PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور Enermax یا EVGA

tietie
03-12-14, 17:52
سلام دوستان

من یه پاور 730 تا 750 واتی میخوام.

اول روی سری CORSAIR CX بررسی کردم که گویا بعضی از مدلاش بعد از مدتی به صدا میفته

الان بین ENERMAX or EVGA شک دارم

لطفا اگر اطلاعی دارید یا خودتون دارید استفاده میکنی منو از نظرات فنی و کاربردیتون مطلع کنید

Enermax Revolution X'T 730W Gold
EVGA SuperNova 750W G1 Gold

AMD>INTEL
03-12-14, 18:38
من Enermax Revolution X'T 730W Gold رو میپسندم .
Only the registered members can see the link.VH 8uq2eQsZw

MAZY
03-12-14, 18:56
من خودم Enermax Revolution X'T 730W Gold رو دارم.
شاید تنها قطعه ای تو کیس من هست که رضایت کامل ازش دارم و از خریدنش احساس پشیمونی نکردم.

tietie
03-12-14, 20:01
من Enermax Revolution X'T 730W Gold رو میپسندم .
HARDOCP - Enermax Revolution X't 730W Power Supply - Enermax Revolution X't 730W Power Supply Review (Only the registered members can see the link.VH 8uq2eQsZw)

ممنون
اگر بخوام اور کلاک کنم سی پی یو رو تا 850 وات نیاز بشه این مدلو هم تایید میکنید:

Enermax Revolution 87+ 850W GOLD

AMD>INTEL
03-12-14, 20:07
ممنون
اگر بخوام اور کلاک کنم سی پی یو رو تا 850 وات نیاز بشه این مدلو هم تایید میکنید:

Enermax Revolution 87+ 850W GOLD
مشخصات سیستم :wink:

tietie
04-12-14, 00:00
مشخصات سیستم :wink:

RAM

Only the registered members can see the link

MOBO

CPU

VGA

HDD: 3 pcs
SSD: 1 pcs
Case: Green X7
(Only the registered members can see the link)

MAZY
04-12-14, 00:20
بله تایید میشه حتی 730 واتم با این سیستم جواب میده

tietie
04-12-14, 08:58
بله تایید میشه حتی 730 واتم با این سیستم جواب میده

حتی در صورت اورکلاک سی پی یو هم جواب میده؟
چون سری K در پردازنده های اینتلو میشه خوب اور کلاک کرد

MAZY
04-12-14, 12:03
بله جواب میده.

sasan_hn
04-12-14, 13:12
ENERMAX.CO.UK - Revolution X't (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
04-12-14, 13:27

مشکلی نیست دوست گرامی . ایم پاور جوابگوست

AMD>INTEL
04-12-14, 17:55
دوست گرامی اصولی و منطقی ترین راه برای محاسبه توان مورد نظر استفاده از محاسبه گر سازنده پاور هست .
Enermax Power Supply Calculator (Only the registered members can see the link)

tietie
04-12-14, 19:06
ممنون از راهنمایی همه دوستان
همان ENERMAX Revolution X'T 730 gold با گارانتی عقیق رایانه تهیه کردم

MAZY
04-12-14, 20:45
ممنون از راهنمایی همه دوستان
همان ENERMAX Revolution X'T 730 gold با گارانتی عقیق رایانه تهیه کردم
مبارکه پشیمون نمیشی.
چقد خریدی؟

tietie
05-12-14, 13:02
مبارکه پشیمون نمیشی.
چقد خریدی؟

480,000 تومان

maysamsina
05-12-14, 20:58
سلام دوستان

من یه پاور 730 تا 750 واتی میخوام.

اول روی سری CORSAIR CX بررسی کردم که گویا بعضی از مدلاش بعد از مدتی به صدا میفته

الان بین ENERMAX or EVGA شک دارم

لطفا اگر اطلاعی دارید یا خودتون دارید استفاده میکنی منو از نظرات فنی و کاربردیتون مطلع کنید

Enermax Revolution X'T 730W Gold

EVGA SuperNova 750W G1 Gold

رفیق از همه لحاظ EVGA بهتره فقط گارنتیش متفرقه ! ولی از لحاظ گارانتی ENERMAX بهتره !

EVGA SuperNOVA G2 750 W Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

البته اگه بتونی این مدل رو تهیه کنی خیلی خوبه و این سایت عدد 9.3 بهش داده !

tietie
07-12-14, 15:05
رفیق از همه لحاظ EVGA بهتره فقط گارنتیش متفرقه ! ولی از لحاظ گارانتی ENERMAX بهتره !

