PDA

مشاهده نسخه کامل : [مادربرد گیگابایت] ساتا اکسپرس

darvishkhoob
05-01-15, 18:56
فرق ساتا3 با ساتا اکسپرس چیه؟
خوب حالا من باید چیکار کنم این مادر برده ظاهرا 2 تا ساتا 3 دار هر چند تو سایت مادر برد زد 6 تاOnly the registered members can see the link

نمیدونم شاید من چیزی اشتبا میکنم یکس راهنمای کنه اخه ساتا اکسپرس پس چی بهش وصل میش اگ این مادر برد دو تا دار من این دو تارو هارد بهش بزن اس اس دی بزنم رایترو بهش وصل کنم یه چیزی اینجا درست نیست فکر کنم Only the registered members can see the link

اقا امید دو ستان کسی چیزی میدونه ممنون میشم کمک کنه

راستان اقا امید کیس رسید ولی هنوز به مرحله تست یو اس بی نرسیدم تا پست بزنم فعلا این نوشتم در گیرم ممنون میشم راهنماییم کنی:give_rose:

I M A N
05-01-15, 19:17
ساتا اکسپرس (Only the registered members can see the link D-%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-50900/)

مادربورد شما چیست ؟

darvishkhoob
05-01-15, 19:21
ساتا اکسپرس (Only the registered members can see the link D-%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-50900/)

مادربورد شما چیست ؟
giga gaming 3
بله ساتا اکسپرس کسی چیزی میدونه بگ جریان چیه چجوری وصل کنم

AMD>INTEL
05-01-15, 19:25
giga gaming 3
بله ساتا اکسپرس کسی چیزی میدونه بگ جریان چیه چجوری وصل کنم

ساتا اکسپرس باید کابلشو تهیه کنید و دارای پورت مخصوص و کابل مخصوص هست .

I M A N
05-01-15, 19:27
دوست عزیز ساتا اکسپرس توی لینک که گذاشتم توضیح داده شده .
Only the registered members can see the link D-%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-50900/
شما می توانین طبق این عکس هم نشان داده شده که از دیگر ساتا های موجود که در اکسپرس هم کاربرد دارد برای SATA 3 هم استفاده کنین .

Only the registered members can see the link

darvishkhoob
05-01-15, 19:30
سلام داداش خسته نباشید
الان این هارد وسترن دیجیتال بلک هم این کابل بهش میخور؟ هارهای ساتا 2 چی؟ و دی وی دی رایتر:give_rose:

AMD>INTEL
05-01-15, 19:32

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
05-01-15, 19:36
سلام داداش خسته نباشید
الان این هارد وسترن دیجیتال بلک هم این کابل بهش میخور؟ هارهای ساتا 2 چی؟ و دی وی دی رایتر:give_rose:

باید از قطعات سازگار با ساتا اکسپرس که طراحی و ساخته شدند بهره ببرید. هاردن وسترن بلک از استاندارد ساتا 3 پیشتیبانی میکند نه ساتا اکسپرس

darvishkhoob
05-01-15, 19:38
دوست عزیز ساتا اکسپرس توی لینک که گذاشتم توضیح داده شده .
Only the registered members can see the link D-%D8%B3%D8%A7%D8%AA%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-50900/
شما می توانین طبق این عکس هم نشان داده شده که از دیگر ساتا های موجود که در اکسپرس هم استفاده می شود در SATA 3 هم استفاده کنین .

ممنون داداش لینکو خوندم خوب حالا این که تو عکس جلو ساتا 3 زد 6 یعنی چی؟

I M A N
05-01-15, 19:45
ممنون داداش لینکو خوندم خوب حالا این که تو عکس جلو ساتا 3 زد 6 یعنی چی؟

6 عدد ساتا ورژن 3
با سرعت 6Gb/s

darvishkhoob
05-01-15, 19:57
6 عدد ساتا ورژن 3
با سرعت 6Gb/s

ممنون داداش دست درد نکنه این ساتا اکسپرسه چسبیده به ساتا 3 ها؟

یه کانکتور دیگ هست زد m2 اون چیه و تفاوتش؟

- - - Updated - - -

باید از قطعات سازگار با ساتا اکسپرس که طراحی و ساخته شدند بهره ببرید. هاردن وسترن بلک از استاندارد ساتا 3 پیشتیبانی میکند نه ساتا اکسپرس

خوب داداش چند تا خافظه معرفی میکنی ساتا اکسپرس باش؟ و اینکه تفوت سرغت؟:give_rose:

AMD>INTEL
05-01-15, 19:59
ممنون داداش دست درد نکنه این ساتا اکسپرسه چسبیده به ساتا 3 ها؟

یه کانکتور دیگ هست زد m2 اون چیه و تفاوتش؟

- - - Updated - - -

خوب داداش چند تا خافظه معرفی میکنی ساتا اکسپرس باش؟ و اینکه تفوت سرغت؟:give_rose:

در حال حاضر این دیوایس های ساتا اکسپرس در حال تولید و بیشتر شدن هستند . تو بازار داخلی ما به سختی پیدا میشوند .
برای بدست آوردن اطلاعات درباره m2 از میکروسایت گیگابایت بهره ببرید

I M A N
05-01-15, 20:01
بله ساتا اکسپرس از 2 عدد ساتا و 1 ورودی چسبیده بهشون به صورت واحد شامل میشود که در عکس بالا هم نشان داده شده .

M.2 هم برای سری جدید SSD ها است که به این صورت متصل میشوند .

darvishkhoob
05-01-15, 20:08
بله ساتا اکسپرس از 2 عدد ساتا و 1 ورودی چسبیده بهشون به صورت واحد شامل میشود که در عکس بالا هم نشان داده شده .

M.2 هم برای سری جدید SSD ها است که به این صورت متصل میشوند .

ممنون داداش زحمت میکشین جواب میدین و اقا امید

بهد اینکه این ساتاهای ک کنار ساتا اکسپرس هست که مشکلی ندار استفاده شه برای ساتا؟:give_rose:

AMD>INTEL
05-01-15, 20:13
ممنون داداش زحمت میکشین جواب میدین و اقا امید

بهد اینکه این ساتاهای ک کنار ساتا اکسپرس هست که مشکلی ندار استفاده شه برای ساتا؟:give_rose:

لینک میکروسایت گیگابایت رو حتما مطالعه کنید .

darvishkhoob
05-01-15, 20:31
لینک میکروسایت گیگابایت رو حتما مطالعه کنید .
ممنون داداش دارم مطالعه میکنم باز مزاحمت میشم :give_rose: