PDA

مشاهده نسخه کامل : نکته مبهم در مقایسه دو کولر CORSAIR H100i , NH-U14S

Admiral_Hunter
25-12-14, 20:21
تو اینترنت داشتم تستهای این دو کولر نگاه میکردم که تو یه تستی هر دوتاشون مشابه بودن و یک سایت دیگه 20 در جه تفاوت داشتند در هنگام اورکلاک و لود 100 درصد
عکساشو اینجا میزارم
من که نفهمیدم حالا کدومشون بهتره!!!! اگه اینا واقعا کاراییشون یکیه پس چرا پول الکی خرج کنیم:1. (27): اونم برای 2 درجه
ولی اگه 20 درجه فرقشونه که واقعا میصرفه پول بیشتر داد و واتر کولر خرید.
این واتر کولر کرسیر گارانتیش با کیه؟

AMD>INTEL
25-12-14, 20:25
من در کل نظر مثبتی روی واتر کولینگ های مدار بسته ندارم . چون عملا بعد از مدتی عملکردشون رو از دست میدن . مایع COOLANT داخلیشون در اکثر مواقع قابلیت شارژ شدن ندارد. طراحی کولرهای NOCUTA هم واقعا میپسندم .

M3RS4D 50062
25-12-14, 20:34
Nocuta یه کمپانیه تخصصی تو عرضه کولینگ پردازنده هست و (مثل یه دکتر حرفه ای) محصولاتش رو با کیفیت خیلی خوبی عرضه میکنه. هرچند کمپانیه CORSAIR هم کمپانیه معتبریه ولی خوب داره دیگه مثل سامسونگ همه چی میزنه و قطعات کیفیت بالایی رو نمیشه ازش انتظار داشت چون توانش رو روی تمام محصولاتش گذاشته ولی Nocuta تمام تیم اجرایی و تحقیقاتیش روی کولینگ پردازنده کار میکنن.

vandelin
25-12-14, 21:01
درود

اصلی ترین خاصیت واترکولینگ های مدار بسته دماشون نیست، بلکه فلسفه استفادشون در رابطه با وزن وارد شده بر روی مین هست. هرچند تقریباً گزارش قطعی بر ایجاد خرابی توسط کولر های سنگین وزن وجود نداره، ولی هرکسی ترجیح میده که 1 کیلو مس به مینبورد خودش آویزون نکنه ! بزرگترین خاصیت واترکول های بسته همینه که اولاً استفاده از اونها یا در حد ایر هست یا ساده تر و دوماً وزن وارد شده بر مینبورد بسیرا کمتر هست ! درسته که کولر هایی مثل D15 در حد واتر های 24 سانتی عمل میکنن ولی ابعاد کولر، راحتی استفاده و از این قبیل موارد نکات مثبت واتر هست که خب البته این نکات مثبت هزینه بیشتر رو هم در بر داره ...

البته از نظر مدت زمان استفاده هم ، اکثر واتر های بسته به خاطر از دست رفتن خاصیت کولانت استفاده شده چیزی در حدود 3 سال عمر مفید دارن و بعد از اون دچار افت پرفورمنس میشن، حالا استحلاک پمپ غیر قابل تعویض بماند. در مقابل ایر هایی که نیکل کاری شدن عمر چندین برابر دارن و فوقش فنش دچار مشکل میشه ...

واتر های مدار باز هم رو اکثر کانفیگ ها نمیتونن حرفی برای گفتن داشته باشن. چون هزینه این کولر ها سرسام اور هست. مخصوصاً که با پیشرفت تکنولوژی چیپست های و پردازنده های جدید روز به روز خنک تر از قبل هستند و فقط در زمانی که شما مثلاً 2 عدد 980 سوپرکلاک شده با یک 6 هسته ایی 5 گیگاهرتزی نیاز دارید میشه گفت این واتر ها معقولانه خواهد شد، هرچد استفاده خود این کانفیگ نیاز به بحث داره ....