EVGA SuperNOVA G2 750 W Review | techPowerUp (Only the registered members can see the link)

البته اگه بتونی این مدل رو تهیه کنی خیلی خوبه و این سایت عدد 9.3 بهش داده !

خودم هم همین برداشتو داشتم از ریویها اما خوب گارانتیش نگرانم کرد و انرمکس را ترجیح دادم

Admiral_Hunter
07-12-14, 15:25
میگم GP750B-OC_GOLD گرین به نسبت به Enermax Revolution X'T 730W Gold بهتره یا بدتره و از لحاظ گارانتی و قیمت چطور؟
اصلا یه مدتی هست تو بازار دیگه این پاور گرین رو ندیدم!!!

AMD>INTEL
07-12-14, 15:38
خودم هم همین برداشتو داشتم از ریویها اما خوب گارانتیش نگرانم کرد و انرمکس را ترجیح دادم

انرمکس رو شاید بهترین تولید کننده پاور دونست . تجربه و تکنولوژیش قابل قیاس با evga که سفارش به سازندهای دیگه مثل FSP میده قابل قیاس نیست .

- - - Updated - - -

میگم GP750B-OC_GOLD گرین به نسبت به Enermax Revolution X'T 730W Gold بهتره یا بدتره و از لحاظ گارانتی و قیمت چطور؟

نظر من روی انرمکس هست . سازنده این سری گرین CWT هست که قابل قیاس با انرمکس نیست .

AMD>INTEL
07-12-14, 16:00
یک نکته هم اضافه کنم . برای پردازنده های جدید هاسول بهتره منبع تغذیه Ready for Haswell CPUs باشه . متاسفانه پاورهای گرین فاقد این تکنولوژی هستند .این پاور 730 وات انرمکس که دوستمون تهیه کردند از این قابلیت پشتیبانی میکند .
ENERMAX.CO.UK - Haswell Compatibility List (Only the registered members can see the link)

nima_hl
07-12-14, 17:26
یک نکته هم اضافه کنم . برای پردازنده های جدید هاسول بهتره منبع تغذیه Ready for Haswell CPUs باشه . متاسفانه پاورهای گرین فاقد این تکنولوژی هستند .این پاور 730 وات انرمکس که دوستمون تهیه کردند از این قابلیت پشتیبانی میکند .
ENERMAX.CO.UK - Haswell Compatibility List (Only the registered members can see the link)

امید جان سری zs پاورهای گرین تکنولوژی haswell ready را پشتیبانی میکنند

AMD>INTEL
07-12-14, 17:31
امید جان سری zs پاورهای گرین تکنولوژی haswell ready را پشتیبانی میکنند

ممنون نیما جان . این دو مورد رو ندیده بودم .:11():
لیست پاورهای هاسول ریدی کرسیر
کولر مستر
seasonic

maysamsina
07-12-14, 18:29

از لحاظ گانرتی گرین و لی از لحاظ برتری انرمکس خوبه

tietie
08-12-14, 16:34

ممنون
من به این نکته دقت نداشتم

Intel Core i5-4690K Haswell Refresh Quad-Core 3.5GHz LGA 1150 Desktop Processor BX80646I54690K - Newegg.com - Newegg.com (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
08-12-14, 16:41
ممنون
من به این نکته دقت نداشتم

Intel Core i5-4690K Haswell Refresh Quad-Core 3.5GHz LGA 1150 Desktop Processor BX80646I54690K - Newegg.com - Newegg.com (Only the registered members can see the link)
متاسفانه خیلی خوب اطلاع رسانی نشده.ولی شما با خرید یک پاور با تمام استانداردهای جدید و 80 plus gold بهترین انتخاب رو داشتید .

tietie
08-12-14, 19:52
متاسفانه خیلی خوب اطلاع رسانی نشده.ولی شما با خرید یک پاور با تمام استانداردهای جدید و 80 plus gold بهترین انتخاب رو داشتید .

ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان
:wink:

mohammad=ali
01-01-15, 03:44
سلام دوست گرامی
من هم قصد تهیه ی یک پاور 650-750 وات با کیفیت و بی صدا دارم ...
میخواستم بپرسم که آیا از پاوری که تهیه کردین راضی هستید ؟!
در حالت نرمال و در حالت لود چه مقدار صدا تولید می کنه ؟ آیا این صدا اونقدری بلند هست که به گوش برسه ؟!
ممنون

MAZY
01-01-15, 10:10
سلام دوست گرامی
در حالت نرمال و در حالت لود چه مقدار صدا تولید می کنه ؟ آیا این صدا اونقدری بلند هست که به گوش برسه ؟!
ممنون
انرمکس کاملا بی صدا و با کیفیت.
من دارم استفاده میکنم خیالت راحت

tietie
03-01-15, 17:18
سلام دوست گرامی
ممنون

من هنوز دستگاهمو زير فشار كاري بالا نگزاشتم تا بتونم نجريه شخصي خودم را در اختيارت بزرارم
اما با توجه به بررسيها، صحبت با بخش فني شركت وارد كننده و مشاوره دوستان از خريد انرمكس راضي هستم

alone32-1
20-04-15, 22:47
سلام دوستان
مزیت این haswell ready چی هستش؟؟
اگه میشه یه مدل از پاور گرین رو هم که این مزیت رو داره لینکش رو بزارید!!!

مرسی

AMD>INTEL
20-04-15, 22:54
سلام دوستان

مرسی

سری ZS از این قابلیت پشتیبانی میکنند
Green GP750A-ZS Power (Only the registered members can see the link)

david-ebi
21-04-15, 00:56
سلام دوستان

مرسی

شرکت اینتل با معرفی خانواده پردازنده های Haswell حالت استراحت جديدى را برای این پردازنده ها تعریف کرد که از آن به اسم حالت C6/C7 نام میبرند. در این حالت وقتی سیستم روشن است و در بیکاری به سر می برد میزان مصرف پردازنده بیش از پیش کاهش پیدا میکند و مصرف آن را به حدود 2 وات میرسد. برای رسیدن به این منظور پاور باید بتواند میزان جریان ریل 12 ولت را تا 0.05 آمپر کاهش دهد. متاسفانه در حال حاضر همه ی پاورهای موجود در بازار قادر به پشتیبانی از این خصوصیت نیستند و بعضا" این حالت های جدید هسول در بایوس مادربرد ها به صورت دیفالت خاموش است. فقط پاور هایی که Haswell Certified یا Haswell Ready هستند قادر به پشتیبانی از این حالت خواب پردازنده های خانواده ی هسول می باشند.

alone32-1
21-04-15, 19:54
شرکت اینتل با معرفی خانواده پردازنده های Haswell حالت استراحت جديدى را برای این پردازنده ها تعریف کرد که از آن به اسم حالت C6/C7 نام میبرند. در این حالت وقتی سیستم روشن است و در بیکاری به سر می برد میزان مصرف پردازنده بیش از پیش کاهش پیدا میکند و مصرف آن را به حدود 2 وات میرسد. برای رسیدن به این منظور پاور باید بتواند میزان جریان ریل 12 ولت را تا 0.05 آمپر کاهش دهد. متاسفانه در حال حاضر همه ی پاورهای موجود در بازار قادر به پشتیبانی از این خصوصیت نیستند و بعضا" این حالت های جدید هسول در بایوس مادربرد ها به صورت دیفالت خاموش است. فقط پاور هایی که Haswell Certified یا Haswell Ready هستند قادر به پشتیبانی از این حالت خواب پردازنده های خانواده ی هسول می باشند.

اونوقت یه سوال
اگه همچین پاوری باشه برای راه اندازی همچین چیزی باید تو تنظیمات بایوس دست ببریم یا به صورت دیفالت انجام میشه؟؟
و سوال بعدیم اینه که سی پی یو هایی که haswellنیستند چقدر وات و ولت مصرف می کنند؟؟

- - - Updated - - -

سری ZS از این قابلیت پشتیبانی میکنند
Green GP750A-ZS Power (Only the registered members can see the link)

سری oc چی این خاصیت رو ساپورت نمیکنه؟؟؟

AMD>INTEL
21-04-15, 19:56
تمام پاورهای سری جدید گرین از این قابلیت پشتیبانی میکنند که شامل سری uk هم میشه
Green GP550A-UK Power (Only the registered members can see the link)

david-ebi
23-04-15, 13:22
اونوقت یه سوال
اگه همچین پاوری باشه برای راه اندازی همچین چیزی باید تو تنظیمات بایوس دست ببریم یا به صورت دیفالت انجام میشه؟؟

دوست عزیز من چون خودم هنوز با اینگونه پاورها کار نکردم و مادربردم هم قدیمی و متعلق به 7 سال پیش هست نمیتونم جواب درستی بدم اما چیزی که مسلمه شما ضرری نمیکنی توی بایوس هم واسه اینکار یک سرکی بکشی:1. (23):

AMD>INTEL
23-04-15, 13:38
هیچ تنظیمی تو بایو س لازم نیت .