PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل چاپ با p50

علی حسنی
23-11-14, 21:27
با سلام
یه پرینتر اپسون p50 دارم چند وقتیه که وقتی باهاش پرینت میگیرم اذیت میکنه مثلا وقتی دستور پرینت رو میدم برگه رو خالی میده بیرون یا مثلا کل برگه A4 رو رد می کنه و فقط 1 سانت آخر رو چاپ می کنه .در نتیجه کل برگه عکس خراب میشه و باید یکی دیگه استفاده کنم .

معمولا چند بار باید پرینت بگیرم تا درست بگیره .
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟

amir ghayour
24-11-14, 10:13
سلام
دوست عزیز منم یه دوسالی میشه از این پرینتر استفاده میکنم ولی تا به حال چنین ایرادی ازش ندیدم ولی با توجه به توضیحات شما احساس میکنم مشکل از ویندوز یا سیستم شما باید باشه نه پرینتر توصیه میکنم پرینتر رو با یه سیستم دیگه یه امتحانی بکنید و برای احتیاط کابل پرینتر رو هم عوض کنید اگه مشکلی نبود که مسیر ایرادیابی به کلی عوض میشه اگر همچنان با سیستم دیگه ایراد پابرجا بود اونوقت ادمه بحث رو پی میگریم.
(بازم میگم سعی کنید در سیستمی بغییر از سیستم خود پرینتر رو تست کنید)

علی حسنی
24-11-14, 18:16
ممنون
آره از نرم افزاره ولی نه از ویندوز.
راستش امروز متوجه شدم که این مشکل فقط تو فتوشاپ وجود داره و با نرم افزاهای دیگه هیچ مشکلی نداره مثلا اگه عکس رو تو محیط آفیس ببرم و چاپ کنم مشکلی نداره .
البته این رو هم بگم که مدت زیادی از فتوشاپ استفاده می کنم ولی تازه یه ماهی هست چنین مشکلی پیش میاد .ورژن فتوشاپ CS4 هست .بازم اگه دوستانی تجربه دارن و می تونن کمک کنن ممنون می شم کمک کنن چون اغلب کار و چاپ من با فتوشاپه.

amir ghayour
25-11-14, 18:51
خوب دیگه مسئله روشنه فتوشاپ خراب شده مطمئن نیستم ولی شاید پاکش کنی و دوباره نصب کنی درست بشه ولی احتمالش کمه اینجور ایرادها رو نمیشه راحت حل کرد و به احتمال زیاد باید ویندوز عوض کرد ببین قبل شروع مشکل نرم افزاری چیزی نصب نکردی از این اتفاقا زیاد پیش میاد یه نرمافزاری چیزی نصب میکنی با یه برنامه دیگه تداخل میکنه و از اینجور مشکلات درست میشه که احتمال زیاد با پاک کردن اون نرم افزار درست بشه .