PDA

مشاهده نسخه کامل : آیااین گفته فروشنده درسته؟ (ویروس و برنامه بازار)

iranpg
30-12-14, 12:47
سلام
می خواستم بپرسم آیااین مطلب درسته؟گوشی htc اندرویدی هست که روی ان بازار انتی ویروس نصب بودولی موقعی که به نمایندگی مراجع کردیم گفت ازبازاراستفاده نکنیدهمچنین نیازبه انتی ویروس هم نیست.

AMD>INTEL
30-12-14, 13:40
سلام
می خواستم بپرسم آیااین مطلب درسته؟گوشی htc اندرویدی هست که روی ان بازار انتی ویروس نصب بودولی موقعی که به نمایندگی مراجع کردیم گفت ازبازاراستفاده نکنیدهمچنین نیازبه انتی ویروس هم نیست.

آنتی ویروس و نرم افزار سکوریتی به شدت نیاز هست . درباره اپلیکیشن بازار من مشکلی ندیدم .

mehdi_0111
30-12-14, 13:44
من خودم اصلا اعتقادی به انتی ویروس تو گوشی ندارم . دوستام هم هیچ کدوم انتی ویروس ندارن رو گوشی . بازار شاید قبلا مشکل داشت توش فایل های مخرب بود ولی الان مشکلی نداره برنامه هاش توسط آنتی‌ویروس Lookout بررسی می‌شه.

Sent from my SM-N9005

M3RS4D 50062
30-12-14, 16:23
من دقیق نفهمیدم چی شد؟!؟!؟!؟!

برنامه بازار رو شنیدم که ویروس داره
برای موبایل هم آنتی ویروس معمولا Bitdefender رو استفاده میکنم .

iranpg
30-12-14, 16:44
من دقیق نفهمیدم چی شد؟!؟!؟!؟!

برنامه بازار رو شنیدم که ویروس داره
برای موبایل هم آنتی ویروس معمولا Bitdefender رو استفاده میکنم .
اینجوری مه من برای یک بنده خدایی که اندرویدداشت آنتی ویروس ریختم وبه درخواست خودش بازارهم نصب ردم حالاکه رفته نمایندگی به اوگفته بازارکه حذفش کن مخربه!
انتی ویروس هم احتیاج نداره اندروید!
البته من اینراهم شنیدم بعضی هامی کن اصلاانتی ویروس موبایل چیزچرتیه!
این مطالب درسته؟:11():

iranpg
30-12-14, 16:51
آنتی ویروس و نرم افزار سکوریتی به شدت نیاز هست . درباره اپلیکیشن بازار من مشکلی ندیدم .
ببخشیدمی توانیدکامل توضیح بدین چراآنتی ویروس به این شدت احتیاج دارد؟
چه انتی ویروسی برای موبایل مناسبه ؟آیابه گفته دوستمون دیفیندرخوبه؟

AMD>INTEL
30-12-14, 17:13

سیستم عامل اندروئید به دلیل در دسترس بودن و استفاده عمومی هدف خوبی برای سازندگان ویروس ها و بدافزارها میباشد.

M3RS4D 50062
30-12-14, 20:11
اینجوری مه من برای یک بنده خدایی که اندرویدداشت آنتی ویروس ریختم وبه درخواست خودش بازارهم نصب ردم حالاکه رفته نمایندگی به اوگفته بازارکه حذفش کن مخربه!
انتی ویروس هم احتیاج نداره اندروید!
البته من اینراهم شنیدم بعضی هامی کن اصلاانتی ویروس موبایل چیزچرتیه!
این مطالب درسته؟:11():

خوب شاید تو گارانتی بگن هزار تا برنامه دیگه مخربه و هزارتا برنامه دیگه هستن که بهتر از ایناس (هرچند اینا رو میگن که شمارو تحریک کنن تا اقدام کنید تا پکیج جدید برنامه هاشو رو نصب کنن و پول های زیادی از شما بگرین ,از 50 - 100 تومن به بالااااااااااااااااااا )

