PDA

مشاهده نسخه کامل : تغییر نور خفیف و یکباره مانیتور

M I L A D
09-12-14, 15:13
سلام دوستان عزیز
مدل لپ تاپ من asus n56jk هستش که بعضی وقتها که دارم کار میکنم احساس میکنم به یکباره انگار نور صفحه خودش یک مقدار خیلی کم کاهش پیدا کرده، یا حتی افزایش پیدا کرده، درست مثل اینکه نورش و کیفیت تصویرش نوسان داره. این مورد خیلی خفیف هستش و با دقت دیده میشه. و اکثر اوقات که از یک صفحه دیگه مثلا صفحه یه برنامه میام توی صفحه دسکتاپ همون سه چهار ثانیه اول اینطوری میشه و بعدش ثابت میمونه. به جای تصویر زمینه رنگ هم گذاشتم که شاید مشکل فرایند لود عکس باشه، چون عکسهای پس زمینه حجمشون زیاده اما برای رنگها هم همینطوریه. به نظر شما مشکل خاصی هست؟ لازمه که بگم وقتی از باتری استفاده میکنم اینطوری میشه، زمان استفاده از برق این اتفاق نمی افته. البته این لپ تاپ دو گرافیکه هست. احتمال داره که وقتی با باتری وصله بره توی گرافیک ضعیفتر و این اتفاق بیفته؟؟؟ اگه ممکنه دلیل رفع این مشکل رو وقتی که از باطری استفاده میکنم بگید. ممنون

mrijoj
09-12-14, 19:16
فک کنم وقتی از باتری استفاده میکتین اینطوری میشه درسته؟؟؟!

M I L A D
09-12-14, 19:40
فک کنم وقتی از باتری استفاده میکتین اینطوری میشه درسته؟؟؟!آره دقیقا. توی متن بالا هم گفتم. شما دلیلشو میدونین؟

ultimate313
13-12-14, 21:05
سلام خدمت دوستان چن روزی میشه که رو مرورگری اینترنت وقتی بالا یا پایین مییام به ندرت پیش مییاد یه تیکه از صفحه به شکل لوزی یا مثلث درممباد که شطرنجی میشه ینی رنگارو قاطی نشون میده بد با بالا کردن یا پایین بردن صفحه مشکل رفع میشه ممکن هست که کارتم مشکل پیدا کرده باشه چن باری پیش اومدمه برام شکلو رنگا غیر عادی هس ....

مدل کارت : r9 270x oc toxic
پاور: 900 ultimate colermaster
mb: 990 gd 65
خواهشا راهنمایی کنید :1. (27):

AMD>INTEL
13-12-14, 21:22
سلام خدمت دوستان چن روزی میشه که رو مرورگری اینترنت وقتی بالا یا پایین مییام به ندرت پیش مییاد یه تیکه از صفحه به شکل لوزی یا مثلث درممباد که شطرنجی میشه ینی رنگارو قاطی نشون میده بد با بالا کردن یا پایین بردن صفحه مشکل رفع میشه ممکن هست که کارتم مشکل پیدا کرده باشه چن باری پیش اومدمه برام شکلو رنگا غیر عادی هس ....

مدل کارت : r9 270x oc toxic
پاور: 900 ultimate colermaster
mb: 990 gd 65
خواهشا راهنمایی کنید :1. (27):

تو یک تاپیک مطرح کردید و جوابتون رو دادم .لطفا سوالتون رو یکجا مطرح کنید .