PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ کردن در هارد WD black 1

lophalab
12-12-14, 22:45
با سلام خدمت اساتید محترم
یه هارد وسترن دیجیتال بلک سری WD1003FZEX خریدم
دو سه روز بیشتر نمیشه که خریدمش حالا نصبش کردم هارد رو با خود ویندوز 7 درایو بندی کردم به ترتیب 50 برای ویندوز و 100 و 50 و 250 و 500 گیگ
بازی فارکرای 4 رو نصب کردم وقتی بازی رو لوود میکنم چراغ هارد دائم روشن میشه (یعنی روشن میمونه) بازی که لوود شد و میرم داخل بازی که بازی کنم
بازی کم میاره یه جورایی وقتی با سرعت موس رو تکون میدم تصویر تیکه تیکه میشه(مثل کسی رو که هی بگیریش بعد ولش کنی :1. (27):) و چراغ هاردم روشن میشه(مشکل از گرافیک و رم نیست)چون
قبلا هارد 500 سیگیت داشتم روی اون نصب بوده و هیچ مشکلی هم نداشته و بازی رو بدون هیچ مشکلی بازی میکردم
از نظر شما مشکلش از چیه؟

AMD>INTEL
12-12-14, 22:47
دو سه روز بیشتر نمیشه که خریدمش حالا نصبش کردم هارد رو با خود ویندوز 7 درایو بندی کردم به ترتیب 50 برای ویندوز و 100 و 50 و 250 و 500 گیگ
بازی فارکرای 4 رو نصب کردم وقتی بازی رو لوود میکنم چراغ هارد دائم روشن میشه (یعنی روشن میمونه) بازی که لوود شد و میرم داخل بازی که بازی کنم
بازی کم میاره یه جورایی وقتی با سرعت موس رو تکون میدم تصویر تیکه تیکه میشه(مثل کسی رو که هی بگیریش بعد ولش کنی :1. (27):) و چراغ هاردم روشن میشه(مشکل از گرافیک و رم نیست)چون
قبلا هارد 500 سیگیت داشتم روی اون نصب بوده و هیچ مشکلی هم نداشته و بازی رو بدون هیچ مشکلی بازی میکردم
از نظر شما مشکلش از چیه؟

شات با برنامه hd senitel از قسمت overview

AMD>INTEL
12-12-14, 22:51
شات با برنامه hd senitel از قسمت overview

پاور سیستم و مشخصات ما بقی قطعات هم تشریح کنید .

lophalab
12-12-14, 22:54
cpu: Intel Core i5-3570K
MotherBoard: Asus P8Z77-V LK
VGA: Sapphire HD 7790 1gig ddr5
Power: Green 600A-EU
Ram: CORSAIR XMS3 4GB DDR3 1600
HDD:Western Digital Black 1TB WD1003FZEX

Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
12-12-14, 23:02
دوست گرامی یک کاری میگم انجام بده . خروجی های پاور رو با مولتی متر بگیر /

lophalab
12-12-14, 23:10
مولتی متر از کجا گیر بیارم؟

همون 4 pim ها؟

(اگه میدونستم اینقدر میخواد اذیت کنه میرفتم 2 ترا سیگیت میگرفتم)

AMD>INTEL
12-12-14, 23:13
مولتی متر از کجا گیر بیارم؟

(اگه میدونستم اینقدر میخواد اذیت کنه میرفتم 2 ترا سیگیت میگرفتم)
هاردت سالمه سالمه . مشکل دیگه ای باعث میشه . با hdtune یک بنچمار بگیر وضعیت بنچمارکش رو ببینم .

lophalab
12-12-14, 23:14
این ارور رو هم توی باز Call of Duty Advanced Warfare میده قبلا درست بوده

AMD>INTEL
12-12-14, 23:19

یک بنچمارک بگیر . در کل توصیه میکنم با acronis disc director یکبار دوباره پارتشین بندی کنی .

lophalab
12-12-14, 23:22

AMD>INTEL
12-12-14, 23:27

موقع تست بنچمارک برنامه ها رو ببند.همینطور آنتی ویروس . این وسطش سکته زده.این هارد رو یکبار پارتشین هاش پاک کنی و با برنامه ACRONIS پارتشین بندی کن

lophalab
12-12-14, 23:35
هرچی نرم افزار بود بستم آنتی ویروسم ندارم
برنامه های داخل رم رو هم برداشتم

AMD>INTEL
12-12-14, 23:39
هرچی نرم افزار بود بستم آنتی ویروسم ندارم
برنامه های داخل رم رو هم برداشتم
این اکسس تایم نباید تو این سری اینقدرباشه . شما یکبار هارد رو دوباره پارتشین بندی کن .
ببین فریم ویر جدید براش اومده
WD Product Update (Only the registered members can see the link)

lophalab
12-12-14, 23:42
چه طوری پارتیشن بندی کنم؟(منظورم چند تا درایو و هر درایو چند گیگ باشه؟یا فرقی نمیکنه؟به دلخواه)
اکسس تایم باید چند باشه؟
فریم ویر به چه دردی میخوره؟
ممنون

YosefFaraji
12-12-14, 23:47

این مشکل مربوط به کرک کال اف دیوتی میشه و ربطی به هارد نداره.هاردتون سرعتش عادیه و مشکلی تو سرعت نداره.برای مشکل فارکرای هم یه پیشنهاد دارم انجامش بدید شاید درست بشه.Page file ویندوز رو غیر فعال کنید.به ترتیب این مسیرو برید:
Computer>properties>advanced system settings>Advanced>Settings(Performance)>Advanced>Change
حالا تمام درایو ها رو روی No Paging File ست کنید.سیستم رو ریستارت کنید و دوباره برید رو بازی ببینید درست شده یا نه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

lophalab
12-12-14, 23:49
این مشکل مربوط به کرک کال اف دیوتی میشه و ربطی به هارد نداره.برای مشکل فارکرای هم یه پیشنهاد دارم انجامش بدید شاید درست بشه.Page file ویندوز رو غیر فعال کنید.به ترتیب این مسیرو برید:
Computer>properties>advanced system settings>Advanced>Settings(Performance)>Advanced>Change
حالا تمام درایو ها رو روی No Paging File ست کنید.سیستم رو ریستارت کنید و دوباره برید رو بازی ببینید درست شده یا نه
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
ممنونم ولی من همین بازی رو با همین کرک بازی کردم روی هارد 500 ام این ارور رو نمیداد هنوز 3روز بیشتر نشده که هارد رو عوض کردم

YosefFaraji
12-12-14, 23:51
ممنونم ولی من همین بازی رو با همین کرک بازی کردم روی هارد 500 ام این ارور رو نمیداد هنوز 3روز بیشتر نشده که هارد رو عوض کردم
این مشکل کال اف 100درصد به کرک مربوط میشه چون خودم قبلا این ارور رو دیدم.اینو دانلود کنید درست میشه:Only the registered members can see the link

lophalab
13-12-14, 00:03
اون روشی رو که گفتین رو انجام دادم ولی بازم قایده ای نداشت
یک ذره بهتر شد ولی بازم همون جوری کم میاره
آخه هارد 500م اصلا به هیچ وجه مشکلی نداشت با اون که 16 مگابایت کشش بود
:1.::1. (12):

جالب اینجاست که از بازی میام بیرون تا 1 دقیقه همون جوری هارد با خودش درگیره و صدا میکنه(البته چراغ هاردم روشنه) البته صداش ضعیفه ولی خب میشنوم

YosefFaraji
13-12-14, 00:10
اون روشی رو که گفتین رو انجام دادم ولی بازم قایده ای نداشت
یک ذره بهتر شد ولی بازم همون جوری کم میاره
آخه هارد 500م اصلا به هیچ وجه مشکلی نداشت با اون که 16 مگابایت کشش بود
:1.::1. (12):

