PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با مانیتور تیوی ایکس ویژن

MAZY
22-11-14, 10:00
چند وقتی میشه یه مانیتور تی وی خریدم مدل
X.Vision LE-22D40.
X.Vision LE-22D40 - تلویزیون ایکس ویژن LE-22D40 (Only the registered members can see the link)

قبل از خرید یکم تحقیق کردم دیدم همه از این مدل تعریف می کنن و امتیاز بالایی هم تو دی جی کالا بهش دادن.قیمتشم مناسبه.چون هم زمان هم به مانیتور و هم به تلوزیونم احتیاج داشتم این مدل رو خریدم.
از تلوزیونش راضی هستم ولی مانیتورش.....
مشکل اولش اینه که فول اسکرین نمیشه به طور کامل.
این مشکلو با نصب درایور جدید amd و به کمک برنامه amd catalyst control center کمی حل کردم ولی بازم تصویر از گوشه سمت راست و چپ فول اسکرین کامل نیست.مگر اینکه رزولوشن رو کم کنم و از حالت فول اچ دی به اچ دی برسونم.
مشکل دیگمم اینه که تو بازی ها مثلا بازی فارکرای 4 رنگ ها کمی زننده هستن و به صورت دستی همه جور با رنگ ها بازی کردم ولی به رنگ مطلوب نمیرسه.
قبل از این یه مانیتور سی ارتی داشتم یا همین سیستم الانم کیفیتش از این مانیتور فول اچ دی بهتر بود.:1. (26):
آیا کیفیت صفحش ممکنه به کابل اچ دی ام آی مربوط بشه؟
کابل من ورژن 1.3 هست.10تومن 2 هفته پیش خریدم:1. (27):
خلاصه 3 تا سوال دارم
1-راهی هست که بشه صفحه دسکتاپ رو فول اسکرین کرد؟
2-کابل اچ دی ام ای گرون تر بخرم ممکنه کیفیت تصویر بهتر شه؟
3-کسی با این مانیتور کار کرده؟این مشکلات واسه دیگرانم هست؟

MAZY
22-11-14, 15:52
آقا احتمالاتو سایت جز من کسی با این مانیتور کار نکرده.
فقط اینو بگین که کابل اچ دی ام ای تو کیفیت تصویر چقدر میتونه نقش داشته باشه؟
ارزششو داره یه کابل گرون قیمت بخرم؟در این صورت کیفیت بهتر میشه یا فرقی نمیکنه؟

AMD>INTEL
22-11-14, 16:18
احتمال داره از کابل هم باشه تا تست نکنید نمیشه 100 درصد گفت

STUXNET
23-11-14, 09:02
من بااین مانیتورکارکردم این مشکل که بارزولیشن دارم اینه که تصویر بامانیتورفیت نمیشه

MAZY
23-11-14, 09:08
من بااین مانیتورکارکردم این مشکل که بارزولیشن دارم اینه که تصویر بامانیتورفیت نمیشه
تصویر تو تلوزیون کامله ولی تو محیط ویندوز نیست درسته؟

AMD>INTEL
23-11-14, 09:10
آقا احتمالاتو سایت جز من کسی با این مانیتور کار نکرده.
فقط اینو بگین که کابل اچ دی ام ای تو کیفیت تصویر چقدر میتونه نقش داشته باشه؟
ارزششو داره یه کابل گرون قیمت بخرم؟در این صورت کیفیت بهتر میشه یا فرقی نمیکنه؟

تو کاتالیست در my digital flat panels در قسمت scaling options اسکیل را آور اسکن کن ( بزار روی صفر ) شاید جواب بده

STUXNET
23-11-14, 09:22
تصویر تو تلوزیون کامله ولی تو محیط ویندوز نیست درسته؟
بله دوست عزیز

MAZY
23-11-14, 09:26
تو کاتالیست در my digital flat panels در قسمت scaling options اسکیل را آور اسکن کن ( بزار روی صفر ) شاید جواب بده
قبلا این کارو امتحان کرده بودم.
رو صفر که میذارم تصویر از چپ و راست کامل میشه ولی از بالا و پایین میزنه بیرون.
الان بهترین حالت برای من 4 تا مونده به صفر هست.
در حالت فعلی تصویر از بالا وپایین کامل هست فقط سمت راست یکی دو سانت کامل نیست.
رزولوشن رو که از حالت فول اچ دی پایین میارم کامل میشه.
نمیدونم ایراد از سازنده ی مانیتور هست یا درایور ای ام دی.
قبلا یبار درایور رو پاک کردم دیدم تصویر کامل شد.دوباره که نصب کردم باز این مشکل به وجود اومد.
خودم حدس میزنم از درایور هست چون خیلی فاجعه هست که ی مدل مانیتور فول اسکرین نشه:1. (23):

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز
کارت گرافیک شما هم ای ام دی هست؟
با کابل اچ دی ام ای وصل شدین به مانیتور؟

STUXNET
23-11-14, 09:42
5450 ati
بله

- - - Updated - - -

5450 ati
بله

MAZY
23-11-14, 10:01
5450 ati
بله

- - - Updated - - -

5450 ati
بله
من چون خودمم این مشکل رو دارم حدس میزنم از درایور گرافیک ای ام دی هست.
شما آخرین درایور ای ام دی رو نصب کنید.بعد همون قسمت که آقا امید گفتن برین(
تو کاتالیست در my digital flat panels در قسمت scaling options اسکیل رو دستی تغییر بدین)
اگه اخرین نسخه رو نصب نکرده باشین این قسمت که گفتم وجود نخواهد داشت.(تو اخرین نسخه اضافه شده)
با اینکار تا حدی مشکل رفع خواهد شد.

یه نکته دیگه هم در مورد این مدل مانیتور هست اینه که اگه به جای اچ دی ام ای با کابل دی وی آی به مانیتور وصل شی یه گزینه تو منوی تصویر که رو کنترل تلوزیون هست فعال میشه که با اون میشه تصویر رو بالا پایین کرد که البته من کابل اچ دی ام ای رو پیشنهاد میکنم چون کیفیت بهتره.

فقط یه سوال
شما از کیفیت رنگ این مانیتور راضی هستسن؟
یکم تو بازی رنگش زننده نیست؟

STUXNET
23-11-14, 10:13
ممنون از راهنماییتون
این مانیتور تو رنگا از کیفیت پایینی برخورداره -بعدازیکبارخرید دیگه این دستگاه رو به کسی پیشنهاد نکردم

MAZY
23-11-14, 10:26
ممنون از راهنماییتون
این مانیتور تو رنگا از کیفیت پایینی برخورداره -بعدازیکبارخرید دیگه این دستگاه رو به کسی پیشنهاد نکردم
من هم همینطور.
اصلا ازش راضی نیستم.
فقط موندم چطو تو دی جی کالا اینقد به به چه چه میزدن واسش.
حتی بعد از خرید رفتم تو قسمت نظرات دی جی کالا از این تی وی انتقاد کردم یهو دیدم بعضیا غیرتی شدن گفتن نه کیفیتش حرف نداره و......
من موندم تعریف کیفیت واسه اونا چیه؟؟
جالبه که بخاطر رزولوشنش زنگ زدم نمایندگیش مثلا مهندسشون جواب داد گفت رزولوشنشو پایین بیار تصویر فول اسکرین میشه.
گفتم من مانیتور فول اچ دی گرفتم که از رزولوشن فول اچ دی استفاده کنم.خب از اولش میرفتم اچ دی میگرفتم پول اضافه هم نمیدادم...
مگه میشه تو رزولوشن فول اچ دی تصویر فول اسکرین نشه؟
مهندسه جواب داد همینه دیگه.....
کاش 200 تومن بیشتر میدادم یه ال جی میخریدم :1. (28):

