PDA

مشاهده نسخه کامل : تاپیک مرجع:درخواست بایوس مادربردهای مختلف

AMD>INTEL
05-12-14, 09:59
تو این تاپیک قصد داریم به دوستانی که قصد اپدیت بایوس مادربردشون به هر دلیلی دارند کمک کنیم بایوس مخصوص مادربردشون رو دانلود و اپدیت کنند. شکل کار به این صورت هست که با برنامه cpu-z قسمت mainboard یک اسکرین شات میگیرید و من و دوستان دیگه در صورت موجود بودن اپدیت بایوس برای مادربرد شما لینک اپدیت بایوس برای شما قرار میگیرد.
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
قبل از انجام اپدیت بایوس آموزش جامع اپدیت بایوس را مطالعه کنید .این مقاله توسط نویسنده های سایت شهر سخت افزار تهیه و تنظیم شده است .
آموزش کامل آپديت بايوس انواع مادربردها (نسخه جدید) (Only the registered members can see the link)
برای دریافت برنامه cpu-z روی کلمه دانلود کلیک کنید . برای سهولت کار در اپلود سنتر شهر سخت افزار اپلود کنید .
دانلود (Only the registered members can see the link)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

seyed mamali
05-12-14, 15:30
سلام،ممنون از تاپیک خوبتون...
من میخام بایوسم رو آپدیت کنم:H81M-S2PV Rev1.0

دوستان کمک میکنید...
قبلا این کارو انجام دادم اما روش شما شاید بهتر باشه...

AMD>INTEL
05-12-14, 16:38
سلام،ممنون از تاپیک خوبتون...
من میخام بایوسم رو آپدیت کنم:H81M-S2PV Rev1.0

دوستان کمک میکنید...
قبلا این کارو انجام دادم اما روش شما شاید بهتر باشه...

بایوس شما آخرین ورژن هست . نیازی به اپدیت ندارید .

AMD>INTEL
05-12-14, 23:11
لازم دیدم یک توضیحات مختصری درباره چند تولید کننده مادربرد که تعطیل شدند ارائه بدم . مادربردهای ABIT به دلیل تعطیل شدن این شرکت و بسته شدن سایت این شرکت . شاید بشه بایوس چند تا برد محدود رو از سایت های دانلود پیدا کرد . سایت بکاپ و کپی که از این شرکت بالاست . متاسفانه فایلهای بایوسش ایراد دارد و ناقص هست .
در مورد شرکت دوست داشتنی DFI هم وضع به این شکل هست .این شرکت تعطیل شده است و فایلهای بایوسش به سختی پیدا میشود .
برند سوم شرکت EPOX هست . این شرکت تایوانی هم تعطیل شده است .
پس اگر مادربردهای شما ساخت یکی از این شرکت ها هست به دنبال بایوس جدیدتر نباشید .

.SouSHIanT.
06-12-14, 18:08
با سلام

قصد اپدیت بایوس msi x48c platinum رو دارم اما در میحیط بایوس منویی برای این کار وجو نداره .

ممنون میشم راهنمایی کنید .:11():

AMD>INTEL
06-12-14, 18:10
با سلام
قصد اپدیت بایوس msi x48c platinum رو دارم اما در میحیط بایوس منویی برای این کار وجو نداره .
ممنون میشم راهنمایی کنید .:11():

شما برنامه Live Update 6 رو نصب کنید و توسط این برنامه بایوس رو اپدیت کنید .

.SouSHIanT.
06-12-14, 18:13
شما برنامه Live Update 6 رو نصب کنید و توسط این برنامه بایوس رو اپدیت کنید .

ممنون از پاسخ شما
Live updater 6 این دسته از مین ها رو جوابگو هست ؟

در ضمن فایل exe موجود که با بایوس دانلود میشه هم اجرا نشد
ami win updater هم بایوس رو تشخیص نداد و کارا نبود

AMD>INTEL
06-12-14, 18:16
ممنون از پاسخ شما
Live updater 6 این دسته از مین ها رو جوابگو هست ؟

در ضمن فایل exe موجود که با بایوس دانلود میشه هم اجرا نشد
ami win updater هم بایوس رو تشخیص نداد و کارا نبود
بله جوابگوست .تو لیست برنامه های مادربرد شما موجوده