جالب اینجاست که از بازی میام بیرون تا 1 دقیقه همون جوری هارد با خودش درگیره و صدا میکنه(البته چراغ هاردم روشنه) البته صداش ضعیفه ولی خب میشنوم
مشکل کال اف برطرف شد؟راستی رو اون هارد 500که میگید قبلا یه ویندوز دیگه داشتید؟یعنی ویندوز عوض کردید؟الان هر دو هارد وصله؟هر چی برنامه بازه رو ببندید.شاید یکی از برنامه ها باعث کندی هارد میشه.راستی آنتی ویروس دارید؟شاید ویروس داشته باشه سیستم.چون وقتی سیستم ویروسی میشه ویروس سعی میکنه تو کل هارد پخش بشه و مدام هارد رو درگیر میکنه
رم شما کمه واسه بازیهای جدید و اون Page fileکه تو پست بالا گفتم ویندوز یه فایل مثلا 5گیگی تو یکی از درایوها میسازه و وقتی که 4گیگ رم اصلی سیستم پر شد از اون 5گیگ هارد استفاده میکنه و معلومه که چون سرعت هارد از رم سیستم پایینتره باعث کندی و مکث میشه.پشنهاد من اینه که رم رو به 8ارتقا بدید.نه فقط برای همین مشکل.کلا میگم.چون حیفه همچین سیستمی فقط 4گیگ رم داشته باشه

hamed 111
13-12-14, 01:22
از نظر شما مشکلش از چیه؟

سلام
ببخش دوست گرامی احتمالا اعصاب نداری حالشم نیست :wink:

بیزحمت یک تست اینجا بذار 5دقیقه وقت میگیره Only the registered members can see the link

ممنونم

lophalab
13-12-14, 12:43
مشکل کال اف برطرف شد؟راستی رو اون هارد 500که میگید قبلا یه ویندوز دیگه داشتید؟یعنی ویندوز عوض کردید؟الان هر دو هارد وصله؟هر چی برنامه بازه رو ببندید.شاید یکی از برنامه ها باعث کندی هارد میشه.راستی آنتی ویروس دارید؟شاید ویروس داشته باشه سیستم.چون وقتی سیستم ویروسی میشه ویروس سعی میکنه تو کل هارد پخش بشه و مدام هارد رو درگیر میکنه
رم شما کمه واسه بازیهای جدید و اون Page fileکه تو پست بالا گفتم ویندوز یه فایل مثلا 5گیگی تو یکی از درایوها میسازه و وقتی که 4گیگ رم اصلی سیستم پر شد از اون 5گیگ هارد استفاده میکنه و معلومه که چون سرعت هارد از رم سیستم پایینتره باعث کندی و مکث میشه.پشنهاد من اینه که رم رو به 8ارتقا بدید.نه فقط برای همین مشکل.کلا میگم.چون حیفه همچین سیستمی فقط 4گیگ رم داشته باشه

آره درست شد ولی الان مثل فارکرای لگ داره ــ نه همین ویندوزی رو که روی همین هارد نصب کردم یکیه حتی نرم افزارهای کاربردیش ـــ مدل ویندوز رو که عوض نکردم ولی روی این هارد ویندوز نصب کردم ــ نه فقط وسترن دیجیتال وصله ــ همه رو بستم تازه برنامه خاصی هنوز نصب نکردم یه جورایی آکبنده ـــ آنتی ویروس ندارم ـــ خب درسته که کمه ولی چطوری روی هارد 500 سیگیت راحت بازی می شد؟ ـــ من نگاه کردم اصلا رم پر نمیشه تازشم 1 گیگ خالیه ــــ من توی هارد قبلی وقتی فارکرای رو اجرا میکردم اول هارد درگیر میشد بعد دیگه هارد چراغش خاموش میشد ولی این هارد از همون اول درگیر میشه تا آخرش که میام بیرون.

