PDA

مشاهده نسخه کامل : فایروال یا دیواره اتش

Meysam_M69
01-12-14, 02:01
سلام تو فایروال ها /فایروال خود ویندوز بهتره یا انتی ویروس

AMD>INTEL
01-12-14, 06:53
yahoo.com[/MENTION];302840]
سلام تو فایروال ها /فایروال خود ویندوز بهتره یا انتی ویروس

فایروال ویندوزهای جدید خیلی خوب تقویت شدند.ولی اگر به دنبال ضریب بالادر امنیت سیستمتون هستید .حتما یک اینترنت سکوریتی تهیه کنید .

Meysam_M69
01-12-14, 14:06
فایروال ویندوزهای جدید خیلی خوب تقویت شدند.ولی اگر به دنبال ضریب بالادر امنیت سیستمتون هستید .حتما یک اینترنت سکوریتی تهیه کنید .رو سیستمم ویندوز 7 نصبه با اسمارت سکیوریتی نود 32 وقتی میرم تو کنترل پنل ویندوز فایروال فایروال انتی ویروس روشن نیست مال خود ویندوز فعاله چطوری مال نود 32 رو روشن کنم
یا از قسمت کنترل پنل Action center بعد قسمت security بعدش view installed firewall programs روش کلیک میکنم تو صفحه بعدی نوشته ویندوز فایروال on هر کاری میکنم واسه انتی ویروس فعال کنم نمیشه

Rezasam1
01-12-14, 14:49
دوتا فایروال نمیتونن همزمان فعال باشن شما اول ویندوز فایروال رو خاموش کنید بعد مجدد بررسی کنید

Meysam_M69
01-12-14, 15:34
دوتا فایروال نمیتونن همزمان فعال باشن شما اول ویندوز فایروال رو خاموش کنید بعد مجدد بررسی کنید

همون هر کاری میکنم نمیتونم فایروال ویندوز خاموش کنم الان فایروال ویندوز روشنه فایروال انتی ویروسم خاموشه اگه مسیر خاموش کردن فایروال ویندوز بهم بگید ممنون میشم

Rezasam1
01-12-14, 15:45
وارد کنترل پنل بشید در قسمت System and Security رو Windows Firewall کلیک کنید در قسمت سمت چپ پنجره باز شده روی Turn Windows firewall on or off

کلیک کنید در پنجره جدید باز شده گزینه های Turn off رو که با علامت قرمز مشخص شده کلیک کنید