PDA

مشاهده نسخه کامل : خریدار هارد 1 ترا بایت اکسترنال( دیتا دار-بازی pc)

montazeryy
30-12-14, 03:39
سلام
1 عدد هارد 1 ترا نیاز دارم!!!
حتما usb 3 داشته باشه!!!
سرعت بالا
مقاومتش هم خوب باشه ولی سری ضد ضربه یا ضد اب نیمخاوم ها!!!
حتما دیتا دار باشه( بازی های pc) اگه دیتا دار ندارید پیشنهاد ندید لطفا Only the registered members can see the link l21bKAAAAA1BMVEXh5PJm+yKVAAAAAXRSTlMAQObYZgAAAApJR EFUCNdjYAAAAAIAAeIhvDMAAAAASUVORK5CYII=
کلا بدون مشکل و بدون ارور باشه!!
فقط یک چیز اگه میخاید با دیتا هم قیمت اکبند هارد رو پیشنهاد بدید اصلا پیشنهاد ندید
مرسی

kamoj
10-04-15, 23:49
دوست عزیز، بنده در تاپیک زیر هارد به همراه دیتای بازی PC می فروشم. آرشیو بازی های PC من حدود 4 ترابایت می باشد:

فروش بازی های PC بر روی هارد (جدید ترین عناوین) (Only the registered members can see the link)

قیمت هارد، قیمت های ذکر شده در سایت دیجی کالا می باشد. شما هر مدلی رو که می خواهید انتخاب کنید و به من اعلام کنید. شاید هم بتوانم حدود 5 یا 10 هزار تومان هارد رو ارزون تر از سایت دیجی کالا تهیه کنم. اما قطعی نیست.
قیمت دیتا روی هارد هم اگر سفارشتان بالای 500 گیگ باشد، به ازای هر گیگ 50 تومان محاسبه می شود. شما می تونید دیتاهای درخواستیتون رو انتخای کرده و سپس سفارش دهید.

شماره تماس من هم این هست:
09309784543

موفق باشید.

kamoj
11-04-15, 00:00
دوست عزیز، بنده در تاپیک زیر هارد به همراه دیتای بازی PC می فروشم. آرشیو بازی های PC من حدود 4 ترابایت می باشد:

فروش بازی های PC بر روی هارد (جدید ترین عناوین) (Only the registered members can see the link)

قیمت هارد، قیمت های ذکر شده در سایت دیجی کالا می باشد. شما هر مدلی رو که می خواهید انتخاب کنید و به من اعلام کنید. شاید هم بتوانم حدود 5 یا 10 هزار تومان هارد رو ارزون تر از سایت دیجی کالا تهیه کنم. اما قطعی نیست.
قیمت دیتا روی هارد هم اگر سفارشتان بالای 500 گیگ باشد، به ازای هر گیگ 50 تومان محاسبه می شود. شما می تونید دیتاهای درخواستیتون رو انتخای کرده و سپس سفارش دهید.

شماره تماس من هم این هست:
09309784543

موفق باشید.