YosefFaraji
13-12-14, 13:09
آره درست شد ولی الان مثل فارکرای لگ داره ــ نه همین ویندوزی رو که روی همین هارد نصب کردم یکیه حتی نرم افزارهای کاربردیش ـــ مدل ویندوز رو که عوض نکردم ولی روی این هارد ویندوز نصب کردم ــ نه فقط وسترن دیجیتال وصله ــ همه رو بستم تازه برنامه خاصی هنوز نصب نکردم یه جورایی آکبنده ـــ آنتی ویروس ندارم ـــ خب درسته که کمه ولی چطوری روی هارد 500 سیگیت راحت بازی می شد؟ ـــ من نگاه کردم اصلا رم پر نمیشه تازشم 1 گیگ خالیه ــــ من توی هارد قبلی وقتی فارکرای رو اجرا میکردم اول هارد درگیر میشد بعد دیگه هارد چراغش خاموش میشد ولی این هارد از همون اول درگیر میشه تا آخرش که میام بیرون.
تو کال اف دیوتی Shader Preloadرو از تنظیمات گرافیکی روشن کنید مشکل لگ برطرف میشه.احتمال وجود ویروس تو سیستمتون هست.و ویروس باعث درگیر شدن هارد میشه چون داره تو کل هارد پخش میشه.یه آنتی ویروس با جدیدترین آپدیتش نصب کنید.احتمال داره قبلا رو هارد 500 بازیها با تنظیمات گرافیکی کمتری اجرا میشدن و به همین خاطر لگ نداشتن.یکم تنظیمات بازی ها رو دستکاری کنید.ولی بازیهای جدید 8گیگ لازم دارن و کمتر از اون باعث ایجاد لگ میشه

lophalab
13-12-14, 22:06
تو کال اف دیوتی Shader Preloadرو از تنظیمات گرافیکی روشن کنید مشکل لگ برطرف میشه.احتمال وجود ویروس تو سیستمتون هست.و ویروس باعث درگیر شدن هارد میشه چون داره تو کل هارد پخش میشه.یه آنتی ویروس با جدیدترین آپدیتش نصب کنید.احتمال داره قبلا رو هارد 500 بازیها با تنظیمات گرافیکی کمتری اجرا میشدن و به همین خاطر لگ نداشتن.یکم تنظیمات بازی ها رو دستکاری کنید.ولی بازیهای جدید 8گیگ لازم دارن و کمتر از اون باعث ایجاد لگ میشه

آقا یوسف آقایی
درسته ولی بدونم که واقعا 8 گیگ رم کارمو راه می اندازه فرداش یکی میخرم. (ویروس مطمئنم نداره)
مثل این هارد که دوستانم تعریفش رو کردن ولی همچین از ته دل از آب در نیومد الان اون حسی رو که قبلا برای خریدش داشتم ندارم......
نمیگم هاردش بده ولی اون چیزی که من فکرشو کردم نبود(این همه پول اونم با زحمت کشی یکم سخته)

YosefFaraji
13-12-14, 23:02
آقا یوسف آقایی
درسته ولی بدونم که واقعا 8 گیگ رم کارمو راه می اندازه فرداش یکی میخرم. (ویروس مطمئنم نداره)
مثل این هارد که دوستانم تعریفش رو کردن ولی همچین از ته دل از آب در نیومد الان اون حسی رو که قبلا برای خریدش داشتم ندارم......
نمیگم هاردش بده ولی اون چیزی که من فکرشو کردم نبود(این همه پول اونم با زحمت کشی یکم سخته)
این مشکل لگ که شما دارید فکر نکنم به هارد ربط داشته باشه.چون من خودم دو تا هارد دارم یکی Maxtor 500 16mb و دومی seagate 1tb 64mb که فکر کنم هارد شما از هردو هارد من سرعتش بیشتر باشه ولی من همچین مشکلاتی که شما میگید نداشتم.راستی بازی کال اف دیوتی یه آپدیت داره که شاید با نصب اون مشکلتون حل بشه.فارکرای هم آپدیت 1.5اومده براش که مشکل لگ رو برطرف میکنه.من نمیگم با خرید رم 100درصد مشکلتون حل میشه ولی تاثیر داره(بعدا نگید تقصیر تو بود رم خریدم و تاثیری نداشت).اکثر بازی های جدید به 6گیگ یا بالاتر رم احتیاج دارن.مثل کال اف دیوتی

