PDA

مشاهده نسخه کامل : کنترل پنل کارت گرافیک اینتل

M I L A D
12-12-14, 15:12
Only the registered members can see the link

سلام. دوستان میشه بفرمایید چرا در بخش power کنترل پانل کارت گرافیک اینتل بنده هیچ گزینه ای نیست؟

AMD>INTEL
12-12-14, 15:22
Only the registered members can see the link

سلام. دوستان میشه بفرمایید چرا در بخش power کنترل پانل کارت گرافیک اینتل بنده هیچ گزینه ای نیست؟

یکبار درایورش رو از کنترل پنل انیستال کنید gpu دومی هم روی سیستم یا لپتاپ دارید

M I L A D
12-12-14, 15:25
یکبار درایورش رو از کنترل پنل انیستال کنید gpu دومی هم روی سیستم یا لپتاپ دارید

بله اینویدیا جی فورس هم دارم.

AMD>INTEL
12-12-14, 15:27
بله اینویدیا جی فورس هم دارم.

هر دو درایور رو پاک و نصب کنید . ترجیحا درایور جدید اینتل و nvidia رو اپدیت و نصب کنید .

M I L A D
12-12-14, 15:29
هر دو درایور رو پاک و نصب کنید . ترجیحا درایور جدید اینتل و nvidia رو اپدیت و نصب کنید .

اینتل کاملا آپدیته. دو روز پیش آپدیت کردم. جی فورس هم فعلا کاری باهاش ندارم. الان مشکلم فقط اینتل هست. وقتی وارد پاور اینتل میشم یه منو میاد که باید پروفایل رو انتخاب کنم. وقتی انتخاب میکنم گزینه هاش ظاهر نمیشن.

AMD>INTEL
12-12-14, 15:33
اینتل کاملا آپدیته. دو روز پیش آپدیت کردم. جی فورس هم فعلا کاری باهاش ندارم. الان مشکلم فقط اینتل هست. وقتی وارد پاور اینتل میشم یه منو میاد که باید پروفایل رو انتخاب کنم. وقتی انتخاب میکنم گزینه هاش ظاهر نمیشن.

درایور جدید را روی درایور قدیمی اپدیت کردید ؟ قبلی رو اول پاک نکردید درسته ؟

M I L A D
12-12-14, 15:36
درایور جدید را روی درایور قدیمی اپدیت کردید ؟ قبلی رو اول پاک نکردید درسته ؟

نه باید پاک میکردم؟
من تاحالا تجربه آپدیت نداشتم. برای پاک کردن اینتل از کجا باید اقدام کنم؟

AMD>INTEL
12-12-14, 15:42
نه باید پاک میکردم؟
من تاحالا تجربه آپدیت نداشتم. برای پاک کردن اینتل از کجا باید اقدام کنم؟
کنترل پنل پروگرام . بعدش با ccleaner رجیستری هم اصلاح کنید

M I L A D
12-12-14, 15:43

حذف اینتل برای نمایشگر اختلالی ایجاد نمیکنه؟

seyed mamali
12-12-14, 15:53

مگه میشه دوتا گرافیک باهم همزمان کار کنن؟
مخصوصا وقتی که چیپستا فرق دارن؟یکی اینتله و یکی nvidia:1. (34): ؟

M I L A D
12-12-14, 16:10
مگه میشه دوتا گرافیک باهم همزمان کار کنن؟
مخصوصا وقتی که چیپستا فرق دارن؟یکی اینتله و یکی nvidia:1. (34): ؟

نه، همزمان که هرگز کار نمیکنن. الان اگر بخوام اینتل رو حذف و دوباره نصب کنم، بعد از حذف اینتل گرافیک دوم وارد عمل میشه؟؟؟

seyed mamali
12-12-14, 16:18
نه، همزمان که هرگز کار نمیکنن. الان اگر بخوام اینتل رو حذف و دوباره نصب کنم، بعد از حذف اینتل گرافیک دوم وارد عمل میشه؟؟؟

من توDedsktop یه دونهSAPPHIRE Radeon داشتم و مادر بردم هم یه اینتل4400HD داخل خودش داره...فقط زما نی می تونم از اینتل استفاده کنم که کارتRadeon از مادربرد جداشده باشه...یعنی وقتی که Radeon وصله اصلا اینتله کار نمیکنه!!!
مال شما لپتاپه یا Desktop؟

M I L A D
12-12-14, 16:46
من توDedsktop یه دونهSAPPHIRE Radeon داشتم و مادر بردم هم یه اینتل4400HD داخل خودش داره...فقط زما نی می تونم از اینتل استفاده کنم که کارتRadeon از مادربرد جداشده باشه...یعنی وقتی که Radeon وصله اصلا اینتله کار نمیکنه!!!
مال شما لپتاپه یا Desktop؟

برای من لپتاپه.

seyed mamali
12-12-14, 16:56
برای من لپتاپه.

