PDA

مشاهده نسخه کامل : فرق هاردهای اینترنال وسترن دجیتال

maysamsina
08-12-14, 20:41
دوستان دلیل فرق مدلهای مختلف هارد وسترن در چی اه و چرا اینقد اختلاف قیمت داره ؟ البته اینترنال !

آبی, سبز , مشکی , قرمز , زرد

AMD>INTEL
08-12-14, 21:02
دوستان دلیل فرق مدلهای مختلف هارد وسترن در چی اه و چرا اینقد اختلاف قیمت داره ؟ البته اینترنال !

قیمت جهانیشون فرق داره.
red , black گرونتر هستند . چون تخصصی هستند
بعد ابی هست
سبز هم ارزانترین مدلش هست .

seyed mamali
08-12-14, 21:14

بلک:واسه کارهای سرعتی(نصب OS و برنامه های طراحی)
رد:مخصوص سرور(همیشه روشن باشه و روش آپلود و دانلود صورت بگیره)
بلو:تقریبا آچار فرانسه...طرفدارهای زیادی بخاطر قیمت مناسبش نسبت به کاراییش دارهP/P
گرین:مخصوص آرشیو کردن ، یارو 2ترا بایت طلاعات داره که شاید سالی یه بارم ازشون استفاده نکنه یعنی فقط میخاد اطلاعات تلمبار کنه(خنک: طبق تجربه خودم بیشتر اوقات دماش عین دمای اتاقه!!!-بی صدا)

اصولا سبز رو واسه نصب ویندوز توصیه نمیکنن ، سرعتش پایین نیست ولی ساختار و طراحیش طوریه که برای OS تنبله...

AMD>INTEL
08-12-14, 21:20
این مقایسه شون هست .
Internal Desktop Hard Drives Overview (Only the registered members can see the link)

maysamsina
08-12-14, 23:17
بلک:واسه کارهای سرعتی(نصب OS و برنامه های طراحی)
رد:مخصوص سرور(همیشه روشن باشه و روش آپلود و دانلود صورت بگیره)
بلو:تقریبا آچار فرانسه...طرفدارهای زیادی بخاطر قیمت مناسبش نسبت به کاراییش دارهP/P
گرین:مخصوص آرشیو کردن ، یارو 2ترا بایت طلاعات داره که شاید سالی یه بارم ازشون استفاده نکنه یعنی فقط میخاد اطلاعات تلمبار کنه(خنک: طبق تجربه خودم بیشتر اوقات دماش عین دمای اتاقه!!!-بی صدا)

اصولا سبز رو واسه نصب ویندوز توصیه نمیکنن ، سرعتش پایین نیست ولی ساختار و طراحیش طوریه که برای OS تنبله...

زرد چی ؟ من بین آبی و سبزش موندم ! یکی میکه بدرد نمخوره از فروشندش پرسید م ؟

AMD>INTEL
08-12-14, 23:46
منظورت Western Digital Raid Edition هست ؟
گرین برای نصب ویندوز مناسب نیست . یعنی افت سرعت محسوسه .
Only the registered members can see the link

maysamsina
08-12-14, 23:55
منظورت Western Digital Raid Edition هست ؟
گرین برای نصب ویندوز مناسب نیست . یعنی افت سرعت محسوسه .
WD Re | Hard Drives (Only the registered members can see the link)

بله فکر کنم ! Western Digital RE WD2000FYYZ 2TB

AMD>INTEL
08-12-14, 23:59
بله فکر کنم ! Western Digital RE WD2000FYYZ 2TB

خوب این هارد از وسترن 2 ترابایت بلک هم گران تر هست . وسترن بلک مناسب تر هست برای شما و استفاده خانگی

seyed mamali
09-12-14, 07:41
زرد چی ؟ من بین آبی و سبزش موندم ! یکی میکه بدرد نمخوره از فروشندش پرسید م ؟

زرد نداریم والا ، من نشنیدم....
به هر حال شما واسه خرید هارد باید کار بری و بودجتونو مشخص کنید...
اگه فقط واسه نصب ویندوز وبرنامه های کاربردی میخایین SSD ها که حجمشون دورو بر 120گیگه وقیمت تقریبی300هست خوبه...
واسه یه کاربری عادی با بودجه نسبتا پایین و حجم اطلاعاتی نسبتا بالا هارد های سری بلو هم انتخاب عالی هست...

اگه بودجه طرف بالا باشه معمولا دوستان پیشنهاد خرید 2 تا هاردو میدن...(مثلا یهSSD+یه دونه بلو 1ترابایت)
بالاخره شما باید اول باید نوع کاربریتونو مشخص کنید و بهد هم بودجتونو به دوستان بگید تا دقیق راهنمایی بشین...