PDA

مشاهده نسخه کامل : نشناختن فایل ها روی هارد اکسترنال پس از کپی کردن با مک بوک

arash-gh
03-12-14, 13:30
سلام دوستان خسته نباشید
من یه هارد اکسترنال نو وسترن گرفتم بعد یک دوربین عکاسی دارم که توی یه سفر باهاش عکس میگرفتم و هر بار که مموری دوربین پر می شد با یه مک بوک اطلاعات روی مموری رو میریختم روی هارد اکسترنالم.چند بار این کارو کردم و بار آخر چون مک بوکه در دسرسم نبود از یه لپ تاپ که ویندوز داشت مموری رو خالی کردم روی هارد.
حالا هارد رو که به لپ تاپم وصل میکنم اون فایل هایی که با مک بوک کپی کردم رو نشون نمیده اما اون سری فایل رو که با ویندوز کپی کردم توی هارد نشون میده.
حجم گرفته شده روی هارد 130 گیگ هستش که 100 گیگ همون فایل هایی که با مک بوک کپی کردم و 30 گیگ همونی که با ویندوز کپی کردم یعنی حجم فایل ها هستش و فایل ها وجود داره اما مثل مخفی نشون نمیده.هارد رو از نظر ویروس چک کردم دستور attrib رو هم اجرا کردم اما اتفاقی نیافتاد.با مک بوک دیگه هم امتحان کردم باز فایل ها هم نشون داده نمیشه.درضمن هارد هم با مک بوک فرمت نشده.همونجوری ب صورت فابریک استفاده شده

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
مرسی

AMD>INTEL
03-12-14, 13:31
سلام دوستان خسته نباشید
من یه هارد اکسترنال نو وسترن گرفتم بعد یک دوربین عکاسی دارم که توی یه سفر باهاش عکس میگرفتم و هر بار که مموری دوربین پر می شد با یه مک بوک اطلاعات روی مموری رو میریختم روی هارد اکسترنالم.چند بار این کارو کردم و بار آخر چون مک بوکه در دسرسم نبود از یه لپ تاپ که ویندوز داشت مموری رو خالی کردم روی هارد.
حالا هارد رو که به لپ تاپم وصل میکنم اون فایل هایی که با مک بوک کپی کردم رو نشون نمیده اما اون سری فایل رو که با ویندوز کپی کردم توی هارد نشون میده.
حجم گرفته شده روی هارد 130 گیگ هستش که 100 گیگ همون فایل هایی که با مک بوک کپی کردم و 30 گیگ همونی که با ویندوز کپی کردم یعنی حجم فایل ها هستش و فایل ها وجود داره اما مثل مخفی نشون نمیده.هارد رو از نظر ویروس چک کردم دستور attrib رو هم اجرا کردم اما اتفاقی نیافتاد.با مک بوک دیگه هم امتحان کردم باز فایل ها هم نشون داده نمیشه.درضمن هارد هم با مک بوک فرمت نشده.همونجوری ب صورت فابریک استفاده شده

راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
مرسی

با این برنامه یک شات واضح بدید
MiniTool Partition Wizard Professional 8.1.1 + Portable مدیریت پارتیشن ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
03-12-14, 13:35
این برنامه رو هم تست کنید
MacDrive Pro 9.3.1.1 x86/x64
MacDrive Pro 9.3.1.1 x86/x64 دسترسی به فایل های مک در ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار (Only the registered members can see the link)

arash-gh
03-12-14, 20:29
این برنامه رو هم تست کنید
MacDrive Pro 9.3.1.1 x86/x64
MacDrive Pro 9.3.1.1 x86/x64 دسترسی به فایل های مک در ویندوز | دانلود رایگان نرم افزار (Only the registered members can see the link)

مرسی از پاسخ هاتون اما تست کردم اتفاقی نیافتاد
درواقع فرمت هارد NTFS هستش فرمت مک نیست.همچنین هارد نو هست و ب صورت فرمت کارخانه روش اطلاعات کپی شده با مک فرمت نشده اصلا

AMD>INTEL
03-12-14, 20:31
نشون میده حجمی که این فایلها اشغال کردند را .؟

arash-gh
06-12-14, 12:25
نشون میده حجمی که این فایلها اشغال کردند را .؟

بله حجم فایل هایی که ناپدید شده رو تو properties نشون میده دقیقا.که 100 گیگ هستش
همه فولدر ها رو هم حجم شون رو گرفتم هیچکدوم 100 نیست،اون 100 گیگ همون فایل هایی که من می خوام.

AMD>INTEL
06-12-14, 13:16
این هم تست کنید
catacombae redirect (Only the registered members can see the link)

M3RS4D 50062
06-12-14, 15:05
سلام
این برنامه رو دانلود کنید دانلود (Only the registered members can see the link)
نصب کنید ,فعال هم کنید
بعد از طریق این برنامه وارد شید و ببنید میتونید به فایل هاتون دسترسی پیدا کنید یا نه؟
یه شات هم بزارید که من هم ببینم مشکل از کجاس:wink: