PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد فریمور هارد سیگیت!!

Reza_It93
14-12-14, 09:17
اقا امید حالا با این تفاصیل فریمور هارد من jc4b فریمور جدید هست یا قدیمی؟! مثلا jc4b جدیدتر هست یا jc45?! ضمنا این طور که اقا مرصاد میگه هاردش که دقیقا مدل هارد من هست اصلا صدا نداره و موقع خاموش و روشن شدن هارد اصلا صدایی تولید نمیشه؟!بخاطر چی هارد اقا مرصاد بی صدا هست؟!

اقا مرصاد اگه امکانش هست از هارد خودتون بنچمارک با نرم افزار hdtune بگیر و برام اپلود کن ببینم سرعت هاردت چطور هست؟!

AMD>INTEL
15-12-14, 00:46
اقا امید حالا با این تفاصیل فریمور هارد من jc4b فریمور جدید هست یا قدیمی؟! مثلا jc4b جدیدتر هست یا jc45?! ضمنا این طور که اقا مرصاد میگه هاردش که دقیقا مدل هارد من هست اصلا صدا نداره و موقع خاموش و روشن شدن هارد اصلا صدایی تولید نمیشه؟!بخاطر چی هارد اقا مرصاد بی صدا هست؟!

اقا مرصاد اگه امکانش هست از هارد خودتون بنچمارک با نرم افزار hdtune بگیر و برام اپلود کن ببینم سرعت هاردت چطور هست؟!

هاردها رو نمیشه مقایسه کرد . چرا یک هارد هم مدل یکیش صداش بیشتره یا کمتره.شما با چه معیاری میگید هارد مرصاد صداش کمتره.شاید صدایی که از نظر شما زیاد هست برای ایشون صدای اضافه تلقی نشه .
از این طریق با واردکردن سریال هاردتون چک کنید برای فریم ویر .ولی اگر اطلاعات مهمی روی هارد دارید قبل از اپدیت فریم ویر بکاپ بگیرید .
Only the registered members can see the link

Reza_It93
15-12-14, 01:29
اقا امید از شما متشکرم!!

اقا مرصاد اگه امکانش هست عکس بنچمارک hd tune هارد خودتون رو برام اپلود کنید!!!

Reza_It93
17-12-14, 22:33
اقا مرصاد من منتظر جوابتون هستم!!!