PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا سرویس انتقال مکالمه برای سیم کارت قطع شده کار میکنه ؟

Cyberlife
09-12-14, 19:52
سلام

آیا سرویس انتقال مکالمه برای سیم کارت قطع شده کار میکنه ؟

به خاطر تبلیغات پیامکی که همراه اول برای سیم کارت دائمی من ارسال میکرد، 2 ماه پیش

مبلغی نزدیک به 200 هزار تومان در قبض موبایل من به عنوان خدمات ارزش افزوده اومد که

ارزش پرداخت کردن نداره، حالا برام پیغام اومده که در صورت عدم پرداخت بدهی سیم کارت

شما قطع خواهد شد، میخوام ببینم اگه یک سیم کارت رایتل یا ایرانسل بگیرم و کد انتقال

مکالمه رو روی سیم کارت همراه اول وارد کنم، بعد از قطع شدن سیم کارت انتقال مکالمه

هنوز فعاله یا نه ؟

کسی تجربه این مورد رو داره ؟

M3RS4D 50062
09-12-14, 20:45
سلام

آیا سرویس انتقال مکالمه برای سیم کارت قطع شده کار میکنه ؟

به خاطر تبلیغات پیامکی که همراه اول برای سیم کارت دائمی من ارسال میکرد، 2 ماه پیش

مبلغی نزدیک به 200 هزار تومان در قبض موبایل من به عنوان خدمات ارزش افزوده اومد که

ارزش پرداخت کردن نداره، حالا برام پیغام اومده که در صورت عدم پرداخت بدهی سیم کارت

شما قطع خواهد شد، میخوام ببینم اگه یک سیم کارت رایتل یا ایرانسل بگیرم و کد انتقال

مکالمه رو روی سیم کارت همراه اول وارد کنم، بعد از قطع شدن سیم کارت انتقال مکالمه

هنوز فعاله یا نه ؟

کسی تجربه این مورد رو داره ؟

دوست عزیز شما میخواین در واقع این سیم کارت همراه اولتون رو دایورت کنید رو خط جدیدتون؟؟؟
خیر ,چون دایورت کردن هزینه داره و از حسابتون کسر میشه و چون سیم کارت رو مسدود میکنن دیگه امکان دایورت کردن هم از روی سیم کارت شما غیر فعال میشه:great::great::great:

Cyberlife
09-12-14, 22:09
دوست عزیز شما میخواین در واقع این سیم کارت همراه اولتون رو دایورت کنید رو خط جدیدتون؟؟؟
خیر ,چون دایورت کردن هزینه داره و از حسابتون کسر میشه و چون سیم کارت رو مسدود میکنن دیگه امکان دایورت کردن هم از روی سیم کارت شما غیر فعال میشه:great::great::great:

ممنون از راهنمایی شما، پس هیچ راه حلی وجود نداره ؟

M3RS4D 50062
10-12-14, 10:03
ممنون از راهنمایی شما، پس هیچ راه حلی وجود نداره ؟

تنها راهش اینکه سیم کارتتون اعتبار پولی داشته باشه که شما هم نمیخواین این هزینه 200 هزار تومن رو پرداخت کنید و سیم کارتتون اعتبار داشته باشه,پس راهی نست