PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا روی یک مادربورد میتوان دو گرافیک با مارک ها و مدل های مختلف نصب کرد

mrijoj
16-12-14, 18:40
منظورم اینه اگر شما مثلا یک مادر بورد z87یا هر مادربورد سری جدید داشته باشید میتوانید دو گرافیک از مارکها و مدل های مختلف بر روی یک مادربورد نصب کنید

جواب از استادان ما در زیر این تاپیک

AMD>INTEL
16-12-14, 18:57
این دو گرافیک منظورت SLI و کراس فایر هست ؟ اگر به منظورافزایش بازدهی و استفاده از SLI-CROSSFIREX حتما باید دو کارت سازگاری داشته باشند با هم .

mrijoj
16-12-14, 20:11
OK
یک سوال لب تابی من ویندوز رو نصب برنامه هاشو فلان واینجورچیزاشو نصب کردم بعد که برنامه ALL DRIVER رو گزاشتم همش نصب شد آپدیتاش بعد الان دیگه صفحه موسش موس لمسیش دیگه کار نمیکنه آخرین درایورشو هم دان کردم نمیدونم چش شده از اونوقت که نرم افزار اصلیش نصب شد اینجوری شده رفتم MANEG دوباره آپدیت و بازخونی کردم بازم درست نشد پاک کردم نرم افزارشو بازم حل نشد چشه این

AMD>INTEL
16-12-14, 20:38
OK
یک سوال لب تابی من ویندوز رو نصب برنامه هاشو فلان واینجورچیزاشو نصب کردم بعد که برنامه ALL DRIVER رو گزاشتم همش نصب شد آپدیتاش بعد الان دیگه صفحه موسش موس لمسیش دیگه کار نمیکنه آخرین درایورشو هم دان کردم نمیدونم چش شده از اونوقت که نرم افزار اصلیش نصب شد اینجوری شده رفتم MANEG دوباره آپدیت و بازخونی کردم بازم درست نشد پاک کردم نرم افزارشو بازم حل نشد چشه این

مشکل به خاطر همون all driver هست . درایورهایی که خود سازنده تو سایتش گذاشته رو نصب کنید .

M A H R A D
17-12-14, 18:58
جان من جواب بده

دمت گرم اوستا

دوست گرامی

قبل از این هم توی پیام خصوصی بهتون تذکر دادم که از ارسال پست‌های اسپم، تشکر و غیرمفید خودداری کنید.

این آخرین تذکره. بعد از این ما رو مجبور خواهید کرد که دسترسی‌تون رو قطع کنیم.

لطفاً رعایت کنید.

سپاس