PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک (مشکل با درایو D لپ تاپ)

mehrdad-2015
13-12-14, 18:01
سلام ببه همه عزیزان
درایو D لپتاپ خالی هستش و هیچ فایلی درونش نیست
کلا 30 گیگ حافظه این درایو هست اما با این که هیچی توش نیست
4 گیگ ازش در حال استفاده است
هر چقدر سعی کردم فرمتش بکنم نتونستم چون ارور میداد که یک برنامه در حال استفاده از این درایو هست
اما هرچقدر لپتاپو ریستارت کردم و....... نتونستم بفهم چه برنامه ای در حال استفاده هست لطفا کمکم کنید.:1. (28)::1. (28)::cry::cry:

mrijoj
13-12-14, 18:04
بالای صفحه سرچ هست رو اون کلیک کن
و
بعد
kind:
رو بنویس هرچی هس میاد یا
kind:.

همین طور شاید فایل هاید باسه که برو فولدر آپشن و از حالت هاید خارج کن

mehrdad-2015
13-12-14, 18:09
ببخشید الان این کارو کردم داخلش یک فایل به نام pageflie.sys هست به حجم 3.85 گیگ هر کاری میکنم پاک نمیشه.

mrijoj
13-12-14, 18:17
برنامه unlocker رو دانلود کنید و پاکش کنین همین

mehrdad-2015
13-12-14, 18:24
با اون برنامه هم نشد اصلا یه چیزه عجیبه.

mrijoj
13-12-14, 18:27
delete doctor حتما پاک میکنه

mrijoj
13-12-14, 18:31
فایل pagefile.sys:این فایل برای مدیریت حافظه مجازی )Virtual Memory( استفاده می شود و حجم آن قابل تغییر توسط شما می باشد و می توانید حتی آن را غیرفعال )حذف( نمایید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:1.به Properties موجود در My Computer ویندوزهای قبل 8 و درComputer ویندوز 8 و یا همان This PC موجود در ویندوز 8.1 مراجعه نمایید.2.روی Advance System Setting کلیک کرده و در پنجره باز شده روی Settings اولی که در بخش Performance می باشد کلیک نمایید.3.در پنجره جدید در تب دوم که Advance نام دارد کلیک کرده و Change را انتخاب کنید.4.حال اگر تیک اولی که اتوماتیک ویندوز می باشد فعال است رامی توانید بردارید و مقدار دلخواه به درایوهای خود بدهید.)Custom size( که دو بخش حجم اولیه و حداکثر حجم به مگابایت برای این کار گذاشته شده اند که پس از انتخاب روی Set کلیک نمایید تا تنظیم گردد و برای خاموش کردن این فایل و حذف در درایو انتخاب شده گزینه No paging file را می توانید انتخاب نمایید.5.در انتها برای انجام دقیق مراحل یکبار Reboot انجام دهید.دقت نماییدبودن این فایل ضروری نمی باشد ولی برای اجرای بهتر لازم می باشد و این را هم به یاد داشته باشید حجم زیاد تر از معمول این فایل باعث کندی سیستم می شود.

mehrdad-2015
13-12-14, 18:32
مشکل اینه که اون فایل بوسیله یک برنامه نامشخص باز و این دو برنامه به همین دلیل ارور میدن....
واقعا نمیدونم این فایل از کجا پیداشد.

mehrdad-2015
13-12-14, 18:39
باش
فهمیدم چه کار کنم از شم ممنونم.:wink: