PDA

مشاهده نسخه کامل : مقایسه جاوا و سی شارپ در یک عکس

iranch
15-12-14, 23:38
Only the registered members can see the link

M3RS4D 50062
16-12-14, 16:32
منظورتون از این عکس چی بوده؟
چون دارم برنامه نویسی میکنم میخوام بدونم نظرتون از چه معیار ها و دید هایی هست!!!!
ممنون
:11()::11()::11():

keyone72
16-12-14, 16:57
بهترین زبان برنامه نویسی تحت ویندوز تا به این لحظه c# هست بدون شک
ولی خب من مطلبی که عکس میخواد برسونه رو قبول دارم جاوا چون نحوه ترجمه کدهاش به زبان ماشین به صورت ترکیبی هست یعنی هم از مترجم محض استفاده میکنه هم از کامپایلر در نتیجه محدود به سیستم عامل نیست به این دلیل خیلی تحویل گرفته میشه

iranch
16-12-14, 18:28
دوستان شاید دیده باشید توی کلاس ها یا در وب سایت ها بحث میشه که برای تحت وب PHP بهتره یا ASP.NET درسته؟
متاسفانه تعصب و جهت گیری خیلی از افراد نمیزاره بحث به جای خوب برسه و هر کس هر چیزی بلده میگه اون بهترین هست.
بگذریم..
اما تا حالا دیدید یک فردی بگه .Net از جاوا بهتره؟!! متعصب ترین فردی هم که با سی شارپ و محصولات ماکروسافتی کد میزنه در مقابل جاوا نمیتونه حرفی بزنه.

به نظر من مقداری از تنبلی ما ایرانی ها هم هست. چون مقداری سینتکس رو راحت تر کرده . برنامه نویسان میره سی شارپ. در صورتی که برنامه نویس رو تنبل میکنه. خیلی از جاها خیلی مسخره هست!!
اصلا نمیفهمید دارید برنامه می نویسید. هیچ چیز معلوم نیست. همه چیز پشت پرده هست. اگر کسی خواست براش توضیح بدهید نمیتونید جیزی بگید
اگر ارور برخوردید نمیفهمید مشکل چیه. چون پشت پرده داره کار رو انجام میده و برنامه نمییس هیچ چیز نمیفهمه :1. (28):

چون در ایران به لایسنس پول نمیدهیم فکر میکنیم پس سود کردیم و برد کردیم!! در صورتی که این طور نیست.

هر چند وقت یکبار ماکروسافت میاد یک پروژه ای کلید میزنه تا جبران کمبود و گذشته بکنه که نمیتونه
حالا جالب باین جاست که من 2 سال هست سی شارپ کار میکنم و الان چند هفته هست ولش کردم. دیدم اون چیزی نیست که من میخوام!

designme
16-12-14, 22:34
Only the registered members can see the link

ممنون بابت تصویر، درکل مقایسه جاوا با c# یه مقولس و جاوا با .net یه مقوله دیگه(که این دومیه کلا اشتباه).
ویرایش: جاوا یک زبان برنامه نویسی هست و .net یک فریم ورک

iranch
17-12-14, 00:08
بعله ، متاسفانه عادت شده که این طور میگیم اما در اصل همین طوره