PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا far cry 4 مشکل دارد ؟

Mehrdad.A 88
22-11-14, 17:48
درود

من دارم far cry 4 رو دانلود میکنم که تا حالا 6 گیگ دانلود کردم از سایت downloadha.com اما دیروز این سایت یهو صفحه بازی رو حذف کرد امروز هم دیدم p30download.com بازی رو از رو سایت برداشته کسی میدونه اینجا چی خبره ؟
من 6 گیگ دانلود کردم حالا با این 6گیگ چیکار کنم ؟
من خسارت میخوام :1. (31):

0x76
22-11-14, 18:07
اجازه انتشارش رو ندارند دوست عزیز فقط برای قشنگی یک الی دو روز میزارند مثل زمانی که iv اومد

MAZY
22-11-14, 18:18
احتمالا پلیس فتا بهشون گیر داده به خاطر اینکه این سایتا ف.ی.ل.ت.ر نشن اونام ناچرا از رو سایتشون حذف کردن.(البته این حدس منه)
به خاطر اینکه فارکرای 3 یکم صحنه های چیز دار داشت امسال رو فارکرای 4 سخت تر برخورد کردن.
خود من بازیشو خریدم البته مجوز رسمی نداره بازیش.:1. (23):

MAZY
22-11-14, 18:22
البته اونایی که موفق شدن بازیشو نصب کنن هم کم مشکل ندارن.
مثلا خود من به شدت با گرافیک این بازی مشکل دارم.
مخصوصا سایه ها تو بازیش به حدی تاریک هست که جایی رو نمیشه دید.
یه آپدیت با حجم 1 گیگ هست که دارم اونو دانلود میکنم(میگن اون مشکل گراقیک بازیو حل میکنه):1. (26):

Mehrdad.A 88
22-11-14, 18:50
کلا امسال بازی های ubisoft باگ زیاد داره برای4 Farcry هم که دیروز آپدیت 1.04 اومد

AMD>INTEL
22-11-14, 19:03
از سایت های تو^رنت برای دانلود استفاده کنید .

*MoJtAbA*
22-11-14, 19:56
FarCry 4 مشکلی نداره ، اطلاعیه Downloadha (Only the registered members can see the link)رو بخونید نوشته که دیگه بازی قرار داده نخواهد شد. مطمئناً یک همچین اتفاقی هم برای سایت های دیگه اتفاق افتاده یا خواهد افتاد !

Mehrdad.A 88
22-11-14, 21:14
آقا امید تو/رنت ها معمولا leecher هاشون بیشتر از seeder هاست بنابراین سرعتش پایینه :1. (28):

و آقا مجتبا اطلاعیه رو خوندم نوشته که فقط بازی هایی قرار میگیرن که با استاندارد های بنیاد هم خوانی داشته باشن و مشخصه که منظورشون استاندارد هایی منطقی و قانونی مثل قانون کپی رایت نیست

*MoJtAbA*
22-11-14, 21:31
آقا امید تو/رنت ها معمولا leecher هاشون بیشتر از seeder هاست بنابراین سرعتش پایینه :1. (28):

و آقا مجتبا اطلاعیه رو خوندم نوشته که فقط بازی هایی قرار میگیرن که با استاندارد های بنیاد هم خوانی داشته باشن و مشخصه که منظورشون استاندارد هایی منطقی و قانونی مثل قانون کپی رایت نیست

شما مطمئن باش که از این به بعد خیلی به ندرت بازی توی این سایت خواهیم دید ! چون بنیاد بازی های رایانه ای به این راحتی ها به بازی مجوز نمیده ! شما تصور کن که بنیاد به بازی ای مثل GTA V مجوز بده !!

Mehrdad.A 88
22-11-14, 22:02
منم با شما موافقم. منم منظورم از اینکه گفتم که farcry 4 مشکل داره همین بود دیگه که از نظر اونها بازی مشکل صحنه داره و بازی بدیه
باز قبلا خوب بود به سایت ها گیر نمیدادن و استاندارد های بیخودشون رو فقط رو بازار اجرا میکردن

AMD>INTEL
22-11-14, 23:45

بستگی داره. در کل خیالت راحت هست که دانلودت سالمه .

Mehrdad.A 88
23-11-14, 00:09
اون که آره صد رد صد
خیلی راحتتر میشه به تور نت اعتماد تا فایلهای rar دانلودی (حالا این لغت تور-نت هم مشکل داره ما داریم به شکل های مختلف مینویسیمش ؟ فک نکنم ها :1. (23):)

AMD>INTEL
23-11-14, 00:16
اون که آره صد رد صد
خیلی راحتتر میشه به تور نت اعتماد تا فایلهای rar دانلودی (حالا این لغت تور-نت هم مشکل داره ما داریم به شکل های مختلف مینویسیمش ؟ فک نکنم ها :1. (23):)

من 99% برنامه ها و فیلم ها رو از تور^نت میگیرم . چون سایت های ایرانی بوده که فایلهای فشردشون مشکل داشته . بعضی از سایت ها هم ماشاالله یک صفحه رو باز میکنی 100 تا صفحه باز میشه .

amir ghayour
23-11-14, 09:15
دوست عزیز تو همون اطلاعیه طریقه ادمه دانلودهای نیمه کاره رو گذاشته اینم لینکش امیدوارم مشکلتون حل بشه.
آموزش ادامه دانلود لینک های بازی های حذف شده از وبسایت (Only the registered members can see the link)

Mehrdad.A 88
23-11-14, 10:39
الان مشکلی نیست دارم دانلود میکنم :1. (23):