PDA

مشاهده نسخه کامل : اعتبار سایت آسارایان (asarayan.com)؟؟؟

MiladIT
07-12-14, 19:57
با عرض سلام

از کاربران محترم انجمن آیا از سایت آسا رایان سفارشی داشتید؟ یا کلا در مورد وضعیت و اعتبار این سایت اگر هر اطلاعی دارید ممنون میشم در اختیار بنده قرار بدید

قیمت هایی که این سایت ارائه داده در بعضی موارد از لیون کامپیوتر و دیجی کالا هم مناسب تر هست و مورد دیگه هزینه ارسال پست سفارشی اون برای شهرستان ها هست که نسبت به 2 سایت ذکر شده مناسب تر هست و با این اوصاف می خواستم اگه دوستان این سایت رو تایید می کنند کالای مورد نظرم رو از این سایت سفارش بدم

قیمت ، فروش سخت افزار و لوازم جانبی کامپیوتر - AsaRayan.Com (Only the registered members can see the link)

با تشکر

AMD>INTEL
07-12-14, 20:42
به نظرم از سایت معتبر تر خرید کنید . ریسک نکنید برای چند تومن تخفیف . معمولا این سایتها باید اول با مبلغ کمتر خرید کرد چند بار .

mustang2
08-12-14, 01:48
من یه موس خریدم ازشون مشکلی برام پیش نیومد ، چند بارم حضوری ازشون خرید کردم بالای دو تومن ، دفترشون تو خیابونه ولیعصره ، به نظر من مجموعه قابل اعتمادی هست ولی مثل دیجی کالا شناخته شده نیست

mamalireza
27-06-16, 12:48
من یه موس خریدم ازشون مشکلی برام پیش نیومد ، چند بارم حضوری ازشون خرید کردم بالای دو تومن ، دفترشون تو خیابونه ولیعصره ، به نظر من مجموعه قابل اعتمادی هست ولی مثل دیجی کالا شناخته شده نیست

اعتبار سایت آسارایان (asarayan.com)

یه مشکلی که ما ایرانیا داریم اینه که احساساتی هستیم و یکدفعه و بدون داشتن هیچ اطلاعاتی در مورد یکسری چزها نظر میدیم

سایت آسارایان از هر نظری بگید مورد اعتماد هست . بخش آموزش این سایت را دیدید ؟ هیچ سایت آموزشی با این کیفیت پیدا نمی کنید تو ایران که به صورت رایگان این همه مقاله در اختیار دیگران قرار داده باشه

فروشگاهش جهت اطمینان دوستان دارای نماد اعتماد دوستاره هست که تعداد فروشگاه های با این نماد از انگشتای دست کمتر هست

یک مورد شکایت هم از این سایت در انجمن های مختلف ثبت نشده که در مقایسه با رقبا خودش خیلی ارزش داره

سعی کنیم با نظرات بدون دلیل و مدرک مانع از پیشرفت یکسری از شرکت ها نشیم .

مقایسه کردن آسارایان با دیجی کالا اشتباه هست چون زمین تا آسمون این دو شرکت با هم متفاوت هستند . دیجی کالا بعد از هشت سال وضعش خوب شده و اسپانسرش داره تبلیغ میکنه که در نتیجه باعث شناخته شدنش شده

من نزدیک به 10 میلون تومن تا حالا از این فروشگاه سخت افزار خریدم که از هر نظری بگید مورد تایید من هست . بخرید پشیمون نمی شید .
برای امتحان یکبار به این شرکت زنگ بزنید تا رفتارشون را ببینید . یکبار هم زنگ بزنید مقداد کامپیوتر
واحد فروش مقداد اینگار دعوا دارن تو صحبت کردن و اصلا روابط عمومی ندارن . در عوض آسارایان واحد فنی فوق العاده قوی داره که خود سعید صبح خیز هم که مدیر سایت هست تو فروش جواب میده
کارشناسای قوی داره تو هر زمینه ای که بگید

من در جهت حمایت سایت آسارایان این تیکت را ارسال کردم تا دوستان بدون داشتن اطلاعات نظر ندن