PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترنال مخفی شدن فایلها

darvishkhoob
08-01-15, 22:51
سلام دوستان و اقا امید ک همیش راهنمای میکنن

همینطور ک نوشتم یه هارد اکسترنال هست ک فایلهای داخلش مخفی شد فظای هارد اشغال ولی مقداری از فایلها مشخص نیس ویروس یابی کردم
دستور attrib utes هم رو این هارد جواب نداد ولی رو یه مموری دیگر ک این مشکلو داشت جواب داد ولی این هارد جریانش کمیمتفاوته

چند تا عکس برات میزارم وقتی show hiden فایلرو انتخاب میکنم و اون سه گزینه تیگش بر میدارم میش مثل عکس زیر این ک ایکنش شگل درایو ظاهر میش فایلهای مخفی تو اونن و باز فایلهای ک هنوز نتونستم درستشون کنم تو پوشه بعدش ک تو عکس میبینی

Only the registered members can see the link

ممنون میشم اگ میتونید کمکم کنید تا اون فایلهارو هم بر گرده:give_rose:

AMD>INTEL
08-01-15, 22:53
این رو تست کنید
ابزار برطرف سازی حالت مخفی از فايل‌ها و فولدرها (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
08-01-15, 22:57
این رو تست کنید
ابزار برطرف سازی حالت مخفی از فايل‌ها و فولدرها (Only the registered members can see the link)
سلام اقا اومید ممنون .اینو بریزم داخل هارده؟

AMD>INTEL
08-01-15, 22:58
سلام اقا اومد ممنون .اینو بریزم داخل هارده؟

نه. تو safe mode اجرا کنید .هارد هم وصل باشه

darvishkhoob
09-01-15, 00:10
داداش انجام دادم اما بعد از بررسیها وقتی میاد سراغ بررسی هارد همون پیغامی میده که عکسشو براتون گذاشتم :1. (28):

- - - Updated - - -

داداش انجام دادم اما بعد از بررسیها وقتی میاد سراغ بررسی هارد همون پیغامی میده که عکسشو براتون گذاشتم :1. (28):

AMD>INTEL
09-01-15, 00:15
USB Hidden Folder Fix

darvishkhoob
09-01-15, 00:33
USB Hidden Folder Fix

داداش اینو هم وقتی اون درایوو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته و اون قسمتهای هم که فایلهای مخفی شد هم درش هست میزنم اون پیغامی که شاتشو برات میزارم مید در ضمن بعد انتخاب درایو لود رم افزایش پیدا میکن تا به حدودا 94 برسه :1. (27):

AMD>INTEL
09-01-15, 00:36
و
داداش اینو هم وقتی اون درایوو انتخاب میکنم اتفاقی نمیفته و اون قسمتهای هم که فایلهای مخفی شد هم درش هست میزنم اون پیغامی که شاتشو برات میزارم مید در ضمن بعد انتخاب درایو لود رم افزایش پیدا میکن تا به حدودا 94 برسه :1. (27):

ویروس داری عزیز دل .با avira rescue cd این هارد رو اسکن کن .

darvishkhoob
09-01-15, 00:40
و

ویروس داری عزیز دل .با avira rescue cd این هارد رو اسکن کن .
با کاسپر امتحان کردم با اینم امتحان کنم
سیستم تاز را افتاد رو سیستم قبل با دیسک کاسپر تست زدم ولی درست نشد

AMD>INTEL
09-01-15, 00:41
با کاسپر امتحان کردم با اینم امتحان کنم
سیستم تاز را افتاد رو سیستم قبل با دیسک کاسپر تست زدم ولی درست نشد

فایلها و فولدر ها روی دیسک توسط ویروس درگیر هستند

darvishkhoob
09-01-15, 00:59
فایلها و فولدر ها روی دیسک توسط ویروس درگیر هستند
به نظرتون با avira هم تست کنم ممکنه نتیجه بده؟در صورتی ک از کاسپر هم استفاده کردم؟

