PDA

مشاهده نسخه کامل : کشور سازنده پردازنده

mbtnt
31-12-14, 21:04
با سلام. مگه سی پی یو رو امریکا نمیزنه .امروز دنبال یه پردازنده 4460 میگشتم زده بود made in vietnam
اینا دیگه چطوریه ؟
مدل امریکایش هم گیر میاد و اگر گیر بیاد همین قیمته ؟

Mehrdad.A 88
31-12-14, 21:34
اینا کارخونه هاش تو کشور های آسیای شرقیه یکی بخاطر گارگر ارزون یکی هم واسه اینکه بیشتر منابع اولیه برای ساخت فطعات الکترونیکی تو آسیای شرقیه شاید در آینده رشد اقتصادی چین و بالا رفتن دستمزدها باعث بشه کارخونه ها به کشور های غربی منتقل بشه

mbtnt
31-12-14, 21:46
اینا کارخونه هاش تو کشور های آسیای شرقیه یکی بخاطر گارگر ارزون یکی هم واسه اینکه بیشتر منابع اولیه برای ساخت فطعات الکترونیکی تو آسیای شرقیه شاید در آینده رشد اقتصادی چین و بالا رفتن دستمزدها باعث بشه کارخونه ها به کشور های غربی منتقل بشه

بله .متوجه شدم توسط یک کارخونه اسیایی زده شده . اما میخوام بدونم از نظر کیفیت همون کیفیت رو داره.چون مدل امریکاییش رو پیدا نکردم. یا به عیارت دیگه اینها اصلی هستن ؟

M3RS4D 50062
31-12-14, 21:56
بله .متوجه شدم توسط یک کارخونه اسیایی زده شده . اما میخوام بدونم از نظر کیفیت همون کیفیت رو داره.چون مدل امریکاییش رو پیدا نکردم. یا به عیارت دیگه اینها اصلی هستن ؟

تحت لیسانس هستن.
یعنی تحت نظر و با همون کیفیت و معیار های کمپانی ساخته میشه و خط تولیدشون همیشه تست میشه.

AMD>INTEL
31-12-14, 22:01
پردازنده های اینتل در کاستاریکا - مالزی و فیلیپین ساخته میشه و از نظر تکنیکی و کیفیتی هیچ تفاوتی باهم ندارند .

mbtnt
31-12-14, 23:50
پردازنده های اینتل در کاستاریکا - مالزی و فیلیپین ساخته میشه و از نظر تکنیکی و کیفیتی هیچ تفاوتی باهم ندارند .
البته این مدلها که من دیدم ساخت ویتنام بود نه کشورهایی که شما اشاره کردید.
مورد بعدی اینکه منظور شما اینه که در بازار ایران امریکایی پیدا نمیشه یا کلا امریکا نمیزنه ؟

AMD>INTEL
01-01-15, 10:20
البته این مدلها که من دیدم ساخت ویتنام بود نه کشورهایی که شما اشاره کردید.
مورد بعدی اینکه منظور شما اینه که در بازار ایران امریکایی پیدا نمیشه یا کلا امریکا نمیزنه ؟

خیر امریکا تولید نمیشه . هیچ تفاوتی با هم ندارند