PDA

مشاهده نسخه کامل : Asus 24X DRW-24D3ST vs Pioneer 24X DVR-219LBK

maysamsina
19-12-14, 21:09
سلام دوستان کدوم یک از این درایورهای نوری بهتر هستن کاری به گارنتی نداریم ! از نظر کیفت و سرعت و کارایی و.....

M3RS4D 50062
19-12-14, 21:13
من هم پاونیر داشتم هم اسوس ,هر جفتشون برام خوب کار کردن ,الانم با پاونیر دارم کارام رو میکنم:great:

AMD>INTEL
19-12-14, 21:18
در کل اپتیکال درایوها تفاوت چشمگیری ندارند. شرکتهای بزرگ اکثرا سفارش میدهند و براشون ساخته میشه .در کل تو اپتیکال درایوها پلکستور اگر بتونی پیداکنی بهترین انتخاب هست . بین اسوس و پایونیر هم فرقی نیست .اسوس های جدید هم زیاد ازشون تعریف نمیکنند و کیفیت ساخت مطلوبی ندارند .

maysamsina
20-12-14, 00:04
در کل اپتیکال درایوها تفاوت چشمگیری ندارند. شرکتهای بزرگ اکثرا سفارش میدهند و براشون ساخته میشه .در کل تو اپتیکال درایوها پلکستور اگر بتونی پیداکنی بهترین انتخاب هست . بین اسوس و پایونیر هم فرقی نیست .اسوس های جدید هم زیاد ازشون تعریف نمیکنند و کیفیت ساخت مطلوبی ندارند .

هردوش میتونن دیسک رو پاک کن و دوباره روی دیسک رایت کنن! plextor تو بازار باشه قیمتش حدودا چقده ؟

AMD>INTEL
20-12-14, 00:26
هردوش میتونن دیسک رو پاک کن و دوباره روی دیسک رایت کنن! plextor تو بازار باشه قیمتش حدودا چقده ؟

منظورت دیسکهای R/W هست . بله میتونند دیسک های RW رو رایت کنند .PLEXTOR حدود 100 تا 110