lophalab
14-12-14, 00:17
این مشکل لگ که شما دارید فکر نکنم به هارد ربط داشته باشه.چون من خودم دو تا هارد دارم یکی Maxtor 500 16mb و دومی seagate 1tb 64mb که فکر کنم هارد شما از هردو هارد من سرعتش بیشتر باشه ولی من همچین مشکلاتی که شما میگید نداشتم.راستی بازی کال اف دیوتی یه آپدیت داره که شاید با نصب اون مشکلتون حل بشه.فارکرای هم آپدیت 1.5اومده براش که مشکل لگ رو برطرف میکنه.من نمیگم با خرید رم 100درصد مشکلتون حل میشه ولی تاثیر داره(بعدا نگید تقصیر تو بود رم خریدم و تاثیری نداشت).اکثر بازی های جدید به 6گیگ یا بالاتر رم احتیاج دارن.مثل کال اف دیوتی

به نظرت ربطی که به تعداد یا اندازه حجم درایو ها که نداره؟
که بخوام دوباره پارتیشن بندی کنم؟

اینو از سایت وسترن پیدا کردم
قضیه ای جامپر ها چیه؟
ممنون

YosefFaraji
14-12-14, 00:24
به نظرت ربطی که به تعداد یا اندازه حجم درایو ها که نداره؟
که بخوام دوباره پارتیشن بندی کنم؟

Specifications for the Caviar Black SATA 3.0 Gb/s and 6.0 Gb/s drives (Only the registered members can see the link)
اینو از سایت وسترن پیدا کردم
قضیه ای جامپر ها چیه؟
ممنون
نه به اون ربطی نداره.هاردو نگاه کنید اگه جامپر داره کلا درش بیارید.راستی درایوها رو دیفرگمنت کنید

AMD>INTEL
14-12-14, 00:43
هاردت گارانتی کجاست ؟ تاریخ ساختش روچک کن بهم بگو .

lophalab
14-12-14, 00:45
نه به اون ربطی نداره.هاردو نگاه کنید اگه جامپر داره کلا درش بیارید.راستی درایورها رو دیفرگمنت کنید

با نرم افزار خاصی یا با خود ویندوز این کار رو انجام بدم؟
جامپر نداشت

- - - Updated - - -

هاردت گارانتی کجاست ؟ تاریخ ساختش روچک کن بهم بگو .

تاریخ ساختشو از کجا باید نگاه کنم؟
فقط میدونم گارانتیش تا 18.10.2016 هست
گارانتیش از سازگار

YosefFaraji
14-12-14, 01:11
جامپر نداشت

از دیفرگمنت ویندوز میتونید استفاده کنید.من از Smart Defragاستفاده میکنم اونم بدنیست.برنامه های دیگه ای هم برای این کار هست میتونید دانلود کنید

AMD>INTEL
14-12-14, 01:22
جامپر نداشت

- - - Updated - - -

تاریخ ساختشو از کجا باید نگاه کنم؟
فقط میدونم گارانتیش تا 18.10.2016 هست
گارانتیش از سازگار

manufacture date رو روی هارد میزنه

lophalab
14-12-14, 01:44
manufacture date رو روی هارد میزنه

روش اینو نوشته بود
Data 14 oct 2014

مشکلی داره یا نه؟

AMD>INTEL
14-12-14, 01:52
روش اینو نوشته بود
Data 14 oct 2014

مشکلی داره یا نه؟
این لیبل خود هارد هست . یا برچسب گارانتی سازگاره .اگر جلوی DATE اینو زده باشه . پس هاردتون ریفرش نیست .