AMD>INTEL
23-11-14, 10:40
من هم همینطور.
اصلا ازش راضی نیستم.
فقط موندم چطو تو دی جی کالا اینقد به به چه چه میزدن واسش.
حتی بعد از خرید رفتم تو قسمت نظرات دی جی کالا از این تی وی انتقاد کردم یهو دیدم بعضیا غیرتی شدن گفتن نه کیفیتش حرف نداره و......
من موندم تعریف کیفیت واسه اونا چیه؟؟
جالبه که بخاطر رزولوشنش زنگ زدم نمایندگیش مثلا مهندسشون جواب داد گفت رزولوشنشو پایین بیار تصویر فول اسکرین میشه.
گفتم من مانیتور فول اچ دی گرفتم که از رزولوشن فول اچ دی استفاده کنم.خب از اولش میرفتم اچ دی میگرفتم پول اضافه هم نمیدادم...
مگه میشه تو رزولوشن فول اچ دی تصویر فول اسکرین نشه؟
مهندسه جواب داد همینه دیگه.....
کاش 200 تومن بیشتر میدادم یه ال جی میخریدم :1. (28):

کلا xvision اشکالات زیادی دارد . تلویزیونش رو داریم و هر 8 ماه یکبار باید برد اینورترش رو باید سرویس کنم . کل تلویزیون و مونیتور هم نگیرید بهتر هست . میشه با یک دانگل dvb-t تلویزیون رو گرفت

STUXNET
23-11-14, 10:46
بله 100٪ جالبتر اینکه چراغ Standbyeش موقعی که روشن میشه معلوم نیست دستگاه روشنه خاموشه؟
سرعت سوییچ شدن بین ورودی هاش خیلی پایینه کاربر فکر میکنه دستگاه خاموشه

MAZY
23-11-14, 10:58
بله 100٪ جالبتر اینکه چراغ Standbyeش موقعی که روشن میشه معلوم نیست دستگاه روشنه خاموشه؟
سرعت سوییچ شدن بین ورودی هاش خیلی پایینه کاربر فکر میکنه دستگاه خاموشه
بخوام ایرادادشو بگم که دیگه هیچی اصن.
صداش خیلی ضعیف
کنترل تلوزیونو حتما باید بگیری جلوی چشمیش تا کار کنه.
یه کابل اچ دی ام ای 4 متری داشتم جنس خوب دیدم اونو ساپورت نمیکنه(در حالی که به تلوزیون ال جی خونمون وصل میکنم ساپورت میکنه) ناچار شدم یه معمولیشو بخرم.الانم احساس میکنم این کیفیت افتضاح رنگ شاید به کابل هم مربوط بشه.
:1. (28):
بازم بر میگردیم به این حرف که هیچ ارزانی ای بی علت نیست

milkyway
13-03-15, 21:28
سلام دوستان
من یِ مانیتورِ ایکس ویژنِ اسپیکر دار، دارم صداش خیلی وقتِ به خش خش افتاده میخواستم بپرسم راهی هست که درست بشه؟!:11()::1. (28):

AMD>INTEL
13-03-15, 21:36
سلام دوستان
من یِ مانیتورِ ایکس ویژنِ اسپیکر دار، دارم صداش خیلی وقتِ به خش خش افتاده میخواستم بپرسم راهی هست که درست بشه؟!:11()::1. (28):

ایراد از برد اصلی هست . نمایندگی مادیران تعمیر میکنند .

milkyway
13-03-15, 21:47
ایراد از برد اصلی هست . نمایندگی مادیران تعمیر میکنند .
واقعا درست میکنند؟من فک میکردم درست نمیشه بی خیالش شده بودم، پارسال همین مواقع خریدم فک کنم گارانتیش تموم شده، چقد هزینه ش میشه؟

AMD>INTEL
13-03-15, 21:56
واقعا درست میکنند؟من فک میکردم درست نمیشه بی خیالش شده بودم، پارسال همین مواقع خریدم فک کنم گارانتیش تموم شده، چقد هزینه ش میشه؟

باید بررسی بشه تا هزینش مشخص بشه. زنگ بزنید مادیران نزدیک ترین تعمیرکار به محله خودتون رو آدرس بگیرید