Admiral_Hunter
25-12-14, 21:23
خوب این واترکولرهای بسته و پلمپ که قابلیت شارژ ندارند بعد از 3 سال شلنگشو جدا کنید بزنید به یه پمپی یه مخزن هم بهش اضافه کنید بشه واترکولینگ باز:whistle:(ایده های یک ایرانی)

برای خرید سیستم جدیدم رو مادربورد x99 دارم تحقیق می کنم چه کولری قوی تره و خنک تره شما چه ایر کولری پیشنهاد میدین ؟

AMD>INTEL
25-12-14, 21:28
من nocuta d15 رو پیشنهاد میکنم . با خمیر سیلیکون artic silver 5 بی رقیب میشه .

Admiral_Hunter
25-12-14, 22:28
من nocuta d15 رو پیشنهاد میکنم . با خمیر سیلیکون artic silver 5 بی رقیب میشه .

حرف شما 100 درصد قبول دارم منتها رفتم تو سایت nocuta
Noctua.at - sound-optimised premium components "Designed in Austria"! (Only the registered members can see the link-3_Gigabyte)

برای مادربودهای گیگابایت x99 اینو نوشته بود:1. (27):!!!The cooler is extending over the first PCI-E x16 slot, so please use the other available PCI-E slot(s) for your video card(s).

خوب این یعنی چه باید کرد؟
یا بیخیال این کولر بشیم یا بی خیال مادربورد بشیم بریم asus یا msi بگیریم یا گرافیک بندازیم تو اسلات بعدی!!!:1. (28):؟

vandelin
25-12-14, 22:44
رو x99 به خاطر اسلات های رم همون واتر پیشنهاد میشه، یا باید دنبال کولر هایی مثل archon ترمال رایت باشید که ابعاد کمی دارن یا واتر بگیرید. اون 3 سال هم حدودی هست، نه اینکه بعد 3 سال کولر تعطیل شه ! تو واتر ها هم کولر مستر نپتون 280 کولر خوبی هست. بستگی به دو مورد داره، اول اینکه رو چه فرکانسی از چه پردازنده ایی می خواید استفاده کنید، مثلاً رو فرکانس 4-4.5 اونچنان کولر قوی نیاز ندارید. و دوم اول مدل بورد رو انتخاب کنید، بعد کولر، چون اصولاً اول ماشین میخرن بعد میرن روکش صندلی میگیرن براش :D

AMD>INTEL
25-12-14, 22:45
حرف شما 100 درصد قبول دارم منتها رفتم تو سایت nocuta
Noctua.at - sound-optimised premium components "Designed in Austria"! (Only the registered members can see the link-3_Gigabyte)

برای مادربودهای گیگابایت x99 اینو نوشته بود:1. (27):!!!The cooler is extending over the first PCI-E x16 slot, so please use the other available PCI-E slot(s) for your video card(s).

خوب این یعنی چه باید کرد؟
یا بیخیال این کولر بشیم یا بی خیال مادربورد بشیم بریم asus یا msi بگیریم یا گرافیک بندازیم تو اسلات بعدی!!!:1. (28):؟

اگر از دو کارت گرافیک استفاده میکنید . این مطلب مهم هست برای شما . ولی برای کانفیگ تک کارت گرافیک مشکلی نیست .

alksdj
26-12-14, 00:32
درمورد واتر کولینگ باید بگمکه واتر کولینگ های باز خیلی خیلی پرقومنس خوبی دارن نسبت به ایر ولی باید این رو همدر نظر داشته باشیم که از چه قطعاتی برای واتر استفاده کنیم ولی به نظر من بهترین ایر کولینگ همانطور که اساتید گفتن nhd15 هست . من این ایر کولینگ رو داشتم واقعا پرفومنس خوبی داره نسبت به واتر های جدید و بسته . ولی الان دارم از واتر کولینگ استفاده میکنم از نوع بازش . پرفومنس خوبی داره ولی باید توی انتخاب واتر خیلی دقت کنی .

