PDA

مشاهده نسخه کامل : کند شدن سرعت کپی!!

Reza_It93
23-12-14, 23:36
سلام دوستان مدتی هست سرعت هارد سیگیت یک ترابایت st31000524as من کند شده طوری که مثلا یک فایل فیلم رو میخواهم کپی کنم ابتدا سرعتش خوبه و وقتی به اخر کپی میرسه سرعتش به 2 و 3 مگ در ثانیه میرسه علتش چیه؟! ضمنا هاردم قسمت سلامتش سالم هست و هاردم رو دفراگ کردم ولی باز خوب نشد؟!!! ضمنا من بیشتر کار کپی رو با نرم افزار اکسترا کپی انجام میدم!! این نرم افزار هاردم رو خراب نکرده باشه؟!!!! لطفا راهنمایی کنید!!!

AMD>INTEL
23-12-14, 23:46
با برنامه hdtune بنچمارک بگیرید شاتش رو بگذارید . همینطور شات با hd senitel قسمت overview

Reza_It93
24-12-14, 00:22
اقا امید هم در hd tune و هم در hd sentinel نوشته exleent پس مشکلی در قسمت اسمارت نداره!! ضمنا ویروس میتونه باعث کند شدن کپی بشه!!

AMD>INTEL
24-12-14, 01:06
اقا امید هم در hd tune و هم در hd sentinel نوشته exleent پس مشکلی در قسمت اسمارت نداره!! ضمنا ویروس میتونه باعث کند شدن کپی بشه!!

تا شات نگیرید هیچ کمکی از دست من بر نمیاد .نه من و نه هیچکس دیگری بدون دیدن نتایج تست و بنچمارک نمیتونه هیچ تشخیصی بدهد .

Reza_It93
24-12-14, 01:38
اینم شات hd tune که بعد از چند بار تست گرفتن بهترین رو گذاشتم!! ضمنا ارور crc سال گذشته با تعویض کابل ساتا حل شد و تعدادش بعد از گذشت یکسال زیاد نشد!!

Only the registered members can see the link

- - - Updated - - -

اینم شات hd tune که بعد از چند بار تست گرفتن بهترین رو گذاشتم!! ضمنا ارور crc سال گذشته با تعویض کابل ساتا حل شد و تعدادش بعد از گذشت یکسال زیاد نشد!!

AMD>INTEL
24-12-14, 01:42

- - - Updated - - -

کامل بگذارید . من شات hd senitel رو هم خواسته بودم.هاردتون باید یکبار low level format بشه .باید از اطلاعات روی سیستم بکاپ بگیرید و low level format کنید .
شات hd senitel کجاست ؟

Reza_It93
24-12-14, 01:45
اقا امید عرض کردم تو hd senetenil نوشته Exlelent 100 درصد!!!! مشکل هاردم چی هست؟! ضمنا نگفتید ویروس باعث کندی هارد میشه یا نه؟!

AMD>INTEL
24-12-14, 01:48
اقا امید عرض کردم تو hd senetenil نوشته Exlelent 100 درصد!!!! مشکل هاردم چی هست؟! ضمنا نگفتید ویروس باعث کندی هارد میشه یا نه؟!

هر وقت شات hd senitel رو گذاشتید جواب میدم و گر نه منتظر دوستان دیگه باشید بهتون جواب بدند .

Reza_It93
24-12-14, 10:08
اینم شات برنامه hd senetinel

خواهشا راهنمایی کنید!!!

AMD>INTEL
24-12-14, 10:13
توی تست بنچمارک hdtune بهتون گفتم . باید هارد lowl level format بشه . تا این سکته های وسط تست برطرف بشه . درمورد ویروس هم نظری ندارم .اگر آنتی ویروس اپدیت شده داشته باشید احتمالش کم هست .

Reza_It93
24-12-14, 10:16
اقا امید من هاردم کامل پر هست نمیتونم فرمت کنم!!! ضمنا مگه هاردم مشکل بدسکتور داره که باید فرمت بشه!!!

- - - Updated - - -

ضمنا اقا امید انتی ویروس من eset هست میشه بهش اطمینان کرد!!!

AMD>INTEL
24-12-14, 10:22
اقا امید من هاردم کامل پر هست نمیتونم فرمت کنم!!! ضمنا مگه هاردم مشکل بدسکتور داره که باید فرمت بشه!!!

- - - Updated - - -

ضمنا اقا امید انتی ویروس من eset هست میشه بهش اطمینان کرد!!!

من راه حلش رو به شما گفتم .

Reza_It93
24-12-14, 10:23
اقا امید میخوام بدونم هاردم که 100 درصد سالم هست چرا باید low level format کنم!!! تنها مشکلش کند بودن سرعت کپی هست!!