lophalab
14-12-14, 02:03
روی هارد برچسبی که کنارش بارکد هم داره اینو نوشته بود 2014
گارانتی که روی پلاستیک جلدش زده بود تاریخ 2016 نوشته بود
ریفرش چیه؟

AMD>INTEL
14-12-14, 02:18
روی هارد برچسبی که کنارش بارکد هم داره اینو نوشته بود 2014
گارانتی که روی پلاستیک جلدش زده بود تاریخ 2016 نوشته بود
ریفرش چیه؟

همون 2014 تاریخ ساخت هست . مشکلی نیست .

nima_hl
14-12-14, 02:26
لطفا در task manager در تب performance چک کنید که یوزیج هارد دیسکتون قبل از اجرای برنامه بالا نباشه

اگر یوزیج بالا بود در resource monitor چک کنید چه برنامه ای هارد را مشغول کرده

ممکنه برنامه آپدیت ویندوز یا system protection هارد را به شدت زیر فشار بگذارند

lophalab
14-12-14, 11:54
لطفا در task manager در تب performance چک کنید که یوزیج هارد دیسکتون قبل از اجرای برنامه بالا نباشه

اگر یوزیج بالا بود در resource monitor چک کنید چه برنامه ای هارد را مشغول کرده

ممکنه برنامه آپدیت ویندوز یا system protection هارد را به شدت زیر فشار بگذارند

ممنون
این عکس ها رو در فواصل 20 تا 30 ثانیه گرفتم وقتی که هیچ برنامه ای به جز موزیلا اجرا بوده

nima_hl
14-12-14, 12:05
این تاپیک (Only the registered members can see the link) را بخونید

چون ویندوز تازه نصب کردید احتمالا در حال نصب آپدیت است

یکی دو روز بگذره ( بسته به سرعت اینترنتتون ) آپدیتها نصب کامل میشه

پسنهاد میکنم چند ساعت سیستم را روشن بگذارید تا این کار تمام بشه یا آپدیت را خاموش کنید و شب دو مرتبه روشنش کنید

lophalab
14-12-14, 12:13
من فایروال دارم
تازشم آپدیت ها رو غیر فعال کردم

lophalab
14-12-14, 12:48
این لیبل خود هارد هست . یا برچسب گارانتی سازگاره .اگر جلوی DATE اینو زده باشه . پس هاردتون ریفرش نیست .

دوست گرامی نگفتین منظورتون از ریفرش چیه؟
چه طوری باید ریفرش کنم؟
ممنون

lophalab
15-12-14, 13:01
اساتید بلاخره درستش کردم
1- کل هارد رو فرمت و دوباره پارتیشن بندی کردم با نرم افزار Acronis Disk Director
2- نصب خود درایور های سیستم(منظورم سی دی اصلی خود مادربرد) آخه قبلا با این مجموعه پک ها نصب میکردم
3- نصب نرم افزار Intel Rapid Storage technology
الان دیگه اون مشکل که قبلا داشت رو نداره فقط یک مشکل دیگه اینه که سرعت کپی اش اومده پایین (قبلا از یک درایو به درایو دیگه سرعتش 100 تا 120 ولی الان 40 تا 70)

AMD>INTEL
15-12-14, 13:24
اساتید بلاخره درستش کردم
1- کل هارد رو فرمت و دوباره پارتیشن بندی کردم با نرم افزار Acronis Disk Director
2- نصب خود درایور های سیستم(منظورم سی دی اصلی خود مادربرد) آخه قبلا با این مجموعه پک ها نصب میکردم
3- نصب نرم افزار Intel Rapid Storage technology
الان دیگه اون مشکل که قبلا داشت رو نداره فقط یک مشکل دیگه اینه که سرعت کپی اش اومده پایین (قبلا از یک درایو به درایو دیگه سرعتش 100 تا 120 ولی الان 40 تا 70)

