PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن کارت گرافیک توسط سیستم

Ali.hosseinzadeh13
21-12-14, 23:45
سلام

اخیرابعد اینکه بک آپ ویندوز رو دوباره برگردوندم سیستمم به جای استفاده از گرافیک مجزا از گرافیک پردازنده استفاده میکنه که پردازندم اینتل 4770k iهست

حس میکنم سیتمم کارایی قبل رو نداره و با مشکلاتی دستو پنجه نرم میکنه،قبلا اصلا واسه کاری فکر نمیکرد!!اما گاهی تیک میزنه و مثلا با اتوکد که کار میکنم هنگ میکنه نرم ازفار!که عجیبه برای این سیستم قوی
گرافیکم هم asus gtx650 ti هست

مادر برد هم گیگا z87 oc هست

رم هم 8 هست با باس2400
لطفا راهنماییک کنید،

AMD>INTEL
22-12-14, 00:30
پاور سیستم رو بنویسید . همچنین یک شات با hwmonitor بگیرید .با برنامه aida64 یک بنچمارک cache and mem بگیرید . نتایج رو اینجا بگذارید . شات از هارد با hdsenitel هم بگیرید

Ali.hosseinzadeh13
22-12-14, 01:05
سلام.پاور سیستمم 750 green هست

Only the registered members can see the linkاین تست با hwmonitor

باقیش رو هم میگیرم تا فردا میزارم

AMD>INTEL
22-12-14, 01:07
سلام.پاور سیستمم 750 green هست

Only the registered members can see the linkاین تست با hwmonitor

باقیش رو هم میگیرم تا فردا میزارم

عزیز دل عکست واضح نیست .

Ali.hosseinzadeh13
22-12-14, 01:08
پاور سیستم رو بنویسید . همچنین یک شات با hwmonitor بگیرید .با برنامه aida64 یک بنچمارک cache and mem بگیرید . نتایج رو اینجا بگذارید . شات از هارد با hdsenitel هم بگیرید

ببخشید راتسی بالا حولسم نبود اشتباه نوشته بودم رم 4 هست،در حالی که رم 8 دارم،که دوتا 4 هست

Ali.hosseinzadeh13
22-12-14, 01:16
عزیز دل عکست واضح نیست .

ببخشید
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
22-12-14, 01:20
ببخشید

بنچمارک hdtune هم بگیر با بقیه مواردی که گفتم .حتما ورژن درایور هایی که نصب کردی به همراه نسخه بایوس .

Ali.hosseinzadeh13
22-12-14, 02:46
بنچمارک hdtune هم بگیر با بقیه مواردی که گفتم .حتما ورژن درایور هایی که نصب کردی به همراه نسخه بایوس .

درایور گرافیکم آخرین ورژن هست344.75
بایوس رو از تو سی پی یو زد عکس گرفتم میزارم براتون،ولی تو سایت گیگا نگاه کردم یه نسخه جدید اومده براش که گرفتم باید نصب بشه

AMD>INTEL
22-12-14, 10:39
درایور گرافیکم آخرین ورژن هست344.75
بایوس رو از تو سی پی یو زد عکس گرفتم میزارم براتون،ولی تو سایت گیگا نگاه کردم یه نسخه جدید اومده براش که گرفتم باید نصب بشه
بایوس هم اپدیت کن .
90% مشکل از هارد هست . هاردت وسترن گرین هست ؟
هاردت بیش از حد درگیره . یکی از عجیب ترین بنچمارک هاست که دیدم . از اطلاعات بکاپ بگیر و بعد هارد رو به عنوان هارد دوم متصل کن و با برنامه زیر فرمتش کن
HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool (Only the registered members can see the link)

Ali.hosseinzadeh13
22-12-14, 10:56
بایوس هم اپدیت کن .
هاردت بیش از حد درگیره . یکی از عجیب ترین بنچمارک هاست که دیدم . از اطلاعات بکاپ بگیر و بعد هارد رو به عنوان هارد دوم متصل کن و با برنامه زیر فرمتش کن
HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool (Only the registered members can see the link)
بله وسترن گرین هست
این مشکل رو اول که هارد رو خریدیم هم داشتیم که یکی از دوستام مشکلش رو حل کرد،ولی باز با این حساب دوباره اینطور شده..

بزارید یه هادر پیدا کنم که بتونم اطلاعتم رو توش بریزم تا فرمتش کنم با نرم افزاری که فرمودین تا ببینم چی میشه.

بایوس رو دیشب آپدیت کردم.

Ali.hosseinzadeh13
28-12-14, 13:41
بایوس هم اپدیت کن .

سلام
خوب هستین؟همونطور که فرموده بودین هارد رو با برنامه low level format کردم.خب لطفا الان بفرماید چیکار کنم که کارم خیلی گیره

AMD>INTEL
28-12-14, 14:20
سلام
خوب هستین؟همونطور که فرموده بودین هارد رو با برنامه low level format کردم.خب لطفا الان بفرماید چیکار کنم که کارم خیلی گیره

دوباره شات بگیرید .

Ali.hosseinzadeh13
28-12-14, 14:27
دوباره شات بگیرید .

باشه،بفرماییید که یه پارتیشن واسش درست کنم و ویندوز نصب کنم تو سیستم خودم اینکارو بکنم یا اگر تو سیستم دیگه باشه اشکال نداره، که ازش شات بگیرم؟

AMD>INTEL
28-12-14, 15:10
باشه،بفرماییید که یه پارتیشن واسش درست کنم و ویندوز نصب کنم تو سیستم خودم اینکارو بکنم یا اگر تو سیستم دیگه باشه اشکال نداره، که ازش شات بگیرم؟

اگر روی هارد اطلاعات بریزیذ دقیقتر میشه نظر داد .

Ali.hosseinzadeh13
28-12-14, 22:06
اگر روی هارد اطلاعات بریزیذ دقیقتر میشه نظر داد .
سلام اینها تستهای جدیدی هست که فرمودین بگیرم

AMD>INTEL
29-12-14, 12:56
اکسس تایم بالاست . باز هم نوسان دارید .

Ali.hosseinzadeh13
29-12-14, 14:47
اکسس تایم بالاست . باز هم نوسان دارید .

چیکار باید بکنم؟آیا راهی هست که درستش کنیم یا نه باید بره گارانتی؟

AMD>INTEL
29-12-14, 15:32
چیکار باید بکنم؟آیا راهی هست که درستش کنیم یا نه باید بره گارانتی؟

ببرید گارانتی

Ali.hosseinzadeh13
29-12-14, 15:54
ببرید گارانتی

ممنونم از راهنماییتون