PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال کارت کپچر easycan 4 channel usb2.0DVR به کامپیوتر

grayman2009
18-12-14, 19:30
سلام

یک کارت کپچر خریدار کردم . وهدفم اتصال یک دوربین آنالوگ (که متاسفانه هیچ مشخصاتی ازش ندارم) به کامپوتر و ضبط تصاویر هست . ولی درایورش نصب کردم ولی وقتی نرم افزار خودش رو باز می کنم پیغام میده کارت کپچر به کامپیوتر متصل نیست . با نرم افزار هتد دیگه ای هم نتونستم تصویر بگیرم . (البته اون نرم افزار ها دوربین رو می شناختن ولی هیچکدوم تصویر دریافت نکردن )
STK1160 Grabber

AMD>INTEL
18-12-14, 19:36
سلام

یک کارت کپچر خریدار کردم . وهدفم اتصال یک دوربین آنالوگ (که متاسفانه هیچ مشخصاتی ازش ندارم) به کامپوتر و ضبط تصاویر هست . ولی درایورش نصب کردم ولی وقتی نرم افزار خودش رو باز می کنم پیغام میده کارت کپچر به کامپیوتر متصل نیست . با نرم افزار هتد دیگه ای هم نتونستم تصویر بگیرم . (البته اون نرم افزار ها دوربین رو می شناختن ولی هیچکدوم تصویر دریافت نکردن )
STK1160 Grabber
نرم افزار خودش چی هست ؟
ویندوزی که نصب کردید ؟

grayman2009
19-12-14, 10:49
ویندوز seven 32 bit و seven 64 bit
امتحان کردم نشد
نرم افزار خودش
MultiViewer
هست

AMD>INTEL
19-12-14, 10:54
ویندوز seven 32 bit و seven 64 bit
امتحان کردم نشد
نرم افزار خودش
MultiViewer
هست
این رو یک تستی بزن برای کپچر
VideoCaptureMaster
دانلود Video Capture Master v7.1.0.263 - نرم افزار گرفتن فیلم از محیط (Only the registered members can see the link)
و این
Only the registered members can see the link

grayman2009
19-12-14, 15:37
این نرم افزار ها هم کار نکردند . هردو اینها ارور می دن که کار کپچر به سیستم کانکت نیست .
نکته اینکه درایور خود سی دی دستگاه نتونستم نصب کنم برای همین یک درایور از اینترنت گرفتم ولی تو دوایس منیجر کارت کپچر شناخته شده هست .....
به نطر شما مشکل چیه ؟

AMD>INTEL
19-12-14, 15:39
این نرم افزار ها هم کار نکردند . هردو اینها ارور می دن که کار کپچر به سیستم کانکت نیست .
نکته اینکه درایور خود سی دی دستگاه نتونستم نصب کنم برای همین یک درایور از اینترنت گرفتم ولی تو دوایس منیجر کارت کپچر شناخته شده هست .....
به نطر شما مشکل چیه ؟

مشکل درایور هست