همون اون اشاره کردم که از acronis disc director استفاده کنید . درایور چیپست مادربرد رو نصب کردید ؟
ویندوز روی حالت ahci نصب کردید یا ata-ide

lophalab
15-12-14, 22:02
همون اون اشاره کردم که از acronis disc director استفاده کنید . درایور چیپست مادربرد رو نصب کردید ؟
ویندوز روی حالت ahci نصب کردید یا ata-ide

:1. (28)::1. (27)::1. (27)::1. (2):

اینایی که گفتین یعنی چی؟
آره درایور چیپست با استفاده از سی دی مادربرد نصب کردم
ویندوز روی حالت ahci نصب کردید یا ata-ide منظورتون چطوریه؟
(من مثل همیشه نصب کردم حلا نمیدونم چطوریه)
راستی علت پایین اومدن سرعت کپی اش چیه؟

AMD>INTEL
15-12-14, 22:08
:1. (28)::1. (27)::1. (27)::1. (2):

اینایی که گفتین یعنی چی؟
آره درایور چیپست با استفاده از سی دی مادربرد نصب کردم
ویندوز روی حالت ahci نصب کردید یا ata-ide منظورتون چطوریه؟
(من مثل همیشه نصب کردم حلا نمیدونم چطوریه)
راستی علت پایین اومدن سرعت کپی اش چیه؟

تو بایوس وضعیت SATA MODE دو حالت دارد
1-AHCI
2-ATA-IDE
شما اگر وضعیت ساتا مود روی IDE-ATA بود تغییر بدید و روی AHCI بگذارید و ویندوز نصب کنید . اینطوری سرعت هاردتون تا حدی بهبودپیدا میکنه .

lophalab
15-12-14, 22:47
تو بایوس وضعیت SATA MODE دو حالت دارد
1-AHCI
2-ATA-IDE
شما اگر وضعیت ساتا مود روی IDE-ATA بود تغییر بدید و روی AHCI بگذارید و ویندوز نصب کنید . اینطوری سرعت هاردتون تا حدی بهبودپیدا میکنه .

نه من توی بایوس هیچ چیزی رو تغییر ندادم
کابل هارد هم به sata6 وصله هیچ تغییر هم ندادم توش
فکر کنم بیشتر مال این نرم افزار باشه Intel Rapid Storage technology
این حالت SATA MODE دقیقا کجای تنظیمات بایوس مادربرد Asus p877 vlk هست؟؟؟؟؟؟

AMD>INTEL
15-12-14, 22:48
نه من توی بایوس هیچ چیزی رو تغییر ندادم
کابل هارد هم به sata6 وصله هیچ تغییر هم ندادم توش
فکر کنم بیشتر مال این نرم افزار باشه Intel Rapid Storage technology
این حالت SATA MODE دقیقا کجای تنظیمات بایوس مادربرد Asus p877 vlk هست؟؟؟؟؟؟

دفترچه مادربردت رو نگاه کنی توضیح داده است که کجای بایوس هست .

hamed 111
16-12-14, 00:54

هاردیسک ریفرش خوبه یا بده؟؟

رو هارد من برچسب الاتصال داره نوشته ابوظبی
وسترن750بلو ولی نمیدونم چرا کش16مگ داره:1. (28):

AMD>INTEL
16-12-14, 11:20
هاردیسک ریفرش خوبه یا بده؟؟

رو هارد من برچسب الاتصال داره نوشته ابوظبی
وسترن750بلو ولی نمیدونم چرا کش16مگ داره:1. (28):

ریفربیش خوب هست . همه جای دنیا ارزونتر از قطعات نو میفروشند .ولی اینجا مشتری خبر نداره جنس ریفربیش میخره .

