PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره براخرید خنک کننده پردازنده

امید رض
06-01-15, 11:56
سلام خوب قصد خرید یه خنک کننده خوب دارم برا پردازنده amd3+Only the registered members can see the link که هم برا اورکلاک عالی وهم برا کارگیم حسابی پردازندرو خنک نگه داره
اینو درنظر گرفتم
DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120K
چطوره؟ بودجم 200تومنه
یه چیزه بدون دنگو فنگ وبی دردسرمیخوام درضمن مادربورد یه جایه 4پین برافن پردازنده بیشترنداره البته 4تا پینه دیگه هم میتونم جورکنم که فاصلشون زیاد میشه
اول میخواستم یه دونه cooler خوب بخرم که ابعادشون متسفانه زیاده الان خنک کننده خودم DEEPCOOL ICEBERG PRO هست ودوتا فنه اصلا نه برا اورکلاک مناسبه نه درست خنک میکنه cpu رو
وابعادش خوب کوچیکه ولی نمیدونید باچه مکافاتی با هزارتا سیم توکیس نصبش کردم واصلا بازور جاگرفت وای بروزی که یه فنه گنده تر نصب کنم کیس هم x1 گرینه خاک بر...ر این طراحیشون کننOnly the registered members can see the linkمثلا کیس ساختن افتخارهم میکننOnly the registered members can see the link
البته اینم هست
DeepCool Lucifer CPU Cooler
که فکرمیکنم خیلی گنده باشه
شمازیبا وبهترین وجادار وبدون صداشو پیشنهاد بدید بابودجم

I M A N
06-01-15, 12:00
سلام نظر من این دو گزینه است .

230,000 :Thermal Right Archon
140,000 :Thermal Right HR-02 Macho

البته اگه مشکل ارتفاع رم نداشته باشین باهاشون .

امید رض
06-01-15, 12:15
سلام نظر من این دو گزینه است .

230,000 :Thermal Right Archon
140,000 :Thermal Right HR-02 Macho

البته اگه مشکل ارتفاع رم نداشته باشین باهاشون .
رم ارتفاعش خوبه
سلام نصبشون به وضوح مکافاته حالا سوایه مکافاتی که داره خیلی جاگیره :1. (27):اصلا بااون همه سیم کیس نمیشه میگم فنه الانم نصفه ایناست ولی بستنش بااون همه سیم مکافات بود

AMD>INTEL
06-01-15, 12:18
DeepCool Frostwin V2
یکی از فنهای خوب بازار هست
Only the registered members can see the link

امید رض
06-01-15, 12:22
این فن پردازنده بااون حرف هایی که دربالا گفتم جوردرمیاد؟
قیمتش چنده؟برا اورکلاک درحد خوب جواب میده؟

AMD>INTEL
06-01-15, 12:25
این فن پردازنده بااون حرف هایی که دربالا گفتم جوردرمیاد؟
قیمتش چنده؟برا اورکلاک درحد خوب جواب میده؟

این مورد هم خوبه
Noctua.at - sound-optimised premium components "Designed in Austria"! (Only the registered members can see the link)

امید رض
06-01-15, 15:18
این مدل چی از دوموردی که فرمودید بهتره؟ ایا توکیسم مشکلی نداره؟ یا ضعیف تره

Cpu Fan FIEND SHARK
Only the registered members can see the link

یا اصلا کل قطعاتو از اون کیس اشغال دربیارم .... قطعاتو بیرون کیس ازدوباره اسمبل کنم تابتونم یه فنه گنده بزارم روش چطوره؟

AMD>INTEL
06-01-15, 15:21
این مدل چی از دوموردی که فرمودید بهتره؟ ایا توکیسم مشکلی نداره؟ یا ضعیف تره
Cpu Fan FIEND SHARK
فن سی پی یو FIEND SHARK دیپ کول Cpu Fan FIEND SHARK Intel & AMD (Only the registered members can see the link)

چیز جالبی نیست . frostwin خیلی بهتره از این

امید رض
06-01-15, 15:40
چیز جالبی نیست . frostwin خیلی بهتره از این
اخه میدونی چیه اقا امید این فن پردازنده ای که گفتم تا 140 w پردازنده سوکتamd3+ پشتیبانی میکنه وفنه 140mm داره یعنی بازم عملکرده frostwin بهتره؟ اگه میشه مشخصات دقیق واز چند وات پردازنده پشتیبانی میکنه این فن پردازنده ای که گفتید ..درضمن توسایتش اسمی از ساپورت سوکت amd3+ نیست واز چند وات پردازنده پشتیبانی میکنه نگفته :1. (27):فقط گفته amd3 که سوکتش قدیمیه از زمین تا اسمون با amd3+ فرق داره
الان فنه خودم از 125وات پردازنده پشتی بانی میکنه دیگه واقعا باید از کیس دربیارم سیستمو خودمو راحت کنم

AMD>INTEL
06-01-15, 15:45
اخه میدونی چیه اقا امید این فن پردازنده ای که گفتم تا 140 w پردازنده سوکتamd3+ پشتیبانی میکنه وفنه 140mm داره یعنی بازم عملکرده frostwin بهتره؟ اگه میشه مشخصات دقیق واز چند وات پردازنده پشتیبانی میکنه این فن پردازنده ای که گفتید ..درضمن توسایتش اسمی از ساپورت سوکت amd3+ نیست واز چند وات پردازنده پشتیبانی میکنه نگفته :1. (27):فقط گفته amd3 که سوکتش قدیمیه از زمین تا اسمون با amd3+ فرق داره
الان فنه خودم از 125وات پردازنده پشتی بانی میکنه دیگه واقعا باید از کیس دربیارم سیستمو خودمو راحت کنم

frostwin v2 کاملا با am3+ سازگار هست . core contact هم هست . بررسیش رو بالا گذاشتم .

امید رض
06-01-15, 16:34
frostwin v2 کاملا با am3+ سازگار هست . core contact هم هست . بررسیش رو بالا گذاشتم .
یعنی چی core contact اولین باره میشنوم:lol:

AMD>INTEL
06-01-15, 16:41
یعنی چی core contact اولین باره میشنوم:lol:

عیب نداره حالا شنیدی :Love-ssa~! (1):
کف کولر رو نگاه کن متوجه میشی
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)