alksdj
26-12-14, 00:39
این هم سیستم من . شرمنده بابت عکس ها انشالله عکس های خوب رو تا چند روز دیگه میزارم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

lorn
26-12-14, 07:39
این هم سیستم من . شرمنده بابت عکس ها انشالله عکس های خوب رو تا چند روز دیگه میزارم
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
مهدی
اون سیمای پاور رو از سوراخای کیس رد کن و یه جوری مخفیشون کنه کیسه خفنی شده ها :great:
مرسی نورپردازی :love:

Admiral_Hunter
26-12-14, 08:08
اگر از دو کارت گرافیک استفاده میکنید . این مطلب مهم هست برای شما . ولی برای کانفیگ تک کارت گرافیک مشکلی نیست .

برای خرید سیستم جدید این قطعات درنظر گرفتم
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI
5820k
GIGABYTE GTX970-G1 GAMING
من که از 2 کارت گرافیک استفاده نکرده و نمیکنم فقط یکی
حالا اگر که ما کارت گرافیک رو در اسلات دوم بزاریم رو سرعت تاثیر داره یا نه؟

Admiral_Hunter
26-12-14, 08:11
درمورد واتر کولینگ باید بگمکه واتر کولینگ های باز خیلی خیلی پرقومنس خوبی دارن نسبت به ایر ولی باید این رو همدر نظر داشته باشیم که از چه قطعاتی برای واتر استفاده کنیم ولی به نظر من بهترین ایر کولینگ همانطور که اساتید گفتن nhd15 هست . من این ایر کولینگ رو داشتم واقعا پرفومنس خوبی داره نسبت به واتر های جدید و بسته . ولی الان دارم از واتر کولینگ استفاده میکنم از نوع بازش . پرفومنس خوبی داره ولی باید توی انتخاب واتر خیلی دقت کنی .
خوب من هیچ اطلاعی در مورد واتر کولر ها ندارم- شما یه مورد معرفی میکنی و قیمتش هم چقدره؟
عکس کیستون هم دیدم خیلی زیباست...:11():

lorn
26-12-14, 08:41
خوب من هیچ اطلاعی در مورد واتر کولر ها ندارم- شما یه مورد معرفی میکنی و قیمتش هم چقدره؟
عکس کیستون هم دیدم خیلی زیباست...:11():
می بخشید که دخالت می کنم با اجازه آقا مهدی
عزیز فکر می کنم منظور ایشون این بود که باید واتر کولینگ رو مثل سیستم جمعش کنی یعنی بلاک جدا بخری مخزن و پمپ و الی آخر رو جدا جدا تهییه کنید و از بهترین ها . الیته اگر دنبال قدرت واقعه ای واترکولینگ هستید
وگرنه ایر کولینگ های حرفه ای مثل D15 در بعضی موارد حتی بهتر از واتر کولینگ های آماده مثل h100 عمل می کنن که خرید اینجور واترکولینگ ها رو توجیه پذیر نمی کنه (بسته به شرایط)
ولی خوب این واترهای آماده ی سری مزایا هم داره دیگه:11():

Amir_2
26-12-14, 08:55
دوستان اير كولر d15 نايابه
منم قصد خريد داشتم گير نيومد !!!

Admiral_Hunter
26-12-14, 09:09
یه نفری میگفت 20 درصد کاهش باند داریم راست میگفت!!!!:1. (27):

Hessam II
26-12-14, 10:44
دوستان اير كولر d15 نايابه
منم قصد خريد داشتم گير نيومد !!!

