PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل قهوه اشدن صفحه مانیتور هنگام بازی

امید رض
01-01-15, 01:17
سلام مشکلی عجیب !!!Only the registered members can see the link
خوب مشکلی که پیش اومده اینه که موقع اجرایه بازی وبعداز 3ساعت بازی کردن یدفعه کله مانیتور صفحش قهوه ای میشه وسیستم هنگ میکنه یا هنگ نمی کنه صدایه بازی وسیستم داره کارمیکنه و یا یه دفعه صفحه قهوه ای بعداز 1دقیقه ازبین میره و ادامه بازی
این مشکل براچیه گرافیک اورکلاک شدس وتوبازی دماش از 72درجه اصلا بالانمیره
فقط توبازی اینجوری میشه :1. (27)::1. (27)::1. (27):دیگه داره کلافم میکنه کارت گرافیکم msi r9 270x 4gb gaming oc هست
یکی کمک کنه:beurk::1. (12)::127fs3556139::127fs3556139::127fs3556139:

M3RS4D 50062
01-01-15, 01:30
سلام مشکلی عجیب !!!Only the registered members can see the link
خوب مشکلی که پیش اومده اینه که موقع اجرایه بازی وبعداز 3ساعت بازی کردن یدفعه کله مانیتور صفحش قهوه ای میشه وسیستم هنگ میکنه یا هنگ نمی کنه صدایه بازی وسیستم داره کارمیکنه و یا یه دفعه صفحه قهوه ای بعداز 1دقیقه ازبین میره و ادامه بازی
این مشکل براچیه گرافیک اورکلاک شدس وتوبازی دماش از 72درجه اصلا بالانمیره
فقط توبازی اینجوری میشه :1. (27)::1. (27)::1. (27):دیگه داره کلافم میکنه کارت گرافیکم msi r9 270x 4gb gaming oc هست
یکی کمک کنه:beurk::1. (12)::127fs3556139::127fs3556139::127fs3556139:

نکته اصلی اینکه اور شده
ولی اخرین درایور رو نصب کنید
و مدل پاورتونم بنویسید

امید رض
01-01-15, 02:00
اخرین درایور نصبه
وپاورم CORSAIR CS750m هست نمیدونم تازگیا اینجوری شده مشکلی باکارت ندارم ولی بعداز 3ساعت توذوق ادم میخوره یه دفه صفحه راه راه قهوه ای میشه

امید رض
01-01-15, 02:12
خودم اورکلاکش کردم ونهایته نهایت دما توبازی 78درجه باشه توکلی ازبازی ها این مشکل نبود الان تواین 2الا3روزه به این مشکل برخوردم

M3RS4D 50062
01-01-15, 06:37
نرم افزار خاصی نصب نکردید؟

امید رض
01-01-15, 07:06
مثلا چه نرم افزازاری ؟ من یادندارم نرم افزارخاصی جز نرم افزار گمینگ نصب کرده باشم

M3RS4D 50062
01-01-15, 07:15
مثلا چه نرم افزازاری ؟ من یادندارم نرم افزارخاصی جز نرم افزار گمینگ نصب کرده باشم

گیمینگ خود MSI ?

امید رض
01-01-15, 07:46
msi نرم افزار اورکلاک گرافیکشو نصب کردن مثل همیشه
وبرنامه هایه که کاربردی گیم هستن مثل دایرکس وووو

AMD>INTEL
01-01-15, 10:25
msi نرم افزار اورکلاک گرافیکشو نصب کردن مثل همیشه
وبرنامه هایه که کاربردی گیم هستن مثل دایرکس وووو

با این برنامه تست بگیر . ببین تو این برنامه هم مشکل داری یا نه
FurMark: VGA Stress Test, Graphics Card and GPU Stability Test, Burn-in Test, OpenGL Benchmark and GPU Temperature | oZone3D.Net (Only the registered members can see the link)

تاج
01-01-15, 13:12
از اور خارج کن و ببین مشکل پیش میاد یانه؟
تجربه من اور زیاد رم گرافیک بوده ک گرافیکم الفاتحه:1. (29):

امید رض
01-01-15, 14:23
من نرم افزار فورمارک که اقاامید لینکشو گذاشتم تست کردم مشکلی نبود :1. (27):باچندین نرم افزاره دیگه فشاراوردم بازم هیچینشو فقط توبازی مشکل داره انگار
من تویه سایتی دیده بودم به همین کارت فرکانس 1550 بیشترنداده بود به رمش که من 1600داده بودم بهش
ایا مشکل از فرکانس زیادیه رم گرافیک میتونه باشه؟
ایا با فرکانس زیادی به رم گرافیک کارت میسوزه ؟ ودچارمشکل میشه؟

AMD>INTEL
01-01-15, 15:32
من نرم افزار فورمارک که اقاامید لینکشو گذاشتم تست کردم مشکلی نبود :1. (27):باچندین نرم افزاره دیگه فشاراوردم بازم هیچینشو فقط توبازی مشکل داره انگار
من تویه سایتی دیده بودم به همین کارت فرکانس 1155 بیشترنداده بود به رمش که من 1600داده بودم بهش

یکبار با driver sweeper درایوری که نصب داری انیستال کن و درایور امگا رو نصب کن .