برای پاک کردن درایور قدیمی همانطور که آقا امید گفتن از نرم افزار هایی استفاده کنید که رجیستری رو هم چک کنند،چون به شکل عادی درایور ریشه کن نمیشه:give_rose:

M I L A D
12-12-14, 17:32
برای پاک کردن درایور قدیمی همانطور که آقا امید گفتن از نرم افزار هایی استفاده کنید که رجیستری رو هم چک کنند،چون به شکل عادی درایور ریشه کن نمیشه:give_rose:

یعنی الان اگه به صورت عادی uninstall کنم درایور کاملا حذف نمیشه؟

AMD>INTEL
12-12-14, 18:51
حذف اینتل برای نمایشگر اختلالی ایجاد نمیکنه؟

خیر اختلالی ایجاد نمیکند.

M3RS4D 50062
12-12-14, 19:11
برای من لپتاپه.

دوست عزیز برای دسکتاپ امکان استفاده از دو گرافیک معمولا نیست (تحت شرایطی میشه :great:)
ولی برای لپ تاپ ها این امکان هست ,در حالت معمول و کار هایی که گرافیک مجتمع پردازنده بتونه پردازشش کنه از گرافیک مجتمع استفاده میشه
ولی وقتی که پردازشش شما سنگین باشه از گرافیک مجزا یا به اصطلاح گرافیک لپ تاپ که یا انویدیا یا رادئون هست استفاده میشه
این قابلیت سوئیچ کردن بین گرافیک لپ تاپ و گرافیک مجتمع پردازنده هست که خیلی مفیده مخصوصا توی مصرف باتری و حرارت لپ تاپ و . . . .
(اگه مایل بودین بیشتر براتون توضیح میدم)
خوب برای مشکل شما ,اول طبق حرف امید جان درایور هارو پاک کنید و بعد نسخه ا=دیت شده رو از سایت های خودشون دانلود کنید و نصب کنید
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
:give_rose:

seyed mamali
12-12-14, 19:26
دوست عزیز برای دسکتاپ امکان استفاده از دو گرافیک معمولا نیست (تحت شرایطی میشه :great:)
ولی برای لپ تاپ ها این امکان هست ,در حالت معمول و کار هایی که گرافیک مجتمع پردازنده بتونه پردازشش کنه از گرافیک مجتمع استفاده میشه
ولی وقتی که پردازشش شما سنگین باشه از گرافیک مجزا یا به اصطلاح گرافیک لپ تاپ که یا انویدیا یا رادئون هست استفاده میشه
این قابلیت سوئیچ کردن بین گرافیک لپ تاپ و گرافیک مجتمع پردازنده هست که خیلی مفیده مخصوصا توی مصرف باتری و حرارت لپ تاپ و . . . .
(اگه مایل بودین بیشتر براتون توضیح میدم)
خوب برای مشکل شما ,اول طبق حرف امید جان درایور هارو پاک کنید و بعد نسخه ا=دیت شده رو از سایت های خودشون دانلود کنید و نصب کنید
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
:give_rose:

البته میدونم که با شروع این بحث AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) جان ناراحت میشن!!! حق دارن چون هر حرفی جایی داره و هر بحثی تاپیکی...
اما کلا جرقه ی سوال من زمانی شروع شد که داشتم تو یکی از تاپیکا به تصویر یه مادربرد جدید نگاه میکردم...اون سه تا جای کارت گرافیک داشت...از اونجا فهمیدم که میشه چند تا کارت گرافیک با هم داشت...
حالا الآن اینجا میخاستم بدونم که چیپست ONBOARD گرافیکی و یه کارت گرافیک میتونن باهم همکاری کنن...مثلا یکیشون 1گیگ اون یکی هم 1گیگ،بعد گرافیک سیستم بشه 2گیگ؟

البته بازم معذرت خواهی جاش اینجا نبود ولی اگه بحث داغ بشه یه تاپیک بزنیم بد نیست...
اصلا اسم تاپیک مربوط به همون فناوریایی باشه که رو مادر بردا هست نمیدونم فکر کنم یکیشون SLI بود:lol:

seyed mamali
12-12-14, 19:29
یعنی الان اگه به صورت عادی uninstall کنم درایور کاملا حذف نمیشه؟

شما درایورو دانلود کنید...بععد به شکل عادی معمول قبلیروUninstall کنید و جدیدرو نصب کنید...اگه نتیجه نداد اونوقت خبر بدید دوستان راهنمایی میکنن...