هر چند تو اندروید چیزی به اسم امنیت وجود نداره ,چون اندروید یه سیستم عامل تحت لینوکس هست که یعنی سیستم عامل متن باز هست و منابعش توسط گوگل (که خودش مالکه) ارائه یشه و میتونید توش هر تغیری بدید که این یعنی هر کی که دانش ابتدایی از لینوکس و البته برنامه نویسی داشته باشه میتونه برای اندروید برنامه های مخرب بنویسه

disna
31-12-14, 01:47
سلام

کلآ همه گوشی های موبایل و تبلت اندروید و حتی اپل iOS نیاز به نصب ی ضد ویروس اصلی و معتبر دارن .

آنتی ویروسهای پولی هم بجزء حفاظت دارای ویژگی های بیشتری هستن .

ولی درباره بازار هم باید بگم هر وب سایت و مارکت اندرویدی شاید نرم افزارهاش به ویروس آلوده باشه یا خود برنامه مخرب باشه .
شاید هم برنامه هایی توش باشه که کار سرقت اطلاعات بکنن .
در باره برنامه های اندروید بیشتر برنامه های مخرب کار جاسوسی و سرقت اطلاعات انجام میدن و تعداد کمی در کار دستگاه اخلال ایجاد میکنن .

پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک (Only the registered members can see the link)بری و ی تماس با شرکت دورانتاش (Only the registered members can see the link) ( پیشرو ترین شرکت توزیع کننده سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس تو ایران ، که اتفاقآ اولین توزیع کننده سرویسهای امنیتی و آنتی ویروس برای گوشی های موبایل و تبلت تو ایران هم هست ) تماس بگیری .

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

- - - Updated - - -

اخبار و اطلاعات و آموزش امنیت موبایل و تبلت : لینک (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
31-12-14, 01:49
کلآ همه گوشی های موبایل و تبلت اندروید و حتی اپل iOS نیاز به نصب ی ضد ویروس اصلی و معتبر دارن .

آنتی ویروسهای پولی هم بجزء حفاظت دارای ویژگی های بیشتری هستن .

ولی درباره بازار هم باید بگم هر وب سایت و مارکت اندرویدی شاید نرم افزارهاش به ویروس آلوده باشه یا خود برنامه مخرب باشه .
شاید هم برنامه هایی توش باشه که کار سرقت اطلاعات بکنن .
در باره برنامه های اندروید بیشتر برنامه های مخرب کار جاسوسی و سرقت اطلاعات انجام میدن و تعداد کمی در کار دستگاه اخلال ایجاد میکنن .

پیشنهاد میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک (Only the registered members can see the link)بری و ی تماس با شرکت دورانتاش (Only the registered members can see the link) ( پیشرو ترین شرکت توزیع کننده سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس تو ایران ، که اتفاقآ اولین توزیع کننده سرویسهای امنیتی و آنتی ویروس برای گوشی های موبایل و تبلت تو ایران هم هست ) تماس بگیری .
اخبار و اطلاعات و آموزش امنیت موبایل و تبلت : لینک (Only the registered members can see the link)

بله اگه از این بعد ببینیم همه نرم افزار های اجتمعاعی مثل :viber , whatsapp , line , tango , ... همه چون به مخاطبین و دفترچه تلفن و هزار جای دیگه دسترسی دارن ,مخرب محسوب میشن

disna
31-12-14, 01:51
بله اگه از این بعد ببینیم همه نرم افزار های اجتمعاعی مثل :viber , whatsapp , line , tango , ... همه چون به مخاطبین و دفترچه تلفن و هزار جای دیگه دسترسی دارن ,مخرب محسوب میشن

نرم افزارهای ضد ویروس مثل ترندمیکرو یا وب روت بخشی دارن به اسم میزان دسترسی به اطلاعات خصوصی ( Privacy check ) یا privacy که میگه هر برنامه حتی اگر ویروس ، تروجان یا بکدور یا مخرب نباشه به چه اطلاعاتی دسترسی داره و کاربر انتخاب میکنه که برنامه رو بزاره باشه یا برداره .