اقا امید این بنچمارک مال 6 ماه پیش هست پس چرا اون موقع سکته نمیزد!!!

mahdinik11
24-12-14, 15:33
سلام دوست عزیز امید جان رو به عنوان استاد ما قبولش داریم . بنده خدا گفت شات کامل بذار . البته من ندیدم که شما چی واسش گذاشتی . ولی کلا در جریان باش هارد ها کلا بعد از مدتی استفاده باید یک بار فرمت بشه کامل دوباره اف دیسک یا پارتیشن بندی کنی . گاهی اوقات هم مشکلاتی پیش میاد که باید فرمت سطح پایین یا همون low level format بشه تا مشکلت حل شه منظور امید رو از سکته من نادید بدون شات فهمیدم . شما متوجه نشدی

Reza_It93
24-12-14, 15:45
اقا مهدی عزیز هارد من فقط 2 سال کار کرد اگه قرار باشه هر سری هارد یک ترابایتم رو با کلی از اطلاعات فرمت کنم پس چیزی برام نمیمونه؟!!!!!:1. (29):

باید کلا بیخیال کل اطلاعاتم بشم!!!! ضمنا من تو اخرین شات که مال 6 ماه پیش هست بنچمارک هاردم رو گذاشتم که اگه دیده باشین هیچ سکته ای نداشت!!! تو این 6 ماه هارد که خراب نشد که!!!!

اقا امید منظور سوالم اینه که هاردم رو بی خود نمیتونم فرمت کنم تکلیف اطلاعاتم چی میشه راه حل دیگه ای نداره یا نمیشه این مشکل رو با نرم افزار تخصصی پیدا کرد؟!

ضمنا اقا امید اینم رو بگم که گاهی اوقات سیستم روشن هست چراغ هارد روشن میشه بطور ممتد و هارد خر خر میکنه بدون اینکه فعالیتی انجام بشه علتش چیه؟!

hamed 111
25-12-14, 01:59
اقا مهدی عزیز هارد من فقط 2 سال کار کرد اگه قرار باشه هر سری هارد یک ترابایتم رو با کلی از اطلاعات فرمت کنم پس چیزی برام نمیمونه؟!!!!!:1. (29):

باید کلا بیخیال کل اطلاعاتم بشم!!!! ضمنا من تو اخرین شات که مال 6 ماه پیش هست بنچمارک هاردم رو گذاشتم که اگه دیده باشین هیچ سکته ای نداشت!!! تو این 6 ماه هارد که خراب نشد که!!!!

هارد اکسترنال !!!

Reza_It93
25-12-14, 11:57
اقا حامد منم میدونم با هارد اکسترنال این اطلاعاتم رو کپی کنم ولی من هارد اکسترنال ندارم دوست عزیز!!!!!!!

ضمنا اقا حامد یک سوال داشتم سیپیو منم مثل شما g645 هست ازش راضی هستین؟! تو بازیهایی مثل far cry4 و یا crysis 3 لگ و تاخیر داره یا نه؟!

hamed 111
25-12-14, 13:42
اقا حامد منم میدونم با هارد اکسترنال این اطلاعاتم رو کپی کنم ولی من هارد اکسترنال ندارم دوست عزیز!!!!!!!

ضمنا اقا حامد یک سوال داشتم سیپیو منم مثل شما g645 هست ازش راضی هستین؟! تو بازیهایی مثل far cry4 و یا crysis 3 لگ و تاخیر داره یا نه؟!

سلام
فارکری که اصلا بازی نکردم!
ولی کرایسیس 2 خیلی خوب بود که باعث شد تا آخرش برم
کرایسیس3 گیر لحظه ای میومد ولی نه زیاد! البته گرافیکم فک کنم باعثش بود440

Reza_It93
25-12-14, 14:13
پس کلا از سیپو خودت راضی هستی ضمنا برند کارت گرافیکت چیه و چند گیگ هست؟!

Admiral_Hunter
25-12-14, 14:18
ضمنا اقا امید اینم رو بگم که گاهی اوقات سیستم روشن هست چراغ هارد روشن میشه بطور ممتد و هارد خر خر میکنه بدون اینکه فعالیتی انجام بشه علتش چیه؟!

احتمالا از سیستم ریستور هستش ...سیستم ریستور ویندوز خاموش کنید.

M A H R A D
25-12-14, 14:47
پس کلا از سیپو خودت راضی هستی ضمنا برند کارت گرافیکت چیه و چند گیگ هست؟!

مباحث خارج از موضوع تاپیک رو از طریق پروفایل کاربر یا پیغام خصوصی دنبال کنید.

دوستان راهنمایی‌های لازم رو کردن. اینکه شما نمی‌تونید اطلاعات‌تون رو پاک کنید یا هارد اکسترنال در دسترس ندارید، کاری از ما برنمیاد.

برای بار چندم هم تذکر دادیم خدمت‌تون که از ارسال پست‌های پشت سر هم خودداری کنید.

تاپیک قفل شد.

سپاس