PDA

مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز بعد از نصب درایور کارت گرافیک

fernaspe
03-01-15, 16:41
با سلام
بعد از اینکه درایور کارت گرافیک را نصب میکنم سیستم ریستارت میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و صفحه Last Known Good Configuration feature inWindows میاد قبلا با همین درایور پکی که دارم و حتی سی دی خود کارت گرافیک بدون هیچ مشکلی نصب میشد ولی الان بعد از نصب مجدد ویندوز که XP هستش این مشکل ایجاد شده ، حتی با دانلود درایور v.306.81 (Only the registered members can see the link) هم موفق نشدم ،ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.کارت گرافیک هم geforce 6200 هست.

AMD>INTEL
03-01-15, 16:45
با سلام
بعد از اینکه درایور کارت گرافیک را نصب میکنم سیستم ریستارت میکنم دیگه ویندوز بالا نمیاد و صفحه Last Known Good Configuration feature inWindows میاد قبلا با همین درایور پکی که دارم و حتی سی دی خود کارت گرافیک بدون هیچ مشکلی نصب میشد ولی الان بعد از نصب مجدد ویندوز که XP هستش این مشکل ایجاد شده ، حتی با دانلود درایور v.306.81 (Only the registered members can see the link) هم موفق نشدم ،ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.کارت گرافیک هم geforce 6200 هست.

درایور چیپست رو نصب کنید قبل از نصب درایور کارت گرافیک .احتمال خرابی کارت گرافیک هم هست .

fernaspe
03-01-15, 16:48
شرمنده متوجه منظورتون نمیشم یه شات میزارم ببینید میتونید راهنمائی کنید

AMD>INTEL
03-01-15, 16:49
این درایور رو هم تست بزن
Only the registered members can see the link
این هم در نظر داشته باشید . این کارت بعد از این همه سال مستهلک شده است .

fernaspe
03-01-15, 17:18
این درایور رو هم تست بزن
Only the registered members can see the link
این هم در نظر داشته باشید . این کارت بعد از این همه سال مستهلک شده است .
متاسفانه با این هم نشد!

AMD>INTEL
03-01-15, 17:28
متاسفانه با این هم نشد!
کارت گرافیکت مشکل داره . خازنهاشو چک کن ببین سالم هستند یا نه .

fernaspe
03-01-15, 17:31
کارت گرافیکت مشکل داره . خازنهاشو چک کن ببین سالم هستند یا نه .
دقیقا بعد از نصب ویندوز اینطور شده ، شاید مشکل از ویندوزی هست که نصب کردم
البته کارت را یه بار درآوردم و دوباره جا زدم ولی الان گرافیک را میشناسه حتی توی درایور پک هم همینطور اسم کارت را هم که شناخته مینویسه

AMD>INTEL
03-01-15, 17:32
دقیقا بعد از نصب ویندوز اینطور شده ، شاید مشکل از ویندوزی هست که نصب کردم
البته کارت را یه بار درآوردم و دوباره جا زدم ولی الان گرافیک را میشناسه حتی توی درایور پک هم همینطور اسم کارت را هم که شناخته مینویسه
شما یک سون بریز . ببین تو سون نصب میشه یا نه .

fernaspe
03-01-15, 17:34
کارت را درمیارم ببینم شاید هم خازنهاش مشکل پیدا کردن نتیجه را اعلام میکنم ممنون از پیگیریتون

fernaspe
03-01-15, 17:45
فن کارت گرافیک جام کرده - متاسفانه سیستم انقد ضعیف هستش که اجازه نصب وین سون هم ندارم به نظر شما مشکل از همین فن میتونه باشه یعنی با عوض کردن فن مشکل برطرف میشه یا باید قیدش را بزنیم.
بدون فن هم میشه استفاده کرد؟ سیستم را برای دانلود شبانه استفاده میکنم.

AMD>INTEL
03-01-15, 18:03
فن کارت گرافیک جام کرده - متاسفانه سیستم انقد ضعیف هستش که اجازه نصب وین سون هم ندارم به نظر شما مشکل از همین فن میتونه باشه یعنی با عوض کردن فن مشکل برطرف میشه یا باید قیدش را بزنیم.
بدون فن هم میشه استفاده کرد؟ سیستم را برای دانلود شبانه استفاده میکنم.

بستگی داره چه مدت بدون فن کار کرده . با این وضع به نظرم به فکر خرید یک گرافیک ارزان دیگه باشید .ولی فنش رو باز کنید . کمی خمیر سیلیکون بزنید . ببینید تغییری میکنه یا نه

fernaspe
03-01-15, 18:49
بستگی داره چه مدت بدون فن کار کرده . با این وضع به نظرم به فکر خرید یک گرافیک ارزان دیگه باشید .ولی فنش رو باز کنید . کمی خمیر سیلیکون بزنید . ببینید تغییری میکنه یا نه
بدون فن که جوابگو نیست ولی فردا یه فن براش بگیرم ببینم اگه نشد فاتحه کارت گرافیک را میخونیم یه کارت دیگه براش تهیه میکنیم.

fernaspe
07-01-15, 16:41
مشکل با عوض کردن فن حل شد و درایور براحتی نصب شد
تشکر از دوست خوبمون که راهنمائی کردن.