PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب برنامه ها بوسیله عدم پشتیبانی رم و هارد

حسم
22-12-14, 14:59
دوستان سلام چند وقتی میشه که من می خوام بازی های جدید را نصب کنم (از طریق سی دی های کپی) ولی در حین نصب ایرور های مختلفی میده که بعد از OK کردن اون پیام یا بازی دیگه نصب نمیشه یا ناقص نصب میشه و اجرا نمیشه یا سرعت بازی به شدت پایین هست که باز هم قابل اجرا نیست

جالب تر این جا هست که با چند تا سیستم هم امتحان کردیم اون هام هم همین ایروها را در میانه ی نصب براشون میاد ولی چند تا سیستم هم نصب کردم و بدون مشکل نصب شده (برای همین فکر نکنم مشکل از DVDROM باشه)

و بدتر این که بعضی بازی ها 2 نصبی هستد یعنی اول فایل نصب از حالت فشرده خارج میشه و بعد فایل setup را باید نصب کنی چون کلا سیستم من تو همون نصب اول ایرور میده من اومدم سی دی را رو یکی از سیستم های دوستام نصب کردم و نصب دومش را یا همون فایل setup را ریختم روی هارد اکسترنالم که روی سیستم خودم نصبش کنم ولی اصلا فایل setup را باز نمی کنه گفتم شاید بد کپی کردم باز اومدم هارد را وصل لپ تاپ یکی از آشناهام کردم که اونجا تونست فایل setup را باز کنه

البته بگم که من این مشکل را با بازی های شرکتی یا بازی های که خودم دانلود می کنم ندارم ویندوزم عوض کردم ولی باز مشکلش برطرف نشد

ممنون میشم کسی از دوستان راهنماییم بکنه که مشکل از کجاست و راه حلش چیه

نمونه ای از ایرور ها

Only the registered members can see the link

مشخصات سیستم من

AMD>INTEL
22-12-14, 15:27
اولین کاری که میکنید سیستم رو اسکن کنید از لحاظ ویروس

M3RS4D 50062
22-12-14, 16:01
بنظر من مشکل از فایل اجرایی بازی هست.

حسم
22-12-14, 16:33
اولین کاری که میکنید سیستم رو اسکن کنید از لحاظ ویروس

من کلا ویندوز را عوض کردم یعنی شما می گید برای ویروس هست؟ من رو یه سیستم کاملا آک (تازه مونتاژ شده با قطعات دسته اول و نو) هم امتحان کردم همین ایرور می داد

AMD>INTEL
22-12-14, 17:32
من کلا ویندوز را عوض کردم یعنی شما می گید برای ویروس هست؟ من رو یه سیستم کاملا آک (تازه مونتاژ شده با قطعات دسته اول و نو) هم امتحان کردم همین ایرور می داد

یک تست با AVIRA RESCUE CD بگیرید. بله احتمالش هست .

حسم
23-12-14, 16:10
یک تست با AVIRA RESCUE CD بگیرید. بله احتمالش هست .

دوست عزیز این دیسک نجات آویرا را من دانلود کردم فایل ISO را هم ریختم روی CD و از طریق بوت واردش شدم ولی ادامه اش را نمی دونستم چی کار کنم چند تا گزینه الله بختکی زدم تا بالاخره یه اسکنی اومد و همه ی درایو ها را اسکن کرد فقط هی وسطش می گفت هادر مشکل داره می خواستم بدونم این مشکلی که من دارم می تونه از هارد یا رم باشه؟

AMD>INTEL
23-12-14, 16:12
دوست عزیز این دیسک نجات آویرا را من دانلود کردم فایل ISO را هم ریختم روی CD و از طریق بوت واردش شدم ولی ادامه اش را نمی دونستم چی کار کنم چند تا گزینه الله بختکی زدم تا بالاخره یه اسکنی اومد و همه ی درایو ها را اسکن کرد فقط هی وسطش می گفت هادر مشکل داره می خواستم بدونم این مشکلی که من دارم می تونه از هارد یا رم باشه؟

گزارش خرابی هارد دیسک دارید .
توی ویندوز یک شات با برنامه hd senitel از وضعیت overview بگیرید

حسم
23-12-14, 21:27
گزارش خرابی هارد دیسک دارید .
توی ویندوز یک شات با برنامه hd senitel از وضعیت overview بگیرید

خدمت شما

AMD>INTEL
23-12-14, 21:31
خدمت شما

این هاردت مرخصه گرامی .

M3RS4D 50062
23-12-14, 21:33
پست رو حذف کنید.
با عرض شرمندگی

حسم
23-12-14, 21:47
این هاردت مرخصه گرامی .

جدی میگی؟ مشکلش چیه؟ هیچ راهی نداره برای تعمیرش؟ خواهش می کنم یکم بیشتر توضیح بده

AMD>INTEL
23-12-14, 21:48
جدی میگی؟ مشکلش چیه؟ هیچ راهی نداره برای تعمیرش؟ خواهش می کنم یکم بیشتر توضیح بده

وقتی میگم مرخصه یعنی هیچ امیدی نیست . هارد 500 سیگیت شما میزان سلامت رو 0 زده . کارش هم از بدسکتور و ... گذشته فقط باید بازنشست بشه .

حسم
23-12-14, 21:56
وقتی میگم مرخصه یعنی هیچ امیدی نیست . هارد 500 سیگیت شما میزان سلامت رو 0 زده . کارش هم از بدسکتور و ... گذشته فقط باید بازنشست بشه .

به به. حالا قیمت هارد 500 گیگ تو بازار چند هست ؟و این که یعنی این ارور هم برای هارد است? چون فایل msvcp110.dll را هم دانلود کردم باز هم همین ارور را میده و این که از صبر و حوصله ای هم که تو پاسخ دادنتون دارید خیلی ممنونم

AMD>INTEL
23-12-14, 22:02
به به. حالا قیمت هارد 500 گیگ تو بازار چند هست ؟و این که یعنی این ارور هم برای هارد است چون فایل msvcp110.dll را هم دانلود کردم باز هم همین ارور را میدهو این از صبر و حوصله ای هم که تو پاسخ دادنتون دارید خیلی ممنونم

الان خرید 1 ترابایت به صرفه هست حدود 180-190
خراب شدن و گم شدن فایلهای dll هم یکی از نشانه های خرابی هارد است .

حسم
23-12-14, 22:49
الان خرید 1 ترابایت به صرفه هست حدود 180-190
خراب شدن و گم شدن فایلهای dll هم یکی از نشانه های خرابی هارد است .

خیلی خیلی خیلی ممنون از راهنمایی هاتون حالا یه کاریش می کنم