INTEL
24-01-15, 14:02
مشخصاتش بد نیست . اگر میتونید تهیه کنید از خارج کشور مدل مناسبیه .

M3RS4D 50062
24-01-15, 18:37
دوست عزیز کاربریتون برنامه نویسی فوقالعاده حرفه ای و طراحی وب و کار با فتوشاپ بصورت حرفه ای هست بهتون لپ تاپ های اپل رو پیشنهاد میکنم . واقعا عالین و تکنولوژی ساختشون از ایسوس هم بهتره. شاید تنها برندی که بتونه باهاش رقابت کنه ریزر باشه:great:

--MOHAMAMD--
24-01-15, 18:44
دوست عزیز کاربریتون برنامه نویسی فوقالعاده حرفه ای و طراحی وب و کار با فتوشاپ بصورت حرفه ای هست بهتون لپ تاپ های اپل رو پیشنهاد میکنم . واقعا عالین و تکنولوژی ساختشون از ایسوس هم بهتره. شاید تنها برندی که بتونه باهاش رقابت کنه ریزر باشه:great:
برنامه نویسی خیلی پیشرفته نمیخوام انجام بدم
فرترن و c++ و matlab در سطح دانشگاهی
بیشتر کاربریم فیلم دیدن و بازی هست
اگه بازی نمیکردم قطعا انتخاب اولم همون اپل با صفحه نمایش retina بود اما بازی هم هر از چندگاهی میکنم
احتمالا همون asus رو بگیرم

- - - Updated - - -

مشخصاتش بد نیست . اگر میتونید تهیه کنید از خارج کشور مدل مناسبیه .
رم 4 پایین نیست به نظرت ؟
کیفیت صفحه نمایشش چطوره ؟ از aphace ge60 msi بهتره ؟

AMD>INTEL
24-01-15, 18:50
این صفحه اصلی این محصول تو سایت اسوس هست . در کل این لپتاپ چیزی فراتر از مدلهای موجود در داخل ندارد
Notebooks & Ultrabooks - G551JM - ASUS (Only the registered members can see the link)

--MOHAMAMD--
24-01-15, 19:22
این صفحه اصلی این محصول تو سایت اسوس هست . در کل این لپتاپ چیزی فراتر از مدلهای موجود در داخل ندارد
Notebooks & Ultrabooks - G551JM - ASUS (Only the registered members can see the link)
با این قیمت و کانفیگ اگه مدل خاصی میشناسین که تو پاساژپایتخت پیدا میشه خواهشا بگین
اون مدل گیگا رو هم من قیمتشو گرفتم بالای 4.700 بودش
واقعا اختلاف 1200تومنی دارن این دو لپتاپ ؟
لطفا اگه اطلاعاتی دارین در این زمینه به اشتراک بزارین
اون مدل اسوس اگر تا 200 تومن حتی گرونتر از 3500 پیدا بشه واقعا من حاضر هستم بگیرم
مثلا سایت کیمیا آنلاین همین لپتاپو آورده با رم 16 گیگ میده 4.400
تفاوت در رم اینقدر ازش داره ؟
بعدشم من فکر کنم توی مدلی که توی مالزی هست موس و هدفون گیمینگ همراهش میدن اما توی ایران خیلی بعیده همچین حرکتی !

AMD>INTEL
24-01-15, 19:44
با این قیمت و کانفیگ اگه مدل خاصی میشناسین که تو پاساژپایتخت پیدا میشه خواهشا بگین
اون مدل گیگا رو هم من قیمتشو گرفتم بالای 4.700 بودش
واقعا اختلاف 1200تومنی دارن این دو لپتاپ ؟
لطفا اگه اطلاعاتی دارین در این زمینه به اشتراک بزارین
اون مدل اسوس اگر تا 200 تومن حتی گرونتر از 3500 پیدا بشه واقعا من حاضر هستم بگیرم
مثلا سایت کیمیا آنلاین همین لپتاپو آورده با رم 16 گیگ میده 4.400
تفاوت در رم اینقدر ازش داره ؟
بعدشم من فکر کنم توی مدلی که توی مالزی هست موس و هدفون گیمینگ همراهش میدن اما توی ایران خیلی بعیده همچین حرکتی !

من مدل گیگابایت رو ترجیح میدم . کافیه مشخصات رو با همین مدل اسوس مقایسه کنید . قدرت گرافیک و هارد و وزن .
گارانتیش هم بهترین گارانتی در ایرانه

--MOHAMAMD--
25-01-15, 00:42
داداش شما که با برند گیگا آشنایی داری یه سوال داشتم
این برند cyber power مال شرکت giga هستش ؟ چون علاوه بر لپتاپ های خودش تو سایتش لپتاپ های گیاگا بایت رو هم گذاشته
CyberPowerPC - UNLEASH THE POWER - Create the Custom Gaming PC and Laptop Computer of your dreams (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
25-01-15, 00:47
این برند cyber power مال شرکت giga هستش ؟ چون علاوه بر لپتاپ های خودش تو سایتش لپتاپ های گیاگا بایت رو هم گذاشته
CyberPowerPC - UNLEASH THE POWER - Create the Custom Gaming PC and Laptop Computer of your dreams (Only the registered members can see the link)
دقیقش رو تحقیق میکنم بهتون خبر میدم .

M3RS4D 50062
25-01-15, 06:53
اگه براتون مقدور بود بودجتون رو به 1800 دلار افزایش بدید میتونید این مدل Razer رو تهیه کنید. (به نظرم ارزش خرید داره. اگه بیشتر از لپ تاپ های اپل نباشه ,کمتر از اون هم نیست:great:)
Only the registered members can see the link
The New Razer Blade Ultra-Thin Gaming Laptop - 14" Notebook Display (Only the registered members can see the link)
Razer Blade 14 review - CNET (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
25-01-15, 13:15

دوست عزیز ارتباطی ندارند. این سایت خرده فروش سیستم هست

--MOHAMAMD--
25-01-15, 15:23
اگه براتون مقدور بود بودجتون رو به 1800 دلار افزایش بدید میتونید این مدل Razer رو تهیه کنید. (به نظرم ارزش خرید داره. اگه بیشتر از لپ تاپ های اپل نباشه ,کمتر از اون هم نیست:great:)
Only the registered members can see the link
The New Razer Blade Ultra-Thin Gaming Laptop - 14" Notebook Display (Only the registered members can see the link)
Razer Blade 14 review - CNET (Only the registered members can see the link)
منون
اما نه واقعا ندارم