PDA

مشاهده نسخه کامل : بدسکتور و دیلِی کم هارد اکسترنال سیگیت قبل از LLF و زیاد بعد از LLF(Low Level Format)

ebrahim_rayaneh
23-11-14, 02:47
سلام

من یه هارد اکسترنال سیگیت 320 گیگ دارم که مدتی روی کیس گذاشتمش بعد از اون اگه فایلی اجرا میکردی از داخلش هنگ میکرد ولی راحت فایلها از داخلش به درایوهای دیگه قابل کپی و یا قابل خواندن بود ،

با HDD Regenerator اسکن کردم دیدم Delay و بد سکتور داره اما تعدادشون کم بود ،هاردو با نرم افزار HDD Regenerator خواستم تعمیر کنم تا صبح کامپیوترو روشن گذاشتم اما دیدم هنوز نرم افزار Hdd رو 1 درصد مونده!

با نرم افزار Low Level Format Tool فرمتش کردم اما دیدم ارور زیاد میده ، استاپش کردم ، .... حالا نتنها نمی شه فرمت کرد بلکه تا دلتون بخواد بد سکتور گرفته ،... به نظرتون چی کار میشه کرد؟

توضیح بیشتر (اگه دوستان اینو اسپم حساب نکنن) :

برای آخرین بار خواستم با HDD Regenerator اسکن و ریپر کنم ، بلافاصله خارج میشه از برنامه و میگه:

hard drive is not ready!

switch off your computer, then switch it
on to reset the system.after the system is reset, start the process again.

if your sata controller wore, change it to compatible IDE mode(in the system BIOS)
البته با ریستارت و اینا مشکل حل نشد دوباره همین پیامو میده.

AMD>INTEL
23-11-14, 08:34
تعداد بدسکتور بالا باشه قابل تعمیر نیست .

seyed mamali
23-11-14, 15:35
امید جان Element یک ترابایت من هم یه دونه بدسکتور داره ، میشه درستش کرد؟
شات:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
23-11-14, 15:37
امید جان Element یک ترابایت من هم یه دونه بدسکتور داره ، میشه درستش کرد؟
شات:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

این بدسکتور نیست . این weak sector هست . که با یکبار فرمت کل هارداز بین میرود .

seyed mamali
23-11-14, 16:16
این بدسکتور نیست . این weak sector هست . که با یکبار فرمت کل هارداز بین میرود .

یعنی من اگه یه بار این هاردو فرمت کنم هارد میسوزه؟؟؟؟

AMD>INTEL
23-11-14, 16:57
یعنی من اگه یه بار این هاردو فرمت کنم هارد میسوزه؟؟؟؟

چی شده عزیز دل برادر ؟ گفتم هارد میسوزه ؟ گفتم فرمتش کن هاردتون تا این weak sector از بین بره .

seyed mamali
23-11-14, 17:27
چی شده عزیز دل برادر ؟ گفتم هارد میسوزه ؟ گفتم فرمتش کن هاردتون تا این weak sector از بین بره .

آهاااااااااااااااااااان.... .....آقا اگه از یه ویرگول استفاده میکردی من سکته نمیکردم....
دمت گرم....

این هم یه ویرگول تقدیم به آقا امید(Shift + T) ،