AMD>INTEL
09-01-15, 01:07
به نظرتون با avira هم تست کنم ممکنه نتیجه بده؟در صورتی ک از کاسپر هم استفاده کردم؟

بله با avira تست بزنید .اینم تست بزن
Back 2 Normal Mode 2.5.2 (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
09-01-15, 01:17
بله با avira تست بزنید .اینم تست بزن
Back 2 Normal Mode 2.5.2 (Only the registered members can see the link)
با این برنمکه ک امتحان کردم میزن ویروسی نیست
ولی وقتی داخل هارد میرم همون پیغامومید
بزارین با اویرا هم یه تست کنم.........ببخشید نصب شبی هم از خواب بی خوابتون کردیم:give_rose:

AMD>INTEL
09-01-15, 01:22
با این برنمکه ک امتحان کردم میزن ویروسی نیست
ولی وقتی داخل هارد میرم همون پیغامومید
بزارین با اویرا هم یه تست کنم.........ببخشید نصب شبی هم از خواب بی خوابتون کردیم:give_rose:

کلا اون درگیری طبیعی نیست . برنامه خاص محافظتی روی سیستم ندارید ؟

darvishkhoob
09-01-15, 01:31
کلا اون درگیری طبیعی نیست . برنامه خاص محافظتی روی سیستم ندارید ؟

از وقتی سیستم را افتاده فقط 2015Kaspersky Internet Security اینو نصب کردم

این هاردم از وقتی دوستم به لپ تاب کسی زد از اونموقع همونجا هم هم اینجور شد و یه مموری هم بود که درست شد ولی این چون فایل در فایل شد وضعیتش فرق دار بر طرف نشد :1. (28):

AMD>INTEL
09-01-15, 01:37
همون ویروس هست . ولی کاسپرسکی نمیتونه پاک کنه . یکجور فایلها رو قرنطینه کرده و نمیگذاره برنامه های دیگه بهشون دسترسی داشته باشند . اون برنامه که معرفی کردم روی سیستمی که روش کاسپرسکی نیست تست کنید . back to normal

darvishkhoob
09-01-15, 01:41
همون ویروس هست . ولی کاسپرسکی نمیتونه پاک کنه . یکجور فایلها رو قرنطینه کرده و نمیگذاره برنامه های دیگه بهشون دسترسی داشته باشند . اون برنامه که معرفی کردم روی سیستمی که روش کاسپرسکی نیست تست کنید . back to normal

بعد داداش یه چیز عحیبی دیگ هم هست الان یه چی میرزم تو هارد بعد میبینم که خودش رفت تو قسمت ک ایکن دراو هست و باز یه دفه کلا میره تو اون مجموع اخری ک همه فایلهای ک ک نمیش دسترشی داشت و غیر قابل دسترس میش
چیزی ک بریزم تو هارد اون قسمتا هم میر

عکسو هم ببین اون پوشهای بین راهش مشخص نیست واس هم غیر قابل دسترس مسیر دقیقشون بی نشونه

مثلا این پوشرو ببینید اون قسمتی ک همه فایلهای ک نمیش دسترسی پیدا کرد اینجا هستن حتی پاک هم نمیشن

M3RS4D 50062
09-01-15, 05:37
سیستمتون ویروسیه
با بیت دفندر هم ,اگه کارایی که امید جان گفتن نشد ,یه اسکن کن
بعد هم با این برنامه attribute فایل هات رو درست کن
Get Attribute Changer 7.11 (Only the registered members can see the link)

darvishkhoob
09-01-15, 19:37
داداش یه نرم افزار خوبی نمیشناسی من این دیسک نجاتو بریزم روش بوت اجرا کنم اط طریق فلش؟

AMD>INTEL
09-01-15, 19:39
داداش یه نرم افزار خوبی نمیشناسی من این دیسک نجاتو بریزم روش بوت اجرا کنم اط طریق فلش؟
Universal USB Installer – Easy as 1 2 3 | USB Pen Drive Linux (Only the registered members can see the link)