تاج
16-12-14, 20:13
عزیز
سایز پارتیشن نامناسبه
پیشنهادم برای 1 ترا به ترتیب از درایوc
96گیگ
الباقی هم 4 پارتیشن200گیگی

اینو با توجه به اروری ک داده بود گفتم:great:

lophalab
26-12-14, 22:41
سلام
بازم مزاحم همیشگی :D

فکر کنم این هارد 500 قدیمی من یک کمی به مشکل بر خورده بدسکتور گرفته چیکارش کنم؟

AMD>INTEL
26-12-14, 22:47
سلام
بازم مزاحم همیشگی :D

فکر کنم این هارد 500 قدیمی من یک کمی به مشکل بر خورده بدسکتور گرفته چیکارش کنم؟

یکبار low level format کنید دوباره شات بگیرید . وضعیت خوبی ندارد . تعداد بدسکتورها بسیار زیاده

11859917
07-01-15, 19:24
salam khaste nabashid
cjhand rozi midshe hdd wd balack caviar 1tra kharidam nemidonam chera in hdd inghadr seda dare

AMD>INTEL
07-01-15, 19:40
salam khaste nabashid
cjhand rozi midshe hdd wd balack caviar 1tra kharidam nemidonam chera in hdd inghadr seda dare

لطفا فارسی تایپ کنید . بله وسترن بک صداش از هاردهای دیگه بیشتر هست ولی به همان اندازه بازدهی بهتری دارد.

11859917
07-01-15, 20:01
با سلام
چند روزیه یه هارد وسترن دیجیتال بلک سری wdc wd1002faex-00y9ao0 خریدم
موقع خواندن اطلاعات صدای زیادی میده نمیدونم مشکل از کجاست چرا این هارد صدا داره

11859917
07-01-15, 20:03
پس راه حلی نداره پس این هارد صدا داره

AMD>INTEL
07-01-15, 20:05
پس راه حلی نداره پس این هارد صدا داره

یک شات از وضعیت هارد با برنامه hd senitel بگیرید . پاور سیستمتون چیه ؟

11859917
07-01-15, 20:13
green gp480a -eu

AMD>INTEL
07-01-15, 20:16
green gp480a -eu

شات با hd senitel بگیرید از قسمت overview

11859917
07-01-15, 20:21
انجام دادم خوب عزیز

AMD>INTEL
07-01-15, 20:23
انجام دادم خوب عزیز

من اسکرین شاتی نمیبینم .

11859917
07-01-15, 20:39

11859917
07-01-15, 20:50
:whistle:فرستام ........

AMD>INTEL
07-01-15, 20:54

27 تا سکتور ضعیف داری . برای رفع مشکل اینها .به عنوان هارد دوم وصلش کن و با برنامه زیر LLF کن . از اطلاعات هم بکاپ بگیر چون همشون پاک میشه
HDDGURU: HDD LLF Low Level Format Tool (Only the registered members can see the link)

king 10
07-01-15, 20:55
دوستان میدونم بی ربطه ولی میخوام هارد
WD Green 2TB 64MB Buffer HDD
بخرم اگه هارد های خوبی نیستن اینو بخرم
Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm

AMD>INTEL
07-01-15, 21:04
دوستان میدونم بی ربطه ولی میخوام هارد
WD Green 2TB 64MB Buffer HDD
بخرم اگه هارد های خوبی نیستن اینو بخرم
Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm

اگر ویندوز میخواهید روش نصب کنید سیگیت بگیرید

11859917
07-01-15, 21:06
منظورتون 27 سکتور تو کدوم هاردمه که باید فورمت بشه

AMD>INTEL
07-01-15, 21:16
منظورتون 27 سکتور تو کدوم هاردمه که باید فورمت بشه

بدسکتور نه WEAK SECTOR . شما شات گذاشته بودید .