PDA

مشاهده نسخه کامل : برند کارت گرافیک

Meysam_M69
08-12-14, 22:17
تو برند های کارت گرافیک INNO3D مارک خوبی هست ومیشه با برند های گیگا یا ایسوس یا MSI مقایسش کرد؟

AMD>INTEL
08-12-14, 22:20
به شخصه من گیگابایت و اسوس رو به این برند ترجیح میدم. این برند حضور موفقی تو ایران نداشته دز طول سالهایی که من تو این صنف هستم و همینطور یک نماینده و کانال قدرتمند که بتونه پشتیبانی کامل انجام بدهد .

Meysam_M69
08-12-14, 22:25
به شخصه من گیگابایت و اسوس رو به این برند ترجیح میدم. این برند حضور موفقی تو ایران نداشته دز طول سالهایی که من تو این صنف هستم و همینطور یک نماینده و کانال قدرتمند که بتونه پشتیبانی کامل انجام بدهد .

اینکه میگن گیگابایت تو مدل GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 کولاک کرده راست هست این گرافیک واقعا قدرتمندتر از سایر رقبا هست؟

AMD>INTEL
08-12-14, 22:34
yahoo.com[/MENTION];303935]اینکه میگن گیگابایت تو مدل GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 کولاک کرده راست هست این گرافیک واقعا قدرتمندتر از سایر رقبا هست؟

تقریبا درست هست .دیروز یک بررسی رو در تاپیک این سری از کارت گرافیک ها گذاشتم . البته نتایج مقایسه برند های دیگه هم رضایت بخش بودند .
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
09-12-14, 00:48
یک نکته مهم هم هست . شرکتهایی بزرگی مثل اسوس و گیگابیت به دلیل فروش بالاتر .توانایی هزینه بود تحقیقاتی و برای بخش r&D خودشون هزینه بیشتری میکنند.شما با مقایسه مادربردها این چند شرکت با شرکتهای دیگه متوجه یکسری فناوری انحصاری میشید که در اثرتحقیقات بوجوده آمده است .