ان شا الله اواسط بهمن ماه مجدد موجود خواهد شد./

AMD>INTEL
26-12-14, 11:28
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI
5820k
من که از 2 کارت گرافیک استفاده نکرده و نمیکنم فقط یکی

در مادربرد GA-X99-UD5 WIFI
روی اسلات دوم روی مود 8x کار میکنه . پس بهتره دنبال کولر جایگزین باشید برای این مادربرد

M3RS4D 50062
26-12-14, 13:10

مشخصات سیستمتون چیه ؟

alksdj
26-12-14, 14:30
مهدی
اون سیمای پاور رو از سوراخای کیس رد کن و یه جوری مخفیشون کنه کیسه خفنی شده ها :great:
مرسی نورپردازی :love:

چشم آقا امیر گل . هنوز کار مود تموم نشده هنوز برنامه دارم براشون . اون سیم ها رو هم یکجوری مخفیشون میکنم که معلوم نشه
یا تشکر :give_rose:

- - - Updated - - -

می بخشید که دخالت می کنم با اجازه آقا مهدی
عزیز فکر می کنم منظور ایشون این بود که باید واتر کولینگ رو مثل سیستم جمعش کنی یعنی بلاک جدا بخری مخزن و پمپ و الی آخر رو جدا جدا تهییه کنید و از بهترین ها . الیته اگر دنبال قدرت واقعه ای واترکولینگ هستید
وگرنه ایر کولینگ های حرفه ای مثل D15 در بعضی موارد حتی بهتر از واتر کولینگ های آماده مثل h100 عمل می کنن که خرید اینجور واترکولینگ ها رو توجیه پذیر نمی کنه (بسته به شرایط)
ولی خوب این واترهای آماده ی سری مزایا هم داره دیگه:11():

اجازه ما هم دست شماست استاد .
دوست عزیز همانطور که آقا امیر گل فرمودن منظور من این هست که قطعات واتر رو جدا جدا تهیه کنید :11():

Hessam II
26-12-14, 14:34
تو اینترنت داشتم تستهای این دو کولر نگاه میکردم که تو یه تستی هر دوتاشون مشابه بودن و یک سایت دیگه 20 در جه تفاوت داشتند در هنگام اورکلاک و لود 100 درصد
عکساشو اینجا میزارم
من که نفهمیدم حالا کدومشون بهتره!!!! اگه اینا واقعا کاراییشون یکیه پس چرا پول الکی خرج کنیم:1. (27): اونم برای 2 درجه
ولی اگه 20 درجه فرقشونه که واقعا میصرفه پول بیشتر داد و واتر کولر خرید.
این واتر کولر کرسیر گارانتیش با کیه؟

عوامل مختلفی می تونه این اختلاف دما رو توجیه کنه:

1- همانطور که می بینید، دو پردازنده ی مختلف توسط دو شخص یا نهاد متفاوت در حالت تست قرار گرفته اند.
2- جزئیات اورکلاک انجام شده متغیر هست و ممکنه فرکانس ها دقیقاً مشابه، اور نشده باشه.
3- دمای محیط و دمای داخل کیس قطعاً متفاوت هست که در دو تست انجام شده.
4- مشخصات فنی سایر قطعات در دو تست هم نمی تونه بی تاثیر باشه!
5- شنیده شده برخی از وبسایت ها از کمپانی مختلف رشوه می گیرن در ازای نوشتن آمار و ارقام غیرواقعی در راستای تبلیغات سودجویانه.
6- و ... که منو شما بی اطلاع هستیم...

یعنی همه ی این موارد باعث میشه که نشه به بنچمارک ها تا حد زیادی اعتماد کرد. شما شک نداشته باشید که دو کولر از دو برند معتبر در یک رنج قیمت، غیرممکن هست بیش از 5 درجه اختلافشون باشه! چون هر دو کمپانی سازنده در یک رنج قیمت مشخص برای محصول خودشون مطمئن باشید که سنگ تمام گذاشتن تا گوی سبقت رو از رقیب بربایند! ضعف یا عیب در تمامی محصولات و کالاهای دنیا وجود داره و هیچ چیز بی ضعف و بی عیب و ایراد نیست! همچنین در حوزه ی انتخاب کولر هم همه چیز در میزان دما و خنک کنندگی خلاصه نمیشه. شاید اصلی ترین فاکتور انتخاب یک کولر، میزان خنک کنندگیش باشه. اما سایر ویژگی ها مثل طول عمر، کیفیت ساخت، گارانتی و ... هم اهمیت داره.