M3RS4D 50062
12-12-14, 19:33
البته میدونم که با شروع این بحث AMD>INTEL (Only the registered members can see the link) جان ناراحت میشن!!! حق دارن چون هر حرفی جایی داره و هر بحثی تاپیکی...
اما کلا جرقه ی سوال من زمانی شروع شد که داشتم تو یکی از تاپیکا به تصویر یه مادربرد جدید نگاه میکردم...اون سه تا جای کارت گرافیک داشت...از اونجا فهمیدم که میشه چند تا کارت گرافیک با هم داشت...
حالا الآن اینجا میخاستم بدونم که چیپست خONBOARD گرافیکی و یه کارت گرافیک میتونن باهم همکاری کنن...مثلا یکیشون 1گیگ اون یکی هم 1گیگ،بعد گرافیک سیستم بشه 2گیگ؟

البته بازم معذرت خواهی جاش اینجا نبود ولی اگه بحث داغ بشه یه تاپیک بزنیم بد نیست...
اصلا اسم تاپیک مربوط به همون فناوریایی باشه که رو مادر بردا هست نمیدونم فکر کنم یکیشون SLI بود:lol:

سید جان بهتره که تاپیک بزنی یا اگه خواستی پ خ بده تا بیشتر برات توضضیح بدم
بله ,برد هایی که معمولا بیش از یک اسلاید برا گرافیک دارن (مثل 2 یا 3 یا 4 )قابلیت استفاده از چند گرافیک رو دارن
که کارت های انویدیا از تکنولوژی SLI استفاده میکنن
و کارت های رادئون از Cross Fire استفاده میکنن

M I L A D
12-12-14, 22:00
شما درایورو دانلود کنید...بععد به شکل عادی معمول قبلیروUninstall کنید و جدیدرو نصب کنید...اگه نتیجه نداد اونوقت خبر بدید دوستان راهنمایی میکنن...

الان اینتل رو uninstall کنم اونوقت نمایشگر با کدوم کارت کار میکنه. نمایشگر دچار اختلال نمیشه؟؟

M I L A D
13-12-14, 09:36

من درایور اینتل رو از پروگرام پاک کردم. ccleaner رو هم نصب کردم و از قسمت رجیستری یه گزینه مربوط به اینتل بود که اون رو هم گزینه fix isue رو زدم. وقتی ری استارت کردم (قبل از نصب درایور نسخه جدید اینتل)، نسخه قدیمی 3308 اینتل خودش نصب شد و مشکل تغییر اتوماتیک نور لپ تاپ هم حل شد. تمامی منوهای کنترل پنل اینتل هم آشکار بودند و کار میکردند. وقتی مجددا درایور جدید رو نصب کردم باز هم همونطوری شد. مشکل از چیه؟ اگه از نسخه 3308 استفاده بشه اشکالی داره؟؟؟

AMD>INTEL
13-12-14, 10:12
من درایور اینتل رو از پروگرام پاک کردم. ccleaner رو هم نصب کردم و از قسمت رجیستری یه گزینه مربوط به اینتل بود که اون رو هم گزینه fix isue رو زدم. وقتی ری استارت کردم (قبل از نصب درایور نسخه جدید اینتل)، نسخه قدیمی 3308 اینتل خودش نصب شد و مشکل تغییر اتوماتیک نور لپ تاپ هم حل شد. تمامی منوهای کنترل پنل اینتل هم آشکار بودند و کار میکردند. وقتی مجددا درایور جدید رو نصب کردم باز هم همونطوری شد. مشکل از چیه؟ اگه از نسخه 3308 استفاده بشه اشکالی داره؟؟؟

نه مشکلی نیست

M I L A D
13-12-14, 10:28
نه مشکلی نیست

نسخه 3308 توی کیفیت تصویر و ... تغییری ایجاد نمیکنه؟؟

AMD>INTEL
13-12-14, 10:49
نسخه 3308 توی کیفیت تصویر و ... تغییری ایجاد نمیکنه؟؟

نه دوست عزیز