PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب صحیح پاور

Meysam_M69
15-12-14, 01:12
موقعه نصب پاور گرین gp 700a hp فن پاور باید به سمت کف کیس باشه یا به سمت داخل کیس کیسم گرین x1

AMD>INTEL
15-12-14, 01:17
yahoo.com[/MENTION];304811]موقعه نصب پاور گرین gp 700a hp فن پاور باید به سمت کف کیس باشه یا به سمت داخل کیس کیسم گرین x1

کف کیس شما مشبک هست و کیس x1 پایه دارد . فن به سمت کف کیس باید باشد .

Meysam_M69
15-12-14, 01:29
کف کیس شما مشبک هست و کیس x1 پایه دارد . فن به سمت کف کیس باید باشد .

تو یه جای دیگه سوال کردم اینطوری بهم گفت :
برند پاور مهم نیست , در کل فن پاور رو به بالا باشه که جریان هوای بازتری داره

AMD>INTEL
15-12-14, 01:31
yahoo.com[/MENTION];304814]تو یه جای دیگه سوال کردم اینطوری بهم گفت :
برند پاور مهم نیست , در کل فن پاور رو به بالا باشه که جریان هوای بازتری داره

اشتباه هست .در حالتی که به شما گفتند .هوای گرم داخل برد به سمت مادربرد میره و این نوع گردش غلط هست . کیس شما چهارتا پایه داره که به اندازه لازم برای گردش هوا فضا دارد .اگر این چنین بود کف اون قسمت رو مشبک نمیساختند
کیس orbit هم کیس شما اسکلت معکوس دارد.پاور پائین بسته میشود.
Only the registered members can see the link

Meysam_M69
15-12-14, 01:37
اشتباه هست .در حالتی که به شما گفتند .هوای گرم داخل برد به سمت مادربرد میره و این نوع گردش غلط هست . کیس شما چهارتا پایه داره که به اندازه لازم برای گردش هوا فضا دارد .اگر این چنین بود کف اون قسمت رو مشبک نمیساختند
کیس orbit هم کیس شما اسکلت معکوس دارد.پاور پائین بسته میشود.
Green Orbit Case (Only the registered members can see the link)
حرف شما درسته من الان خودم همینطوری بستم یه جا یه عکس دیدم از سیستم اسمبل شده که فن به سمت داخل کیس بود کیس مذکور هم اسکلت معکوس بود یه دفعه شک کردم نکنه من اشتباه بستم با تشکر

AMD>INTEL
15-12-14, 01:43
yahoo.com[/MENTION];304816]حرف شما درسته من الان خودم همینطوری بستم یه جا یه عکس دیدم از سیستم اسمبل شده که فن به سمت داخل کیس بود کیس مذکور هم اسکلت معکوس بود یه دفعه شک کردم نکنه من اشتباه بستم با تشکر

اگر کف کیس مشبک نباشه . بله چاره ای نیست ولی وقتی مشبک هست . باید پاور فنش به سمت منطقه مشبک باشه /