شما هم به نظر من که قصد خرید سیستم دارید، می بایست یک تاپیک مشاوره جهت خرید سیستم بزنید و هر بحث و گفتگویی هست در مورد تمام قطعات اونجا مطرح کنید. (بعد از اینکه تحقیقاتتون به اتمام رسید و البته 1-2 روز قبل از خرید! نه چندین روز یا چند هفته!)

alksdj
26-12-14, 14:36
مشخصات سیستمتون چیه ؟

آقا مرصاد گل سیستم ما یکم قدیمی هست
P7H57D-V EVO
I3 530
6 RAM
GTX 275 LIGHTNING
POWER ANTIC 900 GAMEING

alksdj
26-12-14, 14:41
این هم لینک قطعات واتر کولینگ
AquaBay M2 - Thermaltake (Only the registered members can see the link uct.aspx%3FC%3D1436%26ID%3D1624&ei=vUidVMibEsWaygO24YKgDg&usg=AFQjCNEca-b01EKTQ2Pk8B8wkWarqVdiCA&bvm=bv.82001339,d.bGQ&cad=rja)AquaBay M3 - Thermaltake (Only the registered members can see the link uct.aspx%3FC%3D1436%26ID%3D1625&ei=2UidVNC_N6OdygPH4YCwDA&usg=AFQjCNHx9PI2mETAoYXkEGR-yomYdalUIg&bvm=bv.82001339,d.bGQ&cad=rja)OCZ Hydroflow CPU Waterblock Review

Mrp7
26-12-14, 20:38
با سلام متوسط عمر واتر کولر ها چقدره؟

AMD>INTEL
26-12-14, 21:18
با سلام متوسط عمر واتر کولر ها چقدره؟

بستگی به شرکت سازنده دارد . ولی کولینگ های مدار بسته واترکولینگ حدود روی 2 سال حساب کنید . البته این متوسط عمر هست . یک محصول شاید بیشتر عمر کنه ولی محصولی حتی کمتر .

Admiral_Hunter
27-12-14, 20:40
رو x99 به خاطر اسلات های رم همون واتر پیشنهاد میشه، یا باید دنبال کولر هایی مثل archon ترمال رایت باشید که ابعاد کمی دارن یا واتر بگیرید. اون 3 سال هم حدودی هست، نه اینکه بعد 3 سال کولر تعطیل شه ! تو واتر ها هم کولر مستر نپتون 280 کولر خوبی هست. بستگی به دو مورد داره، اول اینکه رو چه فرکانسی از چه پردازنده ایی می خواید استفاده کنید، مثلاً رو فرکانس 4-4.5 اونچنان کولر قوی نیاز ندارید. و دوم اول مدل بورد رو انتخاب کنید، بعد کولر، چون اصولاً اول ماشین میخرن بعد میرن روکش صندلی میگیرن براش :D
خوب من هم قبلا اجزای اصلی رو تایین کردم بعدش دارم دنبال کولر میگردم.منتها اینجا مطرح نکردم
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI
5820k
G.SKILL Ripjaws 4 series 16GB (4 x 4GB) 2666

عوامل مختلفی می تونه این اختلاف دما رو توجیه کنه:

1- همانطور که می بینید، دو پردازنده ی مختلف توسط دو شخص یا نهاد متفاوت در حالت تست قرار گرفته اند.
2- جزئیات اورکلاک انجام شده متغیر هست و ممکنه فرکانس ها دقیقاً مشابه، اور نشده باشه.
3- دمای محیط و دمای داخل کیس قطعاً متفاوت هست که در دو تست انجام شده.
4- مشخصات فنی سایر قطعات در دو تست هم نمی تونه بی تاثیر باشه!
5- شنیده شده برخی از وبسایت ها از کمپانی مختلف رشوه می گیرن در ازای نوشتن آمار و ارقام غیرواقعی در راستای تبلیغات سودجویانه.
6- و ... که منو شما بی اطلاع هستیم...