YosefFaraji
01-01-15, 18:56
من تویه سایتی دیده بودم به همین کارت فرکانس 1155 بیشترنداده بود به رمش که من 1600داده بودم بهش
زیاد اور نکنید عاقبت خوبی نداره.تنظیمات رو بصورت دیفالت و بدون اور قرار بدید و تست بگیرید.مثلا همون که میگید بعد 3 ساعت اینجوری میشه.3ساعت بازی کنید ببینید بازم این مشکلو داره

امید رض
01-01-15, 22:06
زیاد اور نکنید عاقبت خوبی نداره.تنظیمات رو بصورت دیفالت و بدون اور قرار بدید و تست بگیرید.مثلا همون که میگید بعد 3 ساعت اینجوری میشه.3ساعت بازی کنید ببینید بازم این مشکلو داره
درست گفتین بخواطر اورشدید بود دیفالتش کردم دیگه صفحه قهوه ای نشد :1. (27):عجبا فقط زورش به بازی نمیرسید من کلی با برنامه فشارتست کردم موردی ندیده بودم :1. (27):چون قبل از پست شمامن حسابی وحدود 4ساعت تست کردم به صورت دیفالت دیدم صفحه قهوه ای نمیشه حتی فرکانس هسته هارو زیادی اورمیکنم بازی بعداز نیم ساعت گیرمیکنه ولی برمیگردونم به حالت اول اینطوری نمیشه به طوری که توبرنامه تست فشارباهمین 1200 بدون مشکل کارمیکنه
درست شد :lol::lol:

امید رض
01-01-15, 22:12
یکبار با driver sweeper درایوری که نصب داری انیستال کن و درایور امگا رو نصب کن .
سلام والا اقا امید زیاد از این درایور امگا چشم اب نمیخوره چون همیشه با driver easy بروز میکنم گرافیکو الان هرچی سرچ میکنم ابدیت جدیدی نزده پس همون 14.9 ابدیت تامنتظرم تا amd یه درایور خالص واصلی بده بیرون این درایور امگا اصلی نیست اگه بود با سرچه برنامه نشون میدادخودشو

AMD>INTEL
01-01-15, 22:23
سلام والا اقا امید زیاد از این درایور امگا چشم اب نمیخوره چون همیشه با driver easy بروز میکنم گرافیکو الان هرچی سرچ میکنم ابدیت جدیدی نزده پس همون 14.9 ابدیت تامنتظرم تا amd یه درایور خالص واصلی بده بیرون این درایور امگا اصلی نیست اگه بود با سرچه برنامه نشون میدادخودشو

دایور امگا رو که خیلی ها توصیه میکنند باز میل خودتون هست .

امید رض
01-01-15, 22:38
اقا امید بی زحمت یه سایتی که لینک این درایور امگا توش باشه وسالم باشه روبزارید من بتونم این درایورو باراحتی دانلود کنم :1. (35):اگه بزارید لطف کردید :11():

AMD>INTEL
01-01-15, 22:44
اقا امید بی زحمت یه سایتی که لینک این درایور امگا توش باشه وسالم باشه روبزارید من بتونم این درایورو باراحتی دانلود کنم :1. (35):اگه بزارید لطف کردید :11():

Only the registered members can see the link

YosefFaraji
01-01-15, 23:20
درست گفتین بخواطر اورشدید بود دیفالتش کردم دیگه صفحه قهوه ای نشد :1. (27):عجبا فقط زورش به بازی نمیرسید من کلی با برنامه فشارتست کردم موردی ندیده بودم :1. (27):چون قبل از پست شمامن حسابی وحدود 4ساعت تست کردم به صورت دیفالت دیدم صفحه قهوه ای نمیشه حتی فرکانس هسته هارو زیادی اورمیکنم بازی بعداز نیم ساعت گیرمیکنه ولی برمیگردونم به حالت اول اینطوری نمیشه به طوری که توبرنامه تست فشارباهمین 1200 بدون مشکل کارمیکنه
درست شد :lol::lol:
هر گرافیکی برای اور ساخته نشده.حتی گرافیک هایی که مدل اورکلاک هستن تا یه محدوده ای قابل اور هستن.به نظرم به فکر اور نباشید.اگه احساس میکنید گرافیکتون دیگه جواب نمیده و تو بازیهای جدید فریم خوبی نمیده ارتقاش بدید بهتره.چون اور تو بلند مدت عمر کارت رو پایین میاره

امید رض
01-01-15, 23:32
هر گرافیکی برای اور ساخته نشده.حتی گرافیک هایی که مدل اورکلاک هستن تا یه محدوده ای قابل اور هستن.به نظرم به فکر اور نباشید.اگه احساس میکنید گرافیکتون دیگه جواب نمیده و تو بازیهای جدید فریم خوبی نمیده ارتقاش بدید بهتره.چون اور تو بلند مدت عمر کارت رو پایین میاره
قدرتش خوبه من میخوام قدرتی فراتر ازاینا ازاین کارت بکشم بیرون :lol:
خدارو شکر بااور رم گرافیک به 1550 به جایه 1600یا1700 کارت دیگه صفحش قهوه ای نمیشه توبازی چون محدودش تا 1550 هست من میخواستم ازش به نحو احسنت سو استفاده کنم :1. (23):یه چند ماهی داشتم براحتی بازی میکردم که جدیدا این اتفاق افتاد دماهم خوب بود ولی نمیدونم چرااین یدفعه جوری شد

alireza771
02-01-15, 11:28
سلام ، در مورد درایور امگا یه توضیح میدید خصوصیتش و مزایاش چی هست رو واسه چه کارتایی هست ؟ با تشکر
و با عرض پوزش از استارتر

AMD>INTEL
02-01-15, 12:44
سلام ، در مورد درایور امگا یه توضیح میدید خصوصیتش و مزایاش چی هست رو واسه چه کارتایی هست ؟ با تشکر
و با عرض پوزش از استارتر

Only the registered members can see the link