یعنی همه ی این موارد باعث میشه که نشه به بنچمارک ها تا حد زیادی اعتماد کرد. شما شک نداشته باشید که دو کولر از دو برند معتبر در یک رنج قیمت، غیرممکن هست بیش از 5 درجه اختلافشون باشه! چون هر دو کمپانی سازنده در یک رنج قیمت مشخص برای محصول خودشون مطمئن باشید که سنگ تمام گذاشتن تا گوی سبقت رو از رقیب بربایند! ضعف یا عیب در تمامی محصولات و کالاهای دنیا وجود داره و هیچ چیز بی ضعف و بی عیب و ایراد نیست! همچنین در حوزه ی انتخاب کولر هم همه چیز در میزان دما و خنک کنندگی خلاصه نمیشه. شاید اصلی ترین فاکتور انتخاب یک کولر، میزان خنک کنندگیش باشه. اما سایر ویژگی ها مثل طول عمر، کیفیت ساخت، گارانتی و ... هم اهمیت داره.

شما هم به نظر من که قصد خرید سیستم دارید، می بایست یک تاپیک مشاوره جهت خرید سیستم بزنید و هر بحث و گفتگویی هست در مورد تمام قطعات اونجا مطرح کنید. (بعد از اینکه تحقیقاتتون به اتمام رسید و البته 1-2 روز قبل از خرید! نه چندین روز یا چند هفته!)
بله حتما بعد ازاین که تحقیقاتم تمام شد یه هفته قبل از خرید یه تاپیک مشاوره کلی میزنم.

در مادربرد GA-X99-UD5 WIFI
روی اسلات دوم روی مود 8x کار میکنه . پس بهتره دنبال کولر جایگزین باشید برای این مادربرد

با توجه به صحبتهای دوستان کلا از خرید واتر کولر بسته منصرف شدم. حالا فقط به دنبال یه ایر کولر خوب هستم.
با توجه به این که سیستم من از 24 ساعت شاید 20 ساعت روشن باشه. و از گیم بگیر تا کارهای گرافیکی و دانلود و ویرایش ویدئو و....حالا فقط به دنبال یه ایر کولر خوب هستم.
با توجه به اینکه NH-D15 روی مادربورد
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI جا نمیشه. دوستان چه ایر کولری پیشنهاد میدن؟
خودم چند تا کولر دیدم به نظر از نظر اندازه مناسبند:

Noctua NH-U14S
NH_U12
DEEP COOL ICE WARRIOR
DEEP COOL ICE MATRIX 600
deepcool neptwin
Thermalright Archon SB-E X2
Thermalright VenomousX RT Rev.SB-E
Thermalright\TRUE Spirit 140 Power

ممنون از دوستان که وقت میزارن و جواب میدن:give_rose:

AMD>INTEL
27-12-14, 20:47
خوب من هم قبلا اجزای اصلی رو تایین کردم بعدش دارم دنبال کولر میگردم.منتها اینجا مطرح نکردم
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI
5820k
G.SKILL Ripjaws 4 series 16GB (4 x 4GB) 2666

بله حتما بعد ازاین که تحقیقاتم تمام شد یه هفته قبل از خرید یه تاپیک مشاوره کلی میزنم.

با توجه به صحبتهای دوستان کلا از خرید واتر کولر بسته منصرف شدم. حالا فقط به دنبال یه ایر کولر خوب هستم.
با توجه به این که سیستم من از 24 ساعت شاید 20 ساعت روشن باشه. و از گیم بگیر تا کارهای گرافیکی و دانلود و ویرایش ویدئو و....حالا فقط به دنبال یه ایر کولر خوب هستم.
با توجه به اینکه NH-D15 روی مادربورد
GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI جا نمیشه. دوستان چه ایر کولری پیشنهاد میدن؟
خودم چند تا کولر دیدم به نظر از نظر اندازه مناسبند:

Noctua NH-U14S
NH_U12
DEEP COOL ICE WARRIOR
DEEP COOL ICE MATRIX 600
deepcool neptwin
Thermalright Archon SB-E X2
Thermalright VenomousX RT Rev.SB-E
Thermalright\TRUE Spirit 140 Power

ممنون از دوستان که وقت میزارن و جواب میدن:give_rose:

این مدل جایگزین نسبتا خوبیه
Green silver_arrow Fan (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
27-12-14, 21:41
منم با امید جان موافقم
ایر کولینگ Thermal Right Silver Arrow SB-E گزینه خوبیه:great:
Ultimate CPU Cooling Solutions! Thermalright (Only the registered members can see the link)
Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme CPU Cooler Review | PC Perspective (Only the registered members can see the link)

Admiral_Hunter
28-12-14, 09:34
فکر کنم متوجه مشکل نشدید. این کولر Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme CPU Cooler Review | PC Perspective (Only the registered members can see the link)
خیلی عالی هست منتها خیلی بزرگه و اسلات اول گرافیک در مادربورد GIGABYTE GA-X99-UD5 WIFI بلا استفاده میکنه. مگر اینکه اگه بشه بچرخونیمش.!!!!
که خوب اگر بخوایم بچرخونیم همون NH-D 15 بخریم و بچرخونیمش.!!
برای کولر های Noctua NH-U14SThermalright Archon SB-E X2

دیدم که چرخوندنش و نصب کردند.
مثلا یکی با این سیستمRampage V Extreme - Sapphire Vapor-X R9 290 - Noctua NH-U14S مشکل داشته کولرو چرخونده، مشکل حل شده.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Admiral_Hunter
28-12-14, 11:52
آیا با چرخش کولر مشکلی پیش میاد؟!!
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

alksdj
29-12-14, 00:55
آیا با چرخش کولر مشکلی پیش میاد؟!!
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

اگر بخوام کولر رو بچرخونیم باید موارد زیر رو در نظر داشته باشیم
1- اینکه کیس مناسبی انتخاب کنیم که پاور پایین کیس باشه
2- کیس انتخاب کنیم که روی سقف کیس جای خروجی هوا داشته باشه ( خای نصب فن )
3- فن ها رو طوری قرار بدیم که هوا رو از پایین به بالا ( سقف کیس ) منتقل کند
اگر موارد بالا رو داشته باشه به نظر من میشه پرفومنس خوب داشت در عیر اینصورت فکر نمیکنم پرفومنس خوبی بتونه داشته باشه

Admiral_Hunter
29-12-14, 12:09
اگر بخوام کولر رو بچرخونیم باید موارد زیر رو در نظر داشته باشیم
1- اینکه کیس مناسبی انتخاب کنیم که پاور پایین کیس باشه
2- کیس انتخاب کنیم که روی سقف کیس جای خروجی هوا داشته باشه ( خای نصب فن )
3- فن ها رو طوری قرار بدیم که هوا رو از پایین به بالا ( سقف کیس ) منتقل کند
اگر موارد بالا رو داشته باشه به نظر من میشه پرفومنس خوب داشت در عیر اینصورت فکر نمیکنم پرفومنس خوبی بتونه داشته باشه

ممنون کاملا حق با شماست فقط طول رمها رو هم باید درنظر گرفت که با کولر تلاقی نداشته باشه که تو این عکسها حداکثر 4 سانت طول رم مشکلی به نظرم